• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
a kolko to tam vyslo? :confused:
15. dub 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
600kc-dvd+3fotky, myslim, ze je to lacnejsie ako tu, ale zasa sme museli platit benzin... ale mali sme vylet :slight_smile:
15. dub 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: tuším, že v Brně okolo 1000Kč..takže cca 1300 Sk :confused:
15. dub 2007 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mna to vyslo 1500Sk ale stalo to za to :grinning: ja som bola v prosanuse lebo tam mam aj dr :slight_smile: jezis keby ste videli moje brucho akurat,uplne deformovane :grinning: co ta malinka tam stvara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pipi a kedy sa stretneme, aby som si pohladkala krasne brusko? :dizzy_face:
15. dub 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kludne aj zajtra tini :grinning: doobeda idem cvicit ale okolo jednej druhej by som mohla byt niekde pri tebe :grinning: :grinning:
15. dub 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zajtra asi ideme do Ciech na vylet, takze radsej v utorok, to mozes prist aj ku mne, ak si chces aj malu pochovat :wink: ale ak by sme zajtra nahodou nesli, tak sa doobeda ozvem :wink:
15. dub 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok... no v piatok musim ist na par hodin do skoly :angry: a potom uz nieco mam... tak ked nie zajtra tak by som potom mohla v stredu poobede :grinning:
15. dub 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, vsak si zavolame... inak ako sa ma Dominik?-uz minule som sa chcela spytat. Co teraz vlastne robi?
15. dub 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ma sa fajn :grinning: vzdy ked sa stretneme tak sa prihovara brusku a vytesuje sa :grinning: a co robi? neviem myslim ze biletara :slight_smile: no a stale boxuje popri tom :slight_smile: uz je to taka velka gorila,minule ma objal a mala som fakt ze dost :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: a jak to bere přítel, když je ještě tak mladej? :wink:
15. dub 2007 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako mrte nervy mam!!!!!!!!!svokra si tu vedla mna lehni a leze mi to nanervy,dokelu ved ma vlastnu postel,kua :angry: :angry: :angry: este aj perinu ma moju :angry: joooooooooooooooooooooooj HELP :angry: :angry: :angry: :angry:
15. dub 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho pozdravuj :wink: no niekedy by som sa s nim aj rada stretla-pokecat ako sa ma a tak... vlastne so vsetkymi zo zakladky, nejaku stretavku spravit...
15. dub 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz celkom v poho :grinning: bol to pre neho velky sok ako aj pre mna ale zvladli sme a uz sa moc tesime :grinning:
jezis porazi ma,ona tu chrape :angry: :angry: :angry:
15. dub 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: ty bydlíš u svokrovcov? :astonished:
15. dub 2007 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len so svokrou.... :angry: :angry: :angry: :angry: porazi ma ona sa este viac na mna nalepila,dufam ze nevidi co pisem :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:
15. dub 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je neprijemne :confounded: a chystate si najst vlastne byvanie?
15. dub 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
najblizsiu dobu nie,boze som zufala :angry:
15. dub 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ber to z tej lepsej stranky-aspon nemusis upratovat a varit :wink: ja som zufala, ked mam upratovat tento 4-izbovy byt :confounded: a o vareni ani nehvorim... :grinning:
15. dub 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no radsej by som upratovala... aj tak to tu robim len ja :angry:
15. dub 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chapes som tehu v osmom mesiaci a umyvam vanu lebo ju nik neumyje a ja neznasam spinu v kupelni :angry:
15. dub 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: tak kvůli tchyni stále bydlím doma..a ne s přítelem..já jsem mu dala ultimatium, že buď byt..nebo budu stále doma :angry:
15. dub 2007 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a svokra neupratuje? :astonished: a ako s nou vychadzas?
15. dub 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis je tu vedla mna a zobudila sa... potom ti poviem lebo bojim ze si nieco precita :angry: :angry: :angry:
15. dub 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :grinning: :grinning: :grinning: tak ja sa lucim, ideme pozriet nejaky film, este pridem oklo dvanastej, ked budem Bebe krmit, papa
15. dub 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nas opustas? :frowning2: no co uz s tebou :grinning: to tu uz asi nebudem lebo drahy sa ide ku mne o chvilu primojkat :grinning: tak sa maj zatial pekne :slight_smile:
15. dub 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: i já bych se mojkala..ale mám smůlu :angry:
15. dub 2007 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco mas smolu? a to ty vlastne byvas s rodicmi? a oni v poho ze si tehu? :confused: :grinning:
15. dub 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: přítel momentálně slouží v NBS :wink: a já jsem doma v Pardubicích :angry: jo..rodiče jsou v poho...není mi už 18 a nechodím do školy :wink:
15. dub 2007 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak to je super ze su vasi v poho :grinning: to ja povedat nemozem ale co uz... nikdy nic nie je dokonale a tak ako by sme chceli,este ze moj drahy je taky aky je i ked ma vie niekedy poriadne nastvat :angry: :grinning:
15. dub 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek