• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
Ajojte babulky, kazdy den vas citam ako zvladate vase tehu v takom mladuckom veku a musim vam pogratulovat....dufam, ze sa aj ja coskoro k vam pridam :slight_smile:
29. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme tituska :grinning: tak drzime palceky aby si bola aj ty coskoro tehulka :grinning:
29. bře 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem pipi. A ty mas kolko rockov? Inak je super, ze malicka bude mat taku mladu maminku :wink: Aspon si budete blizke :grinning:
29. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tituš, tak držím palce... :slight_smile:
29. bře 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby, ste zlate :wink:
29. bře 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej :grinning: snad najlepsie kamaratky :grinning: ja mam 19 a v juny uz konecne 20rockov :grinning: a tebe je kolko?
29. bře 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budem mat tiez 20, ale maturovala som minuly rok a teraz chodim na vysku :slight_smile: takze sme na tom tak podobne :wink: No aj keby bolo mimi, tak by som si dala asi rok odklad a potom individualny planik.....vsetko sa da, len treba chciet, nevidim v tom problem. A inak co tvoji rodicia? A svadba kedy bude? Ja sa idem vydavat teraz v lete a s rodicmi nebyvam uz od 16, takze to je ok. Ale mam s nimi fajn vztahy, len byvam uz dlhsiu dobu s frajerom :slight_smile: , teda s buducim manzelikom :grinning:
29. bře 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj, to už tak skoro si odišla od rodičov? a prečo? mala si hned možnosť sa presťahovať k frajerovi??? Ja som odišla tesne pred mojou 20tkou a aj to sa niekomu zdalo skoro, ale zatial bývam sama... :slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s rodicmi nebyvam od 17 a vztahy nic moc... nepochopili ze som sa zalubila do niekoho kto sa im nepacil... ale to je ich problem ja som mooooooooc stastna :grinning: a svadbu chceme o dva roky v lete :slight_smile: a budeme mat krasnu malinku druzicku :grinning:
29. bře 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som odisla, lebo som chcela a dohodla som sa tak s nasimi. mala som moznost byvat s frajerom a velmi sme sa z toho tesili :slight_smile: teraz si zaciname prerabat domcek a ideme byvat uplne sami, lebo doteraz sme byvali u frajerovych rodicov....maju dost veliky dom, takze sa to da a mame aj nejake to sukromie. No chceme byt aj napriek tomu sami :slight_smile:
Inak babulky, na chvilku vas opustam, idem si trosku zacvicit a poobede sa stavim :slight_smile:
zelam vam nadherny dnicek :wink: a vasmi miminkam taktiez :grinning:
29. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som odisla, lebo som chcela a dohodla som sa tak s nasimi. mala som moznost byvat s frajerom a velmi sme sa z toho tesili :slight_smile: teraz si zaciname prerabat domcek a ideme byvat uplne sami, lebo doteraz sme byvali u frajerovych rodicov....maju dost veliky dom, takze sa to da a mame aj nejake to sukromie. No chceme byt aj napriek tomu sami :slight_smile:
Inak babulky, na chvilku vas opustam, idem si trosku zacvicit a poobede sa stavim :slight_smile:
zelam vam nadherny dnicek :wink: a vasim miminkam taktiez :grinning:
29. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme, a ty už odchádzaš??? :frowning2:
29. bře 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
megie? a ty si tehulka? maminka? snazilka? ci len tak? :wink:
29. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulka, ale dám si do pasu tt, až ked prídem od Dr, teda po Veľkej noci mi tu budú už (dúfam) slávnostne svietiť tt :slight_smile: :wink:
29. bře 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik, chcela som sa ťa opýtať, že kde budeš rodiť, už máš asi vybraté, že? :slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej chcela by som ist na antolsku :slight_smile: uz tam chodim aj cvicit :grinning: a v kolkatom tt si?
29. bře 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak 6tt. A prečo práve antolská?
29. bře 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som v ruzinove na amnio a boli tam na mna dr nechutni :angry: drzi a pod. tak som sa rozhodla pre antolsku :grinning: je mi srdcu blizka :grinning: a kolko mas rokov? :wink:
29. bře 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 20, už som to písalal ale asi si zabudla... :slight_smile: Končím v robotke a doma nemam net, tak papa - zajtra... :slight_smile: (ale budem tu len do 10tej, idem k alergologičke... papa :slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, uz som zase tu :slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste vsetky odisli... tak zase som tu sama :frowning2:
29. bře 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tu len obcas odbehnem na chvilku nieco upratat a tak :slight_smile: a ako bolo u dr? :wink:
29. bře 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic moc, mala za tyzden nepribrala ani deka :angry: este tyzden mi dr.dala a ked nic, tak jej budem musiet davat umele mliecko :frowning2:
29. bře 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky ja tu k vam nepatrim az tak ako zuzka_majko ale viem co je to byt tehu vo velmi mladuckom veku...mmoja malicka sa narodila v case ked som mala 16rokov len a teraz po dlhsom case bude dalsia :slight_smile: ale tesim sa ze moje tehu nikdynebolo take ake ma zuzka_majko lebo to by som nezniesla
29. bře 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ivanka a kolko mas teraz? :slight_smile:
29. bře 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi je luto tinni :unamused: a kam chodis k dr?
29. bře 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ku kocke-dr.absolonova... no dufam, ze to kojenie este nejak zachranime, aj ked dost pochybujem...
29. bře 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn ved uvidite... ty si myslim byvala niekde pri kocke ze? to mi myslim Dominik spominal... pri Adamovi alebo sa mylim? :sweat_smile: :slight_smile:
inak chvilu som dnes upratovala a som uplne KO... :angry: :frowning2:
29. bře 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byvam oproti Adamovi, cez ihrisko, teda uz nie, ale nasi tam byvaju... a ty si kde byvala?
29. bře 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som byvala na Jasikovej... hned pri Milkovcoch :grinning: a takto to dopadlo, ze s jednym cakam babo :grinning: :grinning: :grinning: neviem ci vies ale v tom dome ako bola/je DROGERIA MONIKA :slight_smile:
29. bře 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek