Zničené nehty po gelovkách. Co Vám pomohlo?

mirinda83
19. led 2020

Ahoj holky,jdu si pro radu.Nechala jsem si udělat gelové nehty a po 2 měsících věčného odlupovaní jsem to vzdala a nechala jsem si to sundat,jenže moje nehty jsou šílený, hrozně se lámou a třepí. Koupila jsem si v lékárně zinek selen ale moc to nepomáhá ,můžete mi někdo poradit co vám pomohlo tý nehty dát zase do kupy, díky.

hojda
19. led 2020

Sililevo

mirinda83
autor
19. led 2020

@hojda a můžu se zeptat co to je?

jjasmina
19. led 2020

Záleží, kde ste si je nechala dělat, když jsem jela v gelovkách, nachala jsem si je dělat u vietnamcu( praktickxy jen z duvodu, že jen tam se mi neodlepovaly) No po sundání mi nic nepomohlo, čekala jsem až sami odrostou.

mrs.duck
19. led 2020

@mirinda83 Mne nepomohlo nic 😕 Musela jsem pockat, az ty slabe obrousene nehty odrostou a ted mam zase sve pevne nehty.

mirinda83
autor
19. led 2020

U vietnamců jsem nebyla,byla jsem v jednom salónu, který mi doporučila kamarádka.

widowblack
19. led 2020

Počkat až odrostou - mít je teď hodně na krátko a vydržet 😏 gelovky jakýkoli jsou svinctvo

mirinda83
autor
19. led 2020

No to je mi jasné, že to bude běh na dlouhou trať

widowblack
19. led 2020

@mirinda83 mě se nehty dali do kupy po půl roce 🙈

mirinda83
autor
19. led 2020

Tak aspoň vím, čemu se mám pro příště vyhnout.No na stříhám je na krátko,lakuju vápníkem ale je to fakt děs.

jjasmina
19. led 2020

@mirinda83 No já ze začátku právě taky chodila do salonu, ale vydrželi tak den až dva než se odlepili...

mirinda83
autor
19. led 2020

Děkuji všem za radu🧚‍♀️

mirinda83
autor
19. led 2020

No já je měla pěkný tak týden a potom se mi to začalo odlupovat a už to začalo dělat pestvo. Tak mi ta nehtařka poradila ať koupím v drogerii lepidlo a lepím to odloupnutí,tak jsem se nato vyprdla

mirinda83
autor
19. led 2020

@hojda díky mrknu😉

jjasmina
19. led 2020

@mirinda83 No upřímně , to musela bejt teda kvalitní nehtařka bohužel...

mirinda83
autor
19. led 2020

No to radši bez komentáře 😄

mirinda83
autor
19. led 2020

@jjasmina já si nehty vyzkoušela a mít je nepotřebuju,každému vyhovuje něco jiného, mě to prostě nesedí.

jjasmina
19. led 2020

@mirinda83 jj Já je po čase taky sundala, strašně rychle mi rostli a už mě tam nebavilo ani chodit.

mirinda83
autor
19. led 2020

@jjasmina ono to aji celkem leze do peněz, já jsem za nové dala 600 a doplnění 480

jannym
19. led 2020

Mam za sebou dvakrat odstraneni jednou po dvou letech pokryvani akrylem jednou po roce a pul pokryvani gelovou vrstvou, jedine co opravdu pomuze je zastrihnout uplne na kratko a tak udrzovat, dokud neodrostou ty zbrouseny casti, pripadne prelakovavat obycejnym bezbarvym lakem pokud se hodne stepej, jinak gumove rukavice se staly na nekolik mesicu moji zachranou pri myti nadobi a ostatnich domacich cinnosti kde prichazely do kontaktu s vodou

suromana
19. led 2020

Já si gelovky kdysi vyzkoušela, ale vadily mi v práci, tak jsem je zavrhla, ale mě se neodlupovaly, nechávala jsem je odrůst, jen jsem je pilovala a lakovala, aby to nebylo tak vidět. Nicméně úplně ke konci se ten zbytek odloupl a když jsem ten nehet viděla, tak jsem si řekla, že tohle už teda nikdy.

mirinda83
autor
19. led 2020

@suromana před mateřskou jsem je nemohla mít,dělala jsem s masem a furt jsem si říkala co na těch nehtech tý ženský mají a jsem teda taky v šoku,za ty prachy

mirinda83
autor
19. led 2020

Ale samozřejmě se nechci nikoho dotknou ,jsou ženský který bez nehtů nedokážou být.

hermia
19. led 2020

Nosila jsem nehty snad 10let a znicene nehty jsem teda vubec nemela.. pri rozhodnuti ze je sundam jsem nehtarce rekla ze nechci zadnou barvu a chci tenke pak pravidelne strihala a pilovala sama nez odrostly.. samotnou me prekvapilo ze bez nehtu muzu zit.. samozřejmě ze nehty jsou znicene kdyz jsou ohoblovane. Bohuzel zadne laky, leky apod nepomuzou 😂😂😂 (vsechno jsou jen berličky) nehet je zrohovately keratin stejne jako vlas.. kdyby sel vylecit nez odroste, citime jak vlasy a nehty strihame 😊 stejne jako ,,nemocny,, vlas tak nehet muzeme obalit aby vypadal zdravě ale jedine co pomuze jsou nuzky a cekat

suromana
19. led 2020

@mirinda83
Já mám hezké nehty i bez gelovek, takové štíhlé a dlouhé, netřepí se, jsou pevné, když chci vypadat hezky, lakuju je, ale je pravda, že lak, obzvlášť barevný, je zase opruz časový, nevydrží to hezké dlouho, gelovky jsou určitě pohodlnější, ale já je prostě nechci. Taky tedy nechápu tu módu všelijakých kamínků a barevných kombinací a špičatých tvarů, ještě tak u mladé puberťačky, ale u padesátileté baby mi to přijde strašně infantilní a že jich kolem sebe vidím.

mirinda83
autor
19. led 2020

Já měla celkově nehty taky pěkné, dřív jsem je nosila krátké a lakovala jen na víkend protože v práci jsem to mít nemohla ani bezbarvím lakem. Víš, jsem asi jiná ale nedokážu pochopit co jsou ženský schopný dát za nehty.Je mi líto peněz a teď už vím že nehty nechci