Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

prada
21. bře 2007

tak to já si s lednici naštěstí moc nerozumím.vůbec nemám na nic chuť a jím jen proto, že musím. mám úplný odpor k jídlu.

megie
21. bře 2007

baby, vám býva ešte zle od žalúdka, ked ste už v 15 a 19tt??? Ani ja inak nemám na nič chuť...a tiež sa musím nútiť jesť...ale ja som asi tak v 5tt. 🙂

prada
21. bře 2007

no, bohužel bývá mi zle. taky mi jsou ty nevolnosti už nepříjemné.

megie
21. bře 2007

ja som myslela, že nevolnosti sú tak do 12tt.Este ten 15tt sa dá, ale aby v 19tt bývalo zle, tak to je čudné, nie?
Lulinka, neješ mastné jedlá alebo vyprážané niekedy? Som počula že zo zlej stravy môže bývať zle aj dlhšie ako v prvom 3mestri.

prada
21. bře 2007

já jsem četla, že nevolnosti bývají tak do 12 tt, ale někdo je má po celou dobu těhotenství(tak snad nebudu zrovna ta vyjímka a brzo bude po nevolnostech).

megie
21. bře 2007

tak ti držím palce prada, nech nie si ten prípad... 🙂 to musí byť nepríjemné celú dobu tehu... 😖

lulinkaa
21. bře 2007

Mně už zle nebývá, jen mám nízký tlak a to se dá zvládnout. A chutě jsem ze začátku taky moc neměla, ale teď rostou čím dál víc. A smažené nejím vůbec, maso taky moc nemusím. Jím hodně ovoce, hlavně zaleninu a polévky (zeleninové bez zahuštění a vývary) jo a ráno jogurty. A teď mi právě rostou chutě na sladké a ryby nebo na klyselé. Ale ve sladkém se snažím omezovat, bojím se že bych hned moc přibrala.

megie
21. bře 2007

tak to ja, až ma chytia tie chute sa vôbec nebudem musieť obmedzovať... som chudá jak špáratko... 🙂

zuzka_majko
21. bře 2007

aowjte babenky cize malde tehulky???? ja tu urcite patrim sso svojimi 15rockami 🙂

megie
21. bře 2007

zuzka, to teda určite, ty si ultramladá tehulka a tvoja odvaha sa cení 🙂 😉

zuzka_majko
21. bře 2007

megi no som ale co uz nic sa neda s tym narobit

megie
21. bře 2007

no ved jasnačka, držím palčeky 🙂 😉 Už sa aj tešíš na bábo, že? Ja zatial nejaké silné pocity nemám, kedže som len na začiatku... 🙂

zuzka_majko
21. bře 2007

jasneee teesim sa aspon myslim ze ano

megie
21. bře 2007

tak to je dobre 🙂

megie
21. bře 2007

kedy a ako si zistila, že si tehu??? ked sa možem spýtať? 🙂

kajule
21. bře 2007

Zdravím Zuzi, teda a já jsem myslela, že tu jsem nejmladší. 🙂 Můžu se tě zeptat, ty bydlíš ještě s rodiči? A jak to budeš mít se školou?

lulinkaa
21. bře 2007

Ahoj Kajule, tobě je kolik let? Holky moc vám fandím, je to odvaha. Budete krásné mladé maminky 🙂

kajule
21. bře 2007

No mně bude v červnu 20. Zase si říkám, že v tomhle věku budeme mít k Prckovi blíž a třeba ho dovedeme líp pochopit.

megie
21. bře 2007

kajule, tak to sme na tom podobne, ja som mala 20 min. rok v októbri 😀 🙂

kajule
21. bře 2007

Lulinko, to s tím smaženým znám, já ho nemohla ani cítit. Stačilo mi vidět v televizi reklamu na KFC a už se mi dělalo nevolno. Zvracela jsem teda párkrát, ale nevolno mi bylo často a proto jsem si po každým jídle dala jablíčko, aby se mi udělalo líp. 🙂
Meg, no vidíš. 😉 A ty jsi v kolikátém týdnu?

lulinkaa
21. bře 2007

Holky kdy vám začalo růst bříško? Já ho mám pořád malinké ani nejde poznat, že jsem těhule. Tak alespoň se mi líp cvičí, ale už bych ho chtěla 😉

kajule
21. bře 2007

Lulinko, no tak mně začalo růst po tom 20.tt. Přijde mi, že ani teď ho nemám nějak moc velký. To je ale tím, že já se vidím každý den, pže ostatní, když mě vidí, říkají jak mi zase vyrostlo a Péťa (přítel) mi říká lachtane. 🙂 Nahoře mám ale zatím 10kg, což celkem jde.

lulinkaa
21. bře 2007

Kajule, jen 10 kg? Tak to bych chtěla mít taky. Já měřím 176 cm a vážím 60 kg a zatím jsem přibrala asi 1kg. Asi to půjde rychle nahoru až začne růst bříško.

kajule
21. bře 2007

Já mám taky 175cm a normálně se mi váha pohybuje kolem těch 60 kg. Po operaci jsem ale trochu zhubla, kže na začátku těhu jsem měla cca 57 kg.

zuzka_majko
21. bře 2007

kajule skolu som prerusila na rokm 🙂

kajule
21. bře 2007

A ty chodíš kam na školu, jestli se můžu zeptat? Takže teď budeš doma a pak budeš chodit do školy normálně nebo dálkově? Jsem zvědavá, co? 😅

zuzka_majko
21. bře 2007

kajule osemrocne gymnazium

kajule
21. bře 2007

Aha, tak to tam asi budeš chodit častějc a nedají ti třeba nějaký individuální plán? No nejdůležitější je, abys s malou byla potom co se narodí co nejvíc a to budeš, když jsi to přerušila. A co přítel, taky se těší, tak jako ty? 🙂 Mně ze začátku přišlo, že se těší snad víc jak já, pže jsem z toho byla ještě tak trochu zmatená, že to vyšlo, tak brzo. 🙂

zuzka_majko
21. bře 2007

kajule mne to nevadi ze tak skoro prislo to a uz sa to nevrasti

kajule
21. bře 2007

Mně to taky nevadí, naopak už se moc těšíme. Akorát mám trochu strach z toho porodu, i když na druhou stranu se těším. Teď se to ale šíleně táhne.