• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
okolo pol piatej?
29. dub 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre.... tak o pol piatej niekde tam jo? :wink: som moc rada lebo som malinkej dlho nic nekupila :wink:
29. dub 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :wink: uz odchadzam, tak keby daco, pis na mobil
29. dub 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini?????????? :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo :slight_smile:
30. dub 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj moja :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
caaau :grinning: teba som tu cakala :wink: :grinning:
30. dub 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooooooooooooooo :grinning: uz mame 3000g :grinning: :grinning:
30. dub 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooooooooooooooo :dizzy_face: my sme boli dnes na kontrole klbikov a malicka ma uz tak krasne vyvinute klbiky, ze nemusime nosit postolky, tak od dnes davame uz len pampersku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som to necakala, lebo vacsinou deticky nosia postolky do 6mesiacov...
30. dub 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super :grinning: :grinning: joj mne pred chvilkou uplne stvrdlo brusko ale uz je maksie :wink: a inak mam o tyzden posunuty termin :grinning: :grinning: :grinning: a kolko mala vazi?
30. dub 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tyzden skor? tak super :wink: mala ma teraz 5300g-trosku viac ako Momo :grinning: inak to vazite celkom dobre, nato, ze Bebe vazila v 42.tt, ked sa narodila 3200g a ty si len 37.tt
30. dub 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi hej... dufam ze z nej nebude nieka slonicka :confused: :confused: :confused: keby mala tak 3200g pri porode bolo by fajn :grinning: uz mam aj dr zaistenu tak na 100% idem na antolsku :grinning: uz sa tesim aj na porod :grinning: asi si to rozmyslim pri prvych kontrakciach ze? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
budes mat epidural?
30. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked do stredy neporodim tak ano bo v stredu o druhej mam o epi prednasku :slight_smile:
30. dub 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sa este drz, lebo ked si das epi, tak si doslova uzijes porod-ziadne bolesti a mozes si to vychutnavat, mne cely porod ubehol strasne rychlo...
30. dub 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
po strede sa moze narodit kedykolvek :grinning: ale ja mam tusaka ze ako naschval sa narodi 7.5. ked bude mat aj meninky :grinning:
30. dub 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by ti podakovala :grinning: tak na to nemysli nejak intenzivne, aby si tomu nepridavala este aj psychikou :wink: inak tie sandalky, co som si vcera kupila, som bola dnes reklamovat, lebo jedna bola vacsia ako druha :stuck_out_tongue_closed_eyes: no des :unamused: ja som si tam skusala len jednu a dosla som na to az doma, ked som si obula obidve :angry: ale nevadi, kupila som si dnes v Orsay tigrove saty a kratucke rifle na traky, tak aspon tak som si urobila radost... a Riso bol zatial s malou, tak som mala cas si to vsetko pekne vyskusat :slight_smile:
30. dub 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze? tak nielenze mali bordel len v cenach ale aj v cislovani no pekne... a v poho vymenii? :slight_smile: joj aj ja by som si chcela nieco peknuce na seba kupit a hlavne nie nic velke ale niake "S" :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho, nastastie-ale vratili mi peniaze, lebo uz ich nemali v mojom cisle :angry: to ti verim, ja si teraz skoro stale nieco na seba kupuje-dohanam to :grinning: a tie saty som si kkupila dokonca c.34, tak som bola spokojna, ze konecne nieco v malom cisle... inak si pojdem kupit aj tie sandalky asi, lebo vo stvrtok maju dostat novy tovar a mali by prist aj tie sandalky v mojom cisle, tak snad uz budu obidve rovnake :grinning:
30. dub 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad hej... som zvedava na tie kratasky co si si kupila ved zajtra mi ukazes :slight_smile: Momo ma nema rada vzdy ked sedim za compom tak sa kruto rozkope a vsade ma tlaci :angry: potvorka jedna....
30. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto :grinning: uz ta vydiera a este je len v brusku :grinning: asi si pojdes hajat, ze?
30. dub 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc sa mi este nechce ale neda sa to zvladnut,je to s nou strasne :angry: :grinning: inak mam new hairstyle :grinning: som dnes bola u kadernicky na melir,,, no len taky slabulinky ale aspon nieco :grinning:
30. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, som zvedava :slight_smile: ja si idem umyt hlavu a potom ideme pozriet nejaky film a hlavne SA IDEM UZ KONECNE NAJEST :grinning: :grinning: :grinning: tak zatial pa :wink:
30. dub 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pipi :wink:
1. kvě 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.mam 20 rokov a som v 35 tyzdni tehotenstva.velmi sa tesim na malinkeho anjelika a kedze je porod stale blizsie a blizsie,tak by ma zaujimalo ako dlho ucinkuje epiduralka?niektore zeny vravia,ze bolesti potom necitite.kedy tu epiduralku davaju a ako dlho ucinkuje?dakujem.
1. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu este niekto????????????????????????????????????????????????????? :astonished:
1. kvě 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinni: v práci je to hnus..ale dneska jsem měla volno..tak jsem si to užila celkem..ale teď mám depku nějak :unamused:
1. kvě 2007 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj mna v tehu obcas chytila tak bezdovodne depka-az mi bolo do placu :grinning: pozerala som tvoj album, ake uz mas velke brusenko :dizzy_face:
1. kvě 2007 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka: jsem ráda, že mám už konečně kalhoty, který mi sedí a nevypadají jak na starou bábu :sweat_smile:
1. kvě 2007 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek