• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
Luli, to je pravda, jenže takový chlapy už jsou a s tím bohužel nic nenaděláme. Myslím si, že ale čím dřív to ženská zjistí tím líp. Určitě lepší, když bude s miminkem sama a v pohodě, než s někým takovým. Navíc na světě je spousta dalších a najdou se mezi nima i takový pro který ten malej uzlíček neznamená jenom starosti, ale hlavně radost. :slight_smile:
23. bře 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule: to je pravda. Ješte že existujou i rytíři :grinning:
Holky včera jsem si koupila nové kalhoty, protože ostatní už nedopnu. A jsem z nich uplně nadšená. Jen za 600 v Promodu :slight_smile:
23. bře 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule, nie je zamračené, ale myslím, že pršať nebude... :slight_smile:
23. bře 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
koľko šarapaty dokáže urobiť čiarka, mala som to napísať takto: kajule, nie, je zamračené, ale myslím, že pršať nebude... :slight_smile:
:grinning:
23. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg, já doufám, že nebudu, tady to teď vypadá nadějně a dokonce už i ten sníh roztává. :slight_smile:
Luli, já jsem si nedávno taky udělala radost a koupila si riflový šaty takový ty krtečkovský, ale jsou strašně roztomilý. :slight_smile: Tak doufám, že bude teplo, ať je můžu nosit. Pak jsem si koupila jedny, ale ty jsou spíš na ples, pže jsem je měla od známého za 500,- a jsou vážně nádherný. Můžu je nosit klidně i teď i až bude Prcek na světě. Pro tuhle sezónu už mám ale plesů dost.
23. bře 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsou ty oblečky pro těhule docela drahé...a to se mi nechce dávat,když to budu mít jednu sezonu...jdu na mléčko...zase mě chytají chutě :sweat_smile:
23. bře 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Luci, to je pravda nic levného to není, ale doufám, že je ještě upotřebuju i jindy. :slight_smile:
23. bře 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulinka a ty kalhoty z Promodu jsou vyloženě těhu, nebo ne??? Já sice džíny dopnu ale tlačí mě bríško, tak je nosím rozepnuté a pásek....
23. bře 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, právě si pročítávám příspěvky tak nějak od začátku a je to hrozně krásné číst. Neskonale obdivuju Vás které studujete při dětech i Vás které si za miminkem stojíte i přes občasná nesouhlas okolí i nejbližších.Nevim jestli je zrovna nejvhodnější číst takovéhle doskuze když bych tak moc chtěla ale okolnosti to nedovolují mít také mimíska.No musim to brát jako inspiraci :wink:
23. bře 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gandy: nejsou vyloženě těhu, ale na bocích mají gumu, která se parádně přispůsobí a mají nižší pas takže netlačí přímo na bříško. Mají je tam hnědé a ve světlém.A za tu cenu, vyšly mně levněji než tričko :slight_smile: A trika mají parádní v New Yorkeru, příjemně bavlněné a delší takže bříško skovají a levné :wink: koupila jsem si jich tam asi 5 a nějaké tílka, že ty budu nosit pod něco....
23. bře 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na trička jsem koukala v H&M tam taky mají dlouhé, dneska si půjdu asi koupit, a na tílka jsem taky koukala... Jedno tričko tam stojí asi 200,- což je dobré a hlavně bude mimísek v teple.. Na ty kalhoty se asi taky mrknu. I když já jsem prcek, potřebovala bych tak 34, nebo 36... Na mě moc kalhot není.. Skoro všechny jsou velké, sand něco seženu...Trička se mi líbí takové ty pod prska a pak volnější.. Na léto fakt super, ale zatím jsem to nikde neviděla... Nevíte holky kde se dají sehnat!!!!?????????
23. bře 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si budem kupovať hocijaké aj od číňankov, len aby mali volnejší strih, také tuniky, alebo "princess" strih, pružné a hotovo, nemienim vyhadzovať veľa penazí na niečo čo budem mať par mesiacov. A možno tieto veci, ak ich moc nerozťahám, budem môcť nostiť aj potom. A na doma (ked ma bábo ogrcká) budú stačiť aj také... :slight_smile: :grinning: Výrobcovia tých značkových vecí pre tehu len využívajú, že sa to musí kupovať... Ako ked običajné nožnice stoja 100 Sk a len za to, že kaderníčky potrebujú "špeciálne" tak stoja 1200,-
23. bře 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute maminy, ja uz sice nie som tehulka, ale mam tiez len 20, mozem sa pridat??? :slight_smile:
23. bře 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, ved v téme mladé mamičky sa asi teraz nekecá, tak prečo nie... Si čestvá mladá mamička, tak nám aj budeš vedieť poradiť, keby sme potrebovali... :wink: :dizzy_face:

Takže si mala 19, ked si bola tehu? A s bývaním a priateľom/manželom to máte ako zariadené??? :slight_smile:
23. bře 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. aj ja sem patrím :slight_smile:
23. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj megie, ano mala som 19 :slight_smile: A s priatelom byvame od septenbra, on ma byt, takze to je celkom dobre :dizzy_face: a ty mas kolko rockov? a v ktorom si tt, nevidim to na pase... :sweat_smile:
23. bře 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môžem sa pridať? :sweat_smile:
23. bře 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem se může přidat každý:slight_smile:))
:sunglasses:
23. bře 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mala 20 v októbri. A som asi len v 5tt, až ked prídem od Dr. a bude všetko potvrdené a tak... :slight_smile:
23. bře 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som dopísať..že až potom si dám tie údaje do pasu :slight_smile:
23. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej takze ty si taka zacinajuca tehulka :grinning: a planovali ste?
23. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mám 21 :slight_smile: Počuj Megie som čítala, že ty sa to bojíš povedať priateľovi. no nezávidím Ti tú situáciu..
23. bře 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si uplne na zaciatku, tak si to uzivaj, ubehne to straaasne rychlo :wink: a co priatel, alebo manzel?
jeeej, cau pipi, aj ja som tu... :dizzy_face:
23. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinni.. no mne sa to riadne vlečie :confounded:
23. bře 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm hej... :unamused: Ale ved ked príde čas na moju predpokladanú MS, tak sa všetko dozvie...a budem len čakať čo bude.. :pensive:
23. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megie, ale nejak ho už musíš poznať... čo myslíš ako zareaguje?
Ja som mala tiež trošinku strach to povedať tomu môjmu, ale zareagoval úplne super. :slight_smile:
23. bře 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa to doteraz nevlieklo,ale posledne tyzdne mi davaju zabrat... :unamused:
23. bře 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipi, mne sa to vlečie, lebo netrpezlivo čakám na veľký uzv v 20tt :slight_smile:
23. bře 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt kati, tak mne to strasne rychlo ubehlo, az mi je to niekedy aj luto :confused: megie, citala som aj ja diskusiu, myslis, ze to vezme zle? Mne priatel povedal, ze sa mam rozhodnut ako to citim, ze do nicoho ma nebude nutit a moje rozhodnutie bude respektovat, lenze on ma uz 32, takze to je asi nieco ine... ale na zaciatku tiez tvrdil, ze na to nie je velmi pripraveny a teraz si zivot bez malickej nevie ani predstavit. Je od nej 2 hodiny prec a uz hovori, ako mu mala chyba.. :grinning:
23. bře 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to mala tiez strach povedat priatelovi,lebo ked sme sa o tom len tak rozpravali ze ,,keby nahodou" tak bol za aby sme to dali prec a ja samozrejme nie...ale vsetko dopadlo super a uz sa tesime na malu Momo! :grinning:
23. bře 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek