• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
sranda ze sem piseme a tehule uz davno nejsme, aby nas odtialto nevyhodili :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
29. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, v ruzinove... a kde byvas, tu niekde v ruzinove?
29. bře 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
praveze nie, na dlhych byvam, tam som mala lekarazaplateneho tak preto tam :wink:
29. bře 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u koho si rodila?
29. bře 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
šimko sa vola...velmi sikovny :wink: rodila som sekciou
ty u koho
29. bře 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala rodit u vlckovej, chodila som k nej odzaciatku, ale nemohla prist tak nakoniec ma odrodil krizko ml.-veeelky sympatak :slight_smile: ty si mala planovanu sekciu?
29. bře 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mně je 20, v říjnu jsem se vdávala a teď se snažíme o mimi, druhej měsíc, tak doufám, že to brzy přijde, moc to chceme, manžel je teda o 13let starší,ale to nám nevadí, no oba nás chytají ty rodičovské pudy...
29. bře 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam 20 a priatel 33 :wink:
29. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já si nemyslím, že je to brzy na dítě, není to na věku ale psychické vyzrálosti a samozřejmě o schopnosti zabezpečit rodinu
29. bře 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si aj ja myslim :slight_smile: drzim vam palce :wink:
29. bře 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík moc, sice zatím studuji, ale chci školy nechat a starat se o miminko
29. bře 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajojte babulky ako sa mate? Dnes som tu uz za vami zavitala, ale teraz sa vam opat mozem venovat :wink:
misalka: vobec nie je skoro, aj ja mam 20 a chceli by sme mimi. Chodim na vysku,ale keby bolo mimi, tak by som si dala rok odklad a potom individualny plan. U nas na skole to ide v pohode :slight_smile:
29. bře 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj titus :slight_smile:
29. bře 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj este si tu? :wink:
29. bře 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tituš, a tvoj priateľ/manžel má koľko rôčkov? Lebo ako tak pozeram mladšie baby, čo vyslovene chcú mimi majú o dosť starších partnerov, ktorí sa o nich dokážu postarať aj po fin. stránke... :slight_smile: :wink:
30. bře 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne slnecne ranko vam prajem :grinning:
30. bře 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko, pipi :slight_smile:
30. bře 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako si sa vyhajala? ja celkom fajn len malinka mi rano dala taku supu ze ma az zobudila... par krat ma pokopkala a teraz ked uz som hore tak si chrni :angry: :grinning: priserne s nou :slight_smile:
30. bře 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa konečne tuto a minulú noc celkom dobre vyspala... lebo 3!noci predtým som bola hore skoro každú pol hodinu - hodinu... a to malé ani necítim,t ak som zvedavá, čo to bude potom... :angry: Ale teraz to je fajn, sa teším som tu len do 10tej a potom idem k alergologičke do BA :slight_smile:
30. bře 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v prvom trimestri som bola tiez kazdu chvilu v noci hore lebo som chodila kazdych 5 min cikat :sweat_smile: , druhy trimester bol ok, no a tento treti zacina byt hroza :unamused: uz chcem mat malinku pri sebe... sice to uz sa vobec nevyspim ale tesim sa :slight_smile:
30. bře 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm, ja ani cikať nechodím, raz som bola o 3 ráno, ale to bolo všetko, proste ma to len stále budilo... A teraz sa nevyspíš lebo ti tam tancuje?
30. bře 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj najvacsi problem je v tom, ze som bola zvyknuta spavat iba na bruchu... :unamused: no a tak v noci neviem moc spavat a este ked sa mala rozkope a blbo sa tam ulozi, no koniec :sweat_smile: :unamused:
30. bře 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups, aj ja som zvyknutá spať na bruchu... :confounded: :slight_smile: ale aj tak napoly na bruchu pokrčená "horná" noha... tak asi takto budem spávať najbližších pár mesiacov pokial mi to bruško (a drobec) dovolí... chichi :grinning: :dizzy_face:
30. bře 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved uvidis... :sweat_smile: a to ja mam este malinke brusko a ako mi da zabrat :unamused:
30. bře 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mladulky-tehulky, ako sa mate? Ja celkom dobre. Pipi chcela som sa ta spytat, ze ci ste mimi planovali, alebo prislo len tak a co na to povedal drahy :slight_smile: My sme s milackom o tom vraveli a nakolko sa ideme brat, tak nad tym aj spolocne uvazujeme :slight_smile: pred rokom som vysadila HAK a teraz to nechavame na nahodu....ale mne zacinaju asi tikat tie bilogicke hodiny uz predcasne, lebo aj napriek mojmu veku si viem predstavit tehulkovanie a mamickovanie :slight_smile: :wink: :grinning:
30. bře 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme teda neplanovali... ked sme sa o tom bavili tak sme zvazovali ze by som sla na inter. ale nastastie sme sa rozhodli pre mimi :grinning: drahy bol sokovany a velmi sa bal ale nechal rozhodnutie na mna :grinning: a teraz sa uz mooooooooc tesime :grinning:
30. bře 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tituš, mohla by si mi odpovedať na otázku vyššie položenú??? dakujééém! :grinning: :slight_smile:
30. bře 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak moj drahy ma len 21 rokov.... ale ma dobre platenu pracu :grinning: i ked sice dnes sa da taztko vyzit, ale z mesiaca na mesiac prezivame :slight_smile:
30. bře 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
megie: jasnacka, ze by som mohla a aj ti odpoviem. Moj drahy bude mat tento rok 26 rockov....takze je starsi a aj pracuje a financne by nas dokazal uzivit :wink:

pipi: ja by som na inter. urcite nesla...nakolko si myslim, ze to stvorenie si to nezasluzi a ja nemam pravo nikomu brat moznost na zivot....no a samozrejme preto, lebo mimi je pokladik :wink:
30. bře 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem tituš...

pipi - dobre ste sa rozhodli, viem o čom hovorim :wink:

no babenky ja už končím, idem k alergorlogičke... papa - tak v pondelok! :dizzy_face:
30. bře 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek