• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Montáž postýlky Scarlett. Pomožte

1. března 2013 
Ahoj,

montovali jste někdo postýlky Scarlett? Dnes mi přišla a jsem trošku v šoku z toho jednostránkového návodu. Jsem zvyklá na 20ti stránkové montážní návody ala ikea pro blbý. Máme se do toho poustet sami nebo jste si domlouvali montaz z obchodu?

Mate nejake figle, nebo varovani pri montazi?

DIky
13. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to lehké. Nejdřív sešroubuj ty boky k sobě. Pak tam prostě položíš rošt, přišroubuješ a všechno pak dotáhneš. Pokud tam máš šuplík, tak ten smontuješ zvlášť. Na tom nejde nic zkazit. Vem si někoho k ruce, aby ti to přidržel a máte to za chvíli hotový.
13. zář 2010 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klara.t No my mame prave stahovaci bok :( Uvidim, treba to bude fakt jednoduche a intuitivni, ale podle toho navodu teda dost tezko rict :D
13. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky se šuplíkem a stahovacím bokem a opravdu to bylo celkem jednoduché, ikdyž to ze začátku vypadalo hrůzostrašně, tak jsme to s manželem v pohodě zvládli podle toho návodu... Takže se toho vůbec nemusíš bát... :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju pomoct - dneska přišla postýlka, ale návod VŮBEC ŽÁDNÝ!!!!! máme postýlku se stahovacím bokem - poradíte???nevím ani kde začít apod. Jak jste ji montovali vy?
16. led 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek