Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

smiling
17. bře 2008

ahoojky mě už je sice 26 ale chtěla jsem aspon písnout 😀 ..já porodila první holčičku v čerstvích 19nácti ted je mě 26 a mám třetí holčičku půl roku starou a jen sem chtěla říct je fajne být mladá maminka užívejte si to je to krásný a nezapomenutelný a vůbec se nestresujte že něco nezvládnete nebo že to nebudete umět porodíte a půjde to samo 😉 ..držím včem mamčám palečky 😉 ..krásný zbytek noci a pěkný sníky Lucie

nikka.vo
18. bře 2008

Já porodila ve 22 letech 😎 🙂 ... rodina chápala a věřila od začátku, že budu dobrá máma a nepochybovali, jen s kamarády to bylo horší, v mém věku na dítě nepomýšlý žádný/á z nich 😖 , takže se například s nejlepší kamarádkou naše cesty rozdělily 😔 😔 😔

nikka.vo
18. bře 2008

jo ale teď koukám že píšu do těhulek, to už jaksi nejsem 😀 , tak nic, pa pa 😅

janeyzelvicka
20. bře 2008

kuk, tak kde jste? nikka to přece neva že nejsi těhulka, aspoň jsi zkušenější než my 😉