• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
megie, gratulujem :wink: az teraz som si vsimla, ze sa ides vydavat... to tak narychlo asi, ze?
26. dub 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, je to narýchlo, lebo priateľ povedal, že by chcel kompletnú rodinu a tak, a ja som sa nechcela vydávať s veľkým bruškom... :dizzy_face:
DAKUJEM :slight_smile:
26. dub 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako sa citis? nebyva ti zle?
26. dub 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie. Len včera som sa chvílku cítila tak...nijako..ale žiadny žalúdok na vode ani nevraciam. A bola som na ultrazvuku v pondelok a všetko je OK, máme 2,13 cm - teda vtedy sme mali. Teraz by sme mali o cca 4 až 8 mm viac. :grinning:
26. dub 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krasa vidiet babo na monitore, ze :dizzy_face:
26. dub 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, peknučké. Len keby ma moja sprostá nová sestrička nedala vycikať (mala som ocikať ten papierik na bielkoviny a tak - potom zhíkla:Jejda vy ste mali ísť na sono, čo ste nič nepovedali? - som si myslela, že vie, čo robí.. čo už) tak by som vydela aj ručičky a nožičky a možno ako sa hýbe. Bola to zase len machulka, ale oveľa väčšia, ako prvý krát. :dizzy_face:
26. dub 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vazne :unamused: ja uz som v 8.tt videla rucky aj nozky a to som bola vycikana...
26. dub 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne robila vonkajšie sono cez bruško - tam musíš mať plný mechúr, aby ti to sttlačilo maternicu a bolo všetko vidno. Len ja som už bola vycikaná, tak tam bol len fliačik. :frowning2: Mne v pondelok povedala, že mám ukončený 9tt.TAkže v utorok som začala 10tt(?).
26. dub 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky kocky...:slight_smile:) juj.. kazdy len na svadby chodi.. a tak..:slight_smile:)) a ake saty mas??hm?:slight_smile:
26. dub 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte som ich nevydela, dnes idem na skúšku...minula nemali pre mňa také pre nizke postavy, čo bolo - bolo obsadené, tak mi priviezli z Trnavy. Viem, že budú smotanové, korzetové s vlečkou... Také pre maličké osobky :grinning:
26. dub 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aka vysoka si?? ja mam zase opacny problem:slight_smile: mam 173, tak to nie je nejaka vyhra, ver mi:slight_smile:) buduci manzel bude v tradicnom , ciernom? alebo nieco ine? budes nadherna, urcite:slight_smile:
26. dub 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skôr aká nizka :grinning: Mám len 155cm :wink: Ja si práve myslím, že skoro všetko vyrábajú na výšku 170 cm. Problémy mám skôr ja a baby nad 185... to si aspoň ja myslím..Čo si si už bola vyberať svadob. šaty, ked máš opačný problém?
Hej bude v čiernom ale košeľa a vesta a kravata, či motýlik budú tiež smotanové ako moje šaty. To dneska uvidím, či budem nádherná... :grinning:
26. dub 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj.. podla mna budes:slight_smile: a ja mam problem aj s prsiami, teda som dost obdarena :grinning: tak nejak:slight_smile:))))
26. dub 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megie si lucky osobka, nie kazdy mlady chalan sa zachova ako Tvoj a chce si dievca vziat. Prajem vam len to najlepsie a tehotne nevesty su tiez krasne...aj s bruskom :wink:
26. dub 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :grinning:
26. dub 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinni: ahojk.. co tak neskoro??::slight_smile:)
27. dub 2007 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,krasne ranko sa praje :grinning:
27. dub 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!! :dizzy_face:

adusa, dakujem. Som štastná, že ho mám :wink:
27. dub 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :dizzy_face: ako ste sa vyspali??? urcite tu uz zase nikto nie je...
27. dub 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj ja som tu :grinning: dnes sa to celkom dalo... ale vcera to bola hroza som mala uplne krce v lytkach :frowning2:
27. dub 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej, cau pipi :dizzy_face: som ta tu dlho nevidela, uz som sa o vas bala... ako sa ma Momo, este chce byt v brusku? :dizzy_face:
27. dub 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megie ja som sa tiež vydávala tehotná,bola som v 18 tt a šaty, ktoré som mala vybrané pol roka dopredu som musela vymeniť.
27. dub 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika, našťastie ja budem len v cca 12-13tt, takže... Malo by to byť ok. Len som počula, že bruško zvykne aj zo dňa na deň vyhupnúť..tak dúfam, že až po svadbe :grinning: :dizzy_face:

ahojte všetky.. :wink:
27. dub 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malinka je stale v brusku.... ale este nech sa tam drzi do konca 37tt :grinning: a potom nech sa vyliahne :grinning: :grinning: :grinning: joj teraz mi tak v brusku tancuje ako blazniva,chuderka uz tam ma malo miestecka :unamused:
27. dub 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi, a uštedrí ti aj poriadny kopanec pod rebrá alebo do žalúdka? Moju kamošku to niekedy dosť bolelo... :unamused:
27. dub 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak vy uz ste celkom velke-36.tt, tak este 2tt a sup von :grinning:
27. dub 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no par krat hej.... ale da sa to zvladnut :slight_smile: len dnes je taka ziva ze konec :grinning: :grinning:
no tini uz som v 36tt a 37 mi zacina v utorok :wink:
27. dub 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, tak to uz len 10dni :dizzy_face: mozeme vas potom prist pozriet do porodnice??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemalo by bábo ísť von v 40tt? hm? :confused:
27. dub 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinus tak s tym ratam :grinning: ale budem az na antolskej.... tini ja uz sa tak tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek