Ms a ovu. Má délka vliv na ovulaci?

michsa15
12. kvě 2020

Zdravím.. nevíte zda má délka ms vliv na ovulaci?jakože ji posune nebo tak? Ms mi přišla na den přesně, ale mám ji uz 9 dni.. bazalni teplota uz klesla.pod 37..a pijí inofolic..a minulý 2 mesice sem.mela gynex

hermij
12. kvě 2020

Neměla by. Uvidíš, kdy ovulace dorazí. Kdy byla v minulém cyklu? 9 dní krvácíš červenou krev? Pokud ne, tak ty dny kolem jsou jen špinění a ne menses.

michsa15
autor
12. kvě 2020

@hermij minule byla kolem 20.dne .. nn nejdříve jsem spinila pak krev den zas spinila a pak tmavá krev..

hermij
12. kvě 2020

@michsa15 Předpokládám, že když zkoušíš Gynex a Inofolic, tak si přeješ miminko 🙏 Gynex nedoporučuji, bylinky v něm obsažené si právě mohou zahrávat s intenzitou krvácení a mají estrogenní působení (tzn. mohou posouvat v cyklu ovulaci). Jsou vhodnější do menopauzy. Proč se teda tolik doporučují se mě neptej, nechápu 😀😝
Jak popisuješ to špinění a tmavou krev, může jít o problémy se svaly pánevního dna. Máš-li možnost, zajdi si na nějaký seminář cvičení pánevního dna, anebo si nech předepsat rehabilitaci (máš nárok na plně hrazenou, předepíše gynekolog nebo obvodák). Klidně přímo rhb dle Ludmily Mojžíšové u proškolené fyzioterapeutky.

michsa15
autor
12. kvě 2020

@hermij gynex sem mela minule 2 cykly tenhle zkousim prave ten inofolic..Jj snažíme se prave přes půl roku..děkuju zkusím se zeptat😊