Ovulace. Byla?

misicka03
20. zář 2020

Zdravím, dřív jsem neměla trpělivost s měřením bazální teploty, ale po 10 měsících jsem to vydržela. Jenže ta moje teplota je jaksi rozházená a nevím zda proběhla. Cyklus mám 30 dní a podle kalendáře jen tak orientačně bych měla mít ovulaci 19.9, ale 3 dny před ovulaci 16.9 jsem měla hodně táhlý hlen byl spíš zakalený než průhledný a nešel přehlídnout. V ten předpokládané ovulace toho 19.9 jsem měla taky táhly hlen, ale průhledný a měla jsem velké mokro v kalhotkách . Nějak věřím, že ta ovulace byla, protože trpím na akné a v době plodných dnů jsem neměla vůbec žádné měla sem i větší prsa což mám ještě i teď. Mírné bolesti na levém vaječníku. Dám sem i foto grafu a snad mi někdo pořadí. Děkuji

levandulka_fialova
20. zář 2020

@misicka03 Podle grafu ovulace ještě nebyla, kdyby byla včera, dnes by teplota pravděpodobně stoupla. Až bude nahoře 3 dny, může se zpětně ovulace potvrdit.

fafetka
20. zář 2020

@misicka03 dnes je 20. Ovulace na grafu vyznačena není ale uvidíte zitra. Jestli se teplota zvedne. Mohla být klidně 19. Večer nebo muže probíhat dnes. Uvidíte. Držím pěsti ✊🏻✊🏻🍀🍀🍀

misicka03
autor
20. zář 2020

@fafetka děkuji

markeetaaa24
31. led 2023

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Proběhla už ovulace nebo ji mám teprve čekat?