Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
17. dub 2007

nevadi pipi 😉 mozme sa stretnut zajtra? Lebo dnes musime ist vybavit uz konecne rodicovsky prispevok... ale mozme sa aj dnes, ale az tak okolo stvrtej

betynka18
17. dub 2007

ahoj megi...přítel má 25....i když se říká že u chlapů je ta "zralost" později, tak věřím že bude správný taťulda 😉

pipi1211
17. dub 2007

no tiez nieco musim vybavit a neviem dokedy to bude trvat.... zajtra by to bolo lepsie 😉 o jednej mam poradnu tak potom by sme mohli hm? 😕 😀

tinni
17. dub 2007

ok, ja idem do obeda tiez este na ultrazvuk, tak poobede mi to lepsie vyhovuje

tinni
17. dub 2007

halo, kde ste 😲

megie
17. dub 2007

tuu!! 😵

tinni
17. dub 2007

ako sa mas?

megie
17. dub 2007

bety, 25 je akurát, určite bude. Môj má 19 a ockom bude v 20tich a už teraz je úúúžasný. 😉 😵

betynka18
17. dub 2007

megi: no bohužel mám v okolí i starší tatínky ale jako tatínci se moc nechovají ☹ takže na věku si myslím že vůbec nezáleží..musí to být v něm...

megie
17. dub 2007

ved som (úplne hore) písala, že pri veku ide skôr o zabezpečenie, nie o lásku k dieťaťu a tak. 😉

ahoj tinni, dobre sa máme. ako dopadli brušné tance? Páčilo sa dievčatám? 🙂

iwca
17. dub 2007

ááá...taky je u vás takové horko?? 😝

megie
17. dub 2007

no, v kancliku ani nie, ale ked vídem von na slniečko, tak hádam ano... 😀

prisscilla
17. dub 2007

Ahojky holčiny,
tak tu tak brouzdám a jen Vás všechny chci móóóc podpořit.
Záleží na tom, jestli je ten Váš partner TEN pravý a jestli se milujete. A to musíte vědět jen Vy. Všechno ostatní už příjde samo. Na věku nezáleží.
Než se člověk rozhoupe, tak pak taky může dopadnout tak, že ve 28 letech zakládá na Modrém koníku téma :Když se mimi nedaří, jako já.
Takže neposlouchejte žádné řeči a rádoby rady a řiďte se pouze svým srdíčkem.
Všem Vám moc držím palečky 😀 . Moc Vám závidím.

iwca
17. dub 2007

Já jsem sice doma, ale je tu obrovské horko 😝 v takových chvílích bych si už přála aby byla malá venku 🙂 jdu si dát obídek 😎

megie
17. dub 2007

priss, ďakujeme 😉 😵

gabriell
17. dub 2007

Ahojky 🙂 megie, tvoji rodičia reagovali nie celkom pekne, ale skús sa vžiť aj do ich kože... museli byť z toho asi pekne prekvapení, nie? 😖 ale neboj zvyknú si a budú sa aj oni tešiť 😉

gabriell
17. dub 2007

hups, tuším som si neprehodila stránku 😀 megie trochu oneskorená reakcia 😅

megie
17. dub 2007

gabi, nevadí... a ty si na tom ako? 🙂

pipi1211
17. dub 2007

ahojte babule.... ste tu? co porabate? 😉

sisstin
17. dub 2007

pipi: ahojky 😉 já jsem byla u Dr. stále jsem nemocná..na další kontrolu jdu v pondělí 😉

pipi1211
17. dub 2007

no teba to uz pekne dlho drzi nie? 😒 ale aspon nemusis ist do roboty ze? 😀

sisstin
17. dub 2007

pipi: to je tím, že nesmím nic brát 😉 jo..to jsem ráda..a celý víkend s drahým 😵 😵 😵 😵

tinni
17. dub 2007

ahojte 😉 konecne som doma-boli sme vybavovat rod.prispevok-cely den, no des... som to dlho odkladala, lebo sa mi nechcelo behat po uradoch, az dnes som si povedala, ze uz musim

pipi1211
17. dub 2007

no behacky po uradoch to je des,aj nas to caka 😒

sisstin
17. dub 2007

já se od prvního hlásím na ÚP 😠

tinni
17. dub 2007

byrokracia 😠

pipi1211
17. dub 2007

a co inak? 🙂 ja mam celkom fajn dnik 😀 slniecko svieti,teplucko je a to mi robi super naladu 😀 ozaj tini zajtra idem do karibiku este s jednou tehu tak by sme sa potom mohli stretnut.... 😀

sisstin
17. dub 2007

se máte...v Ba je tolik možností, kam jít 😉

tinni
17. dub 2007

ja mam dnes jeden z najkrajsich dni zivota-mala sa dnes prvy raz smiala nahlas asi 5minut vkuse-my sme umierali od smiechu 😀 si predstav babenko co sa rehoce nahlas ako dospely clovek 😀

pipi1211
17. dub 2007

tak to muselo byt super 😀

https://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk

kukni toto 😀 😀 😀 😀