• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
tak to já si s lednici naštěstí moc nerozumím.vůbec nemám na nic chuť a jím jen proto, že musím. mám úplný odpor k jídlu.
21. bře 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vám býva ešte zle od žalúdka, ked ste už v 15 a 19tt??? Ani ja inak nemám na nič chuť...a tiež sa musím nútiť jesť...ale ja som asi tak v 5tt. :slight_smile:
21. bře 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, bohužel bývá mi zle. taky mi jsou ty nevolnosti už nepříjemné.
21. bře 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som myslela, že nevolnosti sú tak do 12tt.Este ten 15tt sa dá, ale aby v 19tt bývalo zle, tak to je čudné, nie?
Lulinka, neješ mastné jedlá alebo vyprážané niekedy? Som počula že zo zlej stravy môže bývať zle aj dlhšie ako v prvom 3mestri.
21. bře 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem četla, že nevolnosti bývají tak do 12 tt, ale někdo je má po celou dobu těhotenství(tak snad nebudu zrovna ta vyjímka a brzo bude po nevolnostech).
21. bře 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti držím palce prada, nech nie si ten prípad... :slight_smile: to musí byť nepríjemné celú dobu tehu... :confounded:
21. bře 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně už zle nebývá, jen mám nízký tlak a to se dá zvládnout. A chutě jsem ze začátku taky moc neměla, ale teď rostou čím dál víc. A smažené nejím vůbec, maso taky moc nemusím. Jím hodně ovoce, hlavně zaleninu a polévky (zeleninové bez zahuštění a vývary) jo a ráno jogurty. A teď mi právě rostou chutě na sladké a ryby nebo na klyselé. Ale ve sladkém se snažím omezovat, bojím se že bych hned moc přibrala.
21. bře 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja, až ma chytia tie chute sa vôbec nebudem musieť obmedzovať... som chudá jak špáratko... :slight_smile:
21. bře 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aowjte babenky cize malde tehulky???? ja tu urcite patrim sso svojimi 15rockami :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, to teda určite, ty si ultramladá tehulka a tvoja odvaha sa cení :slight_smile: :wink:
21. bře 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
megi no som ale co uz nic sa neda s tym narobit
21. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved jasnačka, držím palčeky :slight_smile: :wink: Už sa aj tešíš na bábo, že? Ja zatial nejaké silné pocity nemám, kedže som len na začiatku... :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneee teesim sa aspon myslim ze ano
21. bře 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedy a ako si zistila, že si tehu??? ked sa možem spýtať? :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Zuzi, teda a já jsem myslela, že tu jsem nejmladší. :slight_smile: Můžu se tě zeptat, ty bydlíš ještě s rodiči? A jak to budeš mít se školou?
21. bře 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajule, tobě je kolik let? Holky moc vám fandím, je to odvaha. Budete krásné mladé maminky :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně bude v červnu 20. Zase si říkám, že v tomhle věku budeme mít k Prckovi blíž a třeba ho dovedeme líp pochopit.
21. bře 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule, tak to sme na tom podobne, ja som mala 20 min. rok v októbri :grinning: :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulinko, to s tím smaženým znám, já ho nemohla ani cítit. Stačilo mi vidět v televizi reklamu na KFC a už se mi dělalo nevolno. Zvracela jsem teda párkrát, ale nevolno mi bylo často a proto jsem si po každým jídle dala jablíčko, aby se mi udělalo líp. :slight_smile:
Meg, no vidíš. :wink: A ty jsi v kolikátém týdnu?
21. bře 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy vám začalo růst bříško? Já ho mám pořád malinké ani nejde poznat, že jsem těhule. Tak alespoň se mi líp cvičí, ale už bych ho chtěla :wink:
21. bře 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulinko, no tak mně začalo růst po tom 20.tt. Přijde mi, že ani teď ho nemám nějak moc velký. To je ale tím, že já se vidím každý den, pže ostatní, když mě vidí, říkají jak mi zase vyrostlo a Péťa (přítel) mi říká lachtane. :slight_smile: Nahoře mám ale zatím 10kg, což celkem jde.
21. bře 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule, jen 10 kg? Tak to bych chtěla mít taky. Já měřím 176 cm a vážím 60 kg a zatím jsem přibrala asi 1kg. Asi to půjde rychle nahoru až začne růst bříško.
21. bře 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky 175cm a normálně se mi váha pohybuje kolem těch 60 kg. Po operaci jsem ale trochu zhubla, kže na začátku těhu jsem měla cca 57 kg.
21. bře 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule skolu som prerusila na rokm :slight_smile:
21. bře 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty chodíš kam na školu, jestli se můžu zeptat? Takže teď budeš doma a pak budeš chodit do školy normálně nebo dálkově? Jsem zvědavá, co? :sweat_smile:
21. bře 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule osemrocne gymnazium
21. bře 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to tam asi budeš chodit častějc a nedají ti třeba nějaký individuální plán? No nejdůležitější je, abys s malou byla potom co se narodí co nejvíc a to budeš, když jsi to přerušila. A co přítel, taky se těší, tak jako ty? :slight_smile: Mně ze začátku přišlo, že se těší snad víc jak já, pže jsem z toho byla ještě tak trochu zmatená, že to vyšlo, tak brzo. :slight_smile:
21. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule mne to nevadi ze tak skoro prislo to a uz sa to nevrasti
21. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to taky nevadí, naopak už se moc těšíme. Akorát mám trochu strach z toho porodu, i když na druhou stranu se těším. Teď se to ale šíleně táhne.
21. bře 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek