Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžeme se nakazit na veřejných toaletách?

popelka1984
19. lis 2017

Taky jsem na to dneska narazila, odmala mi doma taky vtloukali nešahat, nesedat, nešahat, nesedat 😨, takže šahám na to nejnutnější, jinde než doma nebo u blízkých příbuzných si nesedám a když už musím tak si prkno obložím papírem, ruce si meju, kabelku věším na kliku, co víc bych měla dělat, myslím že nic i když .. nechodit na veřejné toalety a čůrat ke stromečkům 😝 Horší je to když jdu se synem, ten by ošahal všechno, hlavně chce furt splachovat 😖

magdalenax
autor
19. lis 2017

@popelka1984 Mě se hned nabídla otázka, proč tedy uklízečky používají rukavice...

popelka1984
19. lis 2017

@magdalenax No přece aby nechytly ty chlamydie, ne? 😉

magdalenax
autor
19. lis 2017

@popelka1984 Asi. Proč se používají desinfekční přípravky, jednorázové papírové podprdelníky, ubrousky na prkýnka, různé gely na ruce? Asi proti lupům či tvorbě zubního kazu..😀

popelka1984
19. lis 2017

@magdalenax Zřejmě, jednorázové podprdelníky to neznám 🙂 Teď už jsem klidná, když nemůžu chytit žloutenku, kapavku, E-colli, chlamydie a ostatní co tam bylo zmíněno tak si bez obav můžu sednout na počůrané prkýnko, bez obav sáhnout na splachovadlo atd. Vše je myšleno samozřejmě s nadsázkou...

magdalenax
autor
19. lis 2017

@popelka1984 Jasně, jí Ti rozumím. Jinak, ty jednorázové v uvozovkách podrdprdelníky - papírové, mají v ikee

jezz1e
20. lis 2017

@magdalenax Rukavice používají tipuji a) protože ani neinfekční moč/exkrementy není něco, v čem by se chtěl člověk ráchat b) desinfekční prostředky, kterými to myjí, taky nejsou nic moc pro kůži. Když myju WC nebo podlahu doma, taky používám rukavice, přestože se fakt nebojím přenosu kapavky a sestra kvůli citlivé pokožce myje v rukavicích i nádobí.

magdalenax
autor
20. lis 2017

@jezz1e Já mýt nádobí v rukavicích, tak mi vyjde levněji používat jednorázové kempingové😂, jinak všechno by bylo asi fakt na střepy

Sem začni psát odpověď...

Odešli