Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

kajule
23. bře 2007

Luli, to je pravda, jenže takový chlapy už jsou a s tím bohužel nic nenaděláme. Myslím si, že ale čím dřív to ženská zjistí tím líp. Určitě lepší, když bude s miminkem sama a v pohodě, než s někým takovým. Navíc na světě je spousta dalších a najdou se mezi nima i takový pro který ten malej uzlíček neznamená jenom starosti, ale hlavně radost. 🙂

lulinkaa
23. bře 2007

Kajule: to je pravda. Ješte že existujou i rytíři 😀
Holky včera jsem si koupila nové kalhoty, protože ostatní už nedopnu. A jsem z nich uplně nadšená. Jen za 600 v Promodu 🙂

megie
23. bře 2007

kajule, nie je zamračené, ale myslím, že pršať nebude... 🙂

megie
23. bře 2007

koľko šarapaty dokáže urobiť čiarka, mala som to napísať takto: kajule, nie, je zamračené, ale myslím, že pršať nebude... 🙂
😀

kajule
23. bře 2007

Meg, já doufám, že nebudu, tady to teď vypadá nadějně a dokonce už i ten sníh roztává. 🙂
Luli, já jsem si nedávno taky udělala radost a koupila si riflový šaty takový ty krtečkovský, ale jsou strašně roztomilý. 🙂 Tak doufám, že bude teplo, ať je můžu nosit. Pak jsem si koupila jedny, ale ty jsou spíš na ples, pže jsem je měla od známého za 500,- a jsou vážně nádherný. Můžu je nosit klidně i teď i až bude Prcek na světě. Pro tuhle sezónu už mám ale plesů dost.

lulinkaa
23. bře 2007

Jinak jsou ty oblečky pro těhule docela drahé...a to se mi nechce dávat,když to budu mít jednu sezonu...jdu na mléčko...zase mě chytají chutě 😅

kajule
23. bře 2007

Jj Luci, to je pravda nic levného to není, ale doufám, že je ještě upotřebuju i jindy. 🙂

gandy
23. bře 2007

Lulinka a ty kalhoty z Promodu jsou vyloženě těhu, nebo ne??? Já sice džíny dopnu ale tlačí mě bríško, tak je nosím rozepnuté a pásek....

smaj.lik
23. bře 2007

Ahojte maminky, právě si pročítávám příspěvky tak nějak od začátku a je to hrozně krásné číst. Neskonale obdivuju Vás které studujete při dětech i Vás které si za miminkem stojíte i přes občasná nesouhlas okolí i nejbližších.Nevim jestli je zrovna nejvhodnější číst takovéhle doskuze když bych tak moc chtěla ale okolnosti to nedovolují mít také mimíska.No musim to brát jako inspiraci 😉

lulinkaa
23. bře 2007

Gandy: nejsou vyloženě těhu, ale na bocích mají gumu, která se parádně přispůsobí a mají nižší pas takže netlačí přímo na bříško. Mají je tam hnědé a ve světlém.A za tu cenu, vyšly mně levněji než tričko 🙂 A trika mají parádní v New Yorkeru, příjemně bavlněné a delší takže bříško skovají a levné 😉 koupila jsem si jich tam asi 5 a nějaké tílka, že ty budu nosit pod něco....

gandy
23. bře 2007

Na trička jsem koukala v H&M tam taky mají dlouhé, dneska si půjdu asi koupit, a na tílka jsem taky koukala... Jedno tričko tam stojí asi 200,- což je dobré a hlavně bude mimísek v teple.. Na ty kalhoty se asi taky mrknu. I když já jsem prcek, potřebovala bych tak 34, nebo 36... Na mě moc kalhot není.. Skoro všechny jsou velké, sand něco seženu...Trička se mi líbí takové ty pod prska a pak volnější.. Na léto fakt super, ale zatím jsem to nikde neviděla... Nevíte holky kde se dají sehnat!!!!?????????

megie
23. bře 2007

ja si budem kupovať hocijaké aj od číňankov, len aby mali volnejší strih, také tuniky, alebo "princess" strih, pružné a hotovo, nemienim vyhadzovať veľa penazí na niečo čo budem mať par mesiacov. A možno tieto veci, ak ich moc nerozťahám, budem môcť nostiť aj potom. A na doma (ked ma bábo ogrcká) budú stačiť aj také... 🙂 😀 Výrobcovia tých značkových vecí pre tehu len využívajú, že sa to musí kupovať... Ako ked običajné nožnice stoja 100 Sk a len za to, že kaderníčky potrebujú "špeciálne" tak stoja 1200,-

tinni
23. bře 2007

caute maminy, ja uz sice nie som tehulka, ale mam tiez len 20, mozem sa pridat??? 🙂

megie
23. bře 2007

jasan, ved v téme mladé mamičky sa asi teraz nekecá, tak prečo nie... Si čestvá mladá mamička, tak nám aj budeš vedieť poradiť, keby sme potrebovali... 😉 😵

Takže si mala 19, ked si bola tehu? A s bývaním a priateľom/manželom to máte ako zariadené??? 🙂

katika1
23. bře 2007

ahojte.. aj ja sem patrím 🙂

tinni
23. bře 2007

ahoj megie, ano mala som 19 🙂 A s priatelom byvame od septenbra, on ma byt, takze to je celkom dobre 😵 a ty mas kolko rockov? a v ktorom si tt, nevidim to na pase... 😅

katika1
23. bře 2007

Môžem sa pridať? 😅

gandy
23. bře 2007

Sem se může přidat každý🙂))
😎

megie
23. bře 2007

Ja som mala 20 v októbri. A som asi len v 5tt, až ked prídem od Dr. a bude všetko potvrdené a tak... 🙂

megie
23. bře 2007

zabudla som dopísať..že až potom si dám tie údaje do pasu 🙂

pipi1211
23. bře 2007

jej takze ty si taka zacinajuca tehulka 😀 a planovali ste?

katika1
23. bře 2007

Tak ja mám 21 🙂 Počuj Megie som čítala, že ty sa to bojíš povedať priateľovi. no nezávidím Ti tú situáciu..

tinni
23. bře 2007

tak to si uplne na zaciatku, tak si to uzivaj, ubehne to straaasne rychlo 😉 a co priatel, alebo manzel?
jeeej, cau pipi, aj ja som tu... 😵

katika1
23. bře 2007

Tinni.. no mne sa to riadne vlečie 😖

megie
23. bře 2007

mmm hej... 😒 Ale ved ked príde čas na moju predpokladanú MS, tak sa všetko dozvie...a budem len čakať čo bude.. 😔

katika1
23. bře 2007

Megie, ale nejak ho už musíš poznať... čo myslíš ako zareaguje?
Ja som mala tiež trošinku strach to povedať tomu môjmu, ale zareagoval úplne super. 🙂

pipi1211
23. bře 2007

mne sa to doteraz nevlieklo,ale posledne tyzdne mi davaju zabrat... 😒

katika1
23. bře 2007

Pipi, mne sa to vlečie, lebo netrpezlivo čakám na veľký uzv v 20tt 🙂

tinni
23. bře 2007

fakt kati, tak mne to strasne rychlo ubehlo, az mi je to niekedy aj luto 😕 megie, citala som aj ja diskusiu, myslis, ze to vezme zle? Mne priatel povedal, ze sa mam rozhodnut ako to citim, ze do nicoho ma nebude nutit a moje rozhodnutie bude respektovat, lenze on ma uz 32, takze to je asi nieco ine... ale na zaciatku tiez tvrdil, ze na to nie je velmi pripraveny a teraz si zivot bez malickej nevie ani predstavit. Je od nej 2 hodiny prec a uz hovori, ako mu mala chyba.. 😀

pipi1211
23. bře 2007

ja som to mala tiez strach povedat priatelovi,lebo ked sme sa o tom len tak rozpravali ze ,,keby nahodou" tak bol za aby sme to dali prec a ja samozrejme nie...ale vsetko dopadlo super a uz sa tesime na malu Momo! 😀