• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu vyprat šustivé a pískací hračky?

29. listopadu 2013 
Holky, perete i ty hračky, které se prát nemají? Např. piískající, šustící atd. převážně od Lamaze Jak hračky perete? Děkuji. :slight_smile:
27. lis 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hračky od Lamaz prala všechny, radši jenom na 30 stupňů, ale během pár dnů proschly všechny.
27. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prala na program rucni prani (hracky byly v povlaku na polstar). Vse susti a piska.
27. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyprala jsem kdysi Freddieho a přežil, píská a šustí nadále. :slight_smile: Prala jsem taky na třicet a tuším, že jsem snížila ždímání na co nejméně otáček.
27. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je vyprala a šustily a pískaly dál, takže ano :grinning: .... jen v programu na ruční praní a nejmenší otáčky na ždímání :slight_smile:
27. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá otázka, taky nad tím přemýšlím :wink: Asi to prostě risknu a vše nacpu do pračky na 30°C a jemné. A ty hrající asi vyperu raději nějak jen navlhčenou houbičkou v ruce.
27. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky za info, ted uz se topi takze by nemel byt problem v uschnuti. :slight_smile: Snad vse vydrzi :grinning:
27. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
také vše peru,ale raději dát šetrnější program :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dám do pytlíku ze staré záclony a hodím k dětskému prádlu (na 40 nebo 50), Lamaze, Playgro, šustící, pískací, hrkací... pak to v tom pytlíku nechám pověšené i uschnout. Všechno funguje a hračky jsou vždycky krásně jako nové :slight_smile: Máme to pořád poblité, tak peru často ty samé a v pohodě.
27. lis 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hracky od Lamaze jsem prala bezne v pracce na program Rucni prani nebo Jemne pradlo a vsechny to prezily
29. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek