Modeláž nehtů

barusinecka
18. bře 2013

Ahoj holky.Zakládám téma modeláž nehtů a budu moc ráda,když se přidáte 😀 .Můžeme si tady navzájem pomáhat,dělit se o zkušenosti,rady a taky samozřejmě chlubit výtvorem 😀 😀 😀 .Já jsem si zrovna dneska vybojovala na aukru sadu na gelové nehty,takže jestli mi tento týden sada dorazí,budou to moje první gelovky 😀 .Moc se těším a jsem zvědavá.Jinak,do budoucna si chci udělat kurz a věnovat se tomu naplno.Já vím,je spoustu holek co nehty dělají,ale já budu dobrá a těch dobrých je málo 😀 😀 😀

vojtisek2007
19. bře 2013

@zvalentova dělám 99% jenom na šablony 😀 ,ale některý kámošky prostě chtějí tipy. Já osobně sobě dělám jenom šablony, přijde to takový "přirozenější".....

gabulda
19. bře 2013

@barusinecka tak už se těším na fotečku 😀

zvalentova
19. bře 2013

@barusinecka jen pozor, koukala jsem na odkaz cos dávala z MMB. 90% věcí je od čongů, kvalita je šílená. Použitelné možná štětce, pomeranč. dřívka ...

irennn
19. bře 2013

@lucijeta ty ovocné nehtíky jsou geniální, já nosila v létě taky růžové kraječky ale s kytičkami 😉

irennn
19. bře 2013

Holky,já se připojím..tak dlouho jsem se rozmýšlela a koupila si na netu fakt dobrou sadu,stále pes dva tisíce,na nehty. Udělala jsem si je jednou a totálně je zprasila. Vůbec mi to s tím gelem nešlo,furt se mi to lepilo,ozdobit už vůbec...nehty jsem měla hnusné a čelala jsem tak dlouho než odpadly. Takže já si asi budu muset někam zajít,abych měla hezké.Chodila jsem k vietmancům a vydržely mi krásné i 2-3měsíce, mně vždycky hrozně drží...ale teď když jsem těhotná,mám strach k nim chodit,ale za 600Kč k nehtařce mi přijde moc. 😒

barusinecka
autor
19. bře 2013

@zvalentova děkuji moc za názor,já to totiž ještě nepoznám 😒

barusinecka
autor
19. bře 2013

@irennn Tak tě tady vítám 😀 .Jasně,já taky budu ze začátku bojovat,ale o tom to je.Jak se říká:učený z nebe nespat ,takže to neřeším.Jak se mi nepovedou,nevadí,však trénovat můžu pořád a mám dvě ségry + mamku,takže se vyřádím 😀 😀 😀 .Těším se holky na další fotečky 😎

zvalentova
19. bře 2013

@irennn určitě seženeš kvalitní za příjemnější peníz. Ke žlutým občanům bych být tebou nechodila, protože oni nemají materiál použitelný na nehty. Mají technický acryl (gel totiž neumí), jehož cena je sotva 10% oproti klasickým materiálům určeným k modeláži vč. kyselin a dalších nepovolených složek.

barusinecka
autor
19. bře 2013

@zvalentova jsem nezkušená,takže budu ráda za každou www stránku.Mám spoustu stránek uložených,ale zkušenosti zatím bohužel žádné.

barusinecka
autor
19. bře 2013

@zvalentova Děkuji vám moc 😉 a máte zkušenosti s tímto obchůdkem nebo je to taky aušus? 😀
http://www.ancovicka-nails.eu/index.php?s=main_...

zvalentova
19. bře 2013

@barusinecka barevné gely v pohodě, modeláž nevím, osobně bych si to na nehet nedala, ale do začátku by to mohlo stačit.
Hlavně ona tam má několik značek.
Třeba tohle asi ne http://www.ancovicka-nails.eu/index.php?s=produ...
Tohle v žádném případě, to je čína http://www.ancovicka-nails.eu/index.php?s=produ...
tohle supr http://www.ancovicka-nails.eu/index.php?s=produ...

barusinecka
autor
19. bře 2013

@zvalentova jste skvělá,moc děkuji 😀 .Děláte taky nehty?

zvalentova
19. bře 2013

@barusinecka teď ne, dvojčata zaberou víc času než pořádná stilleta 😉

vojtisek2007
21. bře 2013

@barusinecka ahoj, tak už máš sadu doma ???
dneska jsem našla hezkej odkaz :

https://www.youtube.com/watch?v=InY4AsTF7-0
barusinecka
autor
21. bře 2013

@vojtisek2007 ahojky,bohužel ještě né.To tak je,když se člověk na něco hrozně moc těší.Pani mi psala že to v úterý odeslala tak já moc doufám že zítra už dorazi nebo budu mít zkažený celý víknd.Na odkaz jsem už koukala tento týden,youtub mám už co se týče nehtů projetý 😀

vojtisek2007
22. bře 2013

@barusinecka jééé,tak držím palečky,ať dnes sada dorazí a můžeš přes víkend tvořit 🙂
jinak v tom odkaze co jsem dávala mají odkaz na jejich internetový obchod, tak jsem si tam včera objednala tipy a lepidlo a ten růžovej gel jednofázovej.....

barusinecka
autor
22. bře 2013

@vojtisek2007 děkuji,už se nemůžu dočkat,ale zase jestli na to budu mít o víkendu čas,snad mi malý bude pěkně spinkat ať se aspoň pokochám🙂🙂🙂.Mrknu se i na odkaz jejich stránek a snad si taky něco objednám🙂.Jsem zvědavá jak to zvládnu protože dělat si pravou rukou levou,no to bude kruté🙂🙂🙂

barusinecka
autor
22. bře 2013

@vojtisek2007 tak sadu už mám domaaaaa 😀 😀 😀 .No ale jak jsem tak koukala,žádná prdel to nebude.Nejdřív asi budu zkoušet na tipech a pak si asi udělám sama sobě 😀 Teda jestli budu mít čas 😒

vojtisek2007
22. bře 2013

@barusinecka tak to je super, tak v PO budou nějaké fotky, ne ??? já když začínala, tak jsem si dělala nejdřív vždycky levou , po jednom prstu, ne všechny najednou, to mi nešlo, vždycky jsem někde štrejchla ten gel, pak jsem přišla na to, že se mi líp dělá nejdřív pravá, když na levé nemám ještě nehty 😀 😀 😀 ,tak jsem to otočila...teď už 3týdny nemám žádný, páč není čas, ono mi to fakt ty dvě, dvě a půl hoďky zabere

barusinecka
autor
22. bře 2013

@vojtisek2007 no právě že ty začátky hrozně trvají a já si to taky ještě nemůžu dovolit si k tomu sednout tak na 3-4 hoďky,ještě když malý jeden den spí hodinu v kuse,druhý den zase spí 4
hoďky v kuse takže budu zatím zkoušet na těch tipech,ale i za to jsem ráda🙂🙂🙂

vojtisek2007
29. bře 2013

@barusinecka ahoj,tak něco nového, už jsi vyzkoušela ? 🙂 Já jak dodělám daně, tak si příští týden chci vyšetřit dvě hoďky a udělat si taky nehtíky, nějaké jarní 😀 😀 😀 když venku to vypadá tak hnusně

barusinecka
autor
29. bře 2013

@vojtisek2007 ahojky,děkuji za optání.Když mám chvilinku tak zkouším na těch tipech protnže jsem zjistila že ty gely co tam jsou,tak jsou z Polska,takže šmejd a ten si na nehty nedám,takže to spotřebuju na těch tipech a někdy v dubnu si objednám lepší gely a snad mi vyjde čas a udělám si nehtíky.Už se těším.Ale bavi mě to🙂🙂🙂.Zatím teda nemám pořadnou výbavu,takže musím na zdobení používat i laky místo barevného gelu.No,budu si postupně kupovat barevné gely a zdobení,najednou to bohužel nejde i když bych se pěkně vyřádila🙂😉.Jinak,doufám že pak dáš fotečku nehtíků🙂.Počasí je fakt hnus,už mě to nebaví.

oliiiver
4. dub 2013

@barusinecka Promiň, že odepisuju nějak pozdě... Jj byli to jedny z prvních.. A jak dopadly ty tvoje?? 🙂 Ukaaaž 🙂

barusinecka
autor
5. dub 2013

@oliiiver Ahojky,to je v klidu,taky moc nestíhám.Malá jela na víkend k babičce tak mám chvilku.Chtěla jsem žehlit,ale nějak se mi nechce 😉 .Já jsem zjistila že v té sadě jsou hnusné gely-polské,takže ty si na nehty ani nechci dávat.Tento měsíc si budu objednávat nové a pak bych chtěla na to vlítnout,pokud mi to ti moji prcci dovolí. Zkouším zatím na tipech s tím hnusným gelem ať ho vypiplám 🙂 Ale baví mě to 😀 😀 😀

oliiiver
5. dub 2013

@barusinecka Taky jsem měla polské gely a už bych donich nešla! Tak pak dej vědět 😉 popřípadě nafoť tipy 😝

gabulda
16. kvě 2013

@barusinecka čekám pořád na tvé dílko a ty nic maminko 😉 😀

zvalentova
16. kvě 2013

@barusinecka kup si pořádný materiál, nějaký polský nebo čínský shit je pro nehty peklo. Včetně toho, ze se s ním nedá pracovat ☹

alzbeta.bat
16. kvě 2013

ahoj holky, nehtíky dělám přes tři roky.... kupuji Enii nails, ale objednávám i tady. Gelíky používám a jsem s nimi spokojena a zákaznice také, tak se mrkněte 🙂
http://www.originalninehty.cz/