My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

marcela22
10. únor 2010

Alex super že si tu už aj ty!🙂 A malý Ťa nechal krásne oddýchnuť, šikulka krásna! Bodaj by mu to vydržalo a bol takýto dobrunký aj v puberte, že? 😀
No vlasy mám husté tak akurát, nie je to nič úžasné s tou mojou hrivou...tiež by som si ich najradšej fénovala, ale fén vlasy ničí a vysušuje a ja ich chcem čo najdlhšie tak "trpím" 😀 Včera som si skúsila jeden večer nezmyť hlavu a dnes som našťastie nemusela nikam ísť-mám to už od rána otrasné 😝 Takže pokračujem v každodennom umývaní a sušení...
Ale iank by to bolo super keby ste si po mňa prišli 😀
A Riško sa teda parádne pokadil, skvelý výkon 😀 To my nedokážeme 😀 😀 😀 😀

ywonnee
10. únor 2010

kocky velmi ma boli brucho ale zase nepravidelne, do toho aj hlava a na krizoch mam priserny tlak... ako velmi si zelam aby to uz bolo za mnou... bola som z malou okolo 15h vonku a cestou domov ma chytili take bolesti ze som ledva dosla.... zbledla som a najhorsie je to ze muz musel do prace a starka ta spi a neviem ju zobudit, hlavne ze na sporaku nedovarene jedlo a bordel ako v rit... ach... uz zacinam byt besna.... neviem ci to zvladnem doupratovat... Pato je strasne nasraty ze naco tu teda starka je ked mi nepomaha dnes ked to potrebujem najviac...

alexandrah
10. únor 2010

marceli, ja mam sice jemne vlasy, ale nastastie vyzeraju huste, tiez som bola k fenu rezervovanejsia, ale jak starnem, tak bez fenu su splihnute, tak fenujem, aby som mala nadychanu hrivu 😀 😀 a ksichtim sa, ze to samo od seba 😉 , potom dojdeme aj na kolaciky pre teba, hehe 😀 a veru s tym kakanim skvely, nastastie uz aj bol cas kupania, to by utierky nezvladli.
ywonne- no patp ma pravdu, inak, ja tiez neznasam bordel, ked som bola tyzden na rizikovom, tak som dosla domov, a tam "bozi dopusteni", kos na pradlo pretekal, muz tyzden nejedol (achudol 2 kila), na zemi blato (doslova), no peklo!!! tak aby mi nebolo luto som 3 dni upratovala, a o tyzden som rodila ... muz nestihol upratat, tak este v dden, ked som dosla s porodnice mi svokra upratovala byt ... inak, aspon ta je fakt super, vzdy ked nieco poviem, povie - ako povies, ty si maminka, ty to viez najlepsie, no neni to uzASNE??? len moju mamu to nie a nie naucit!!! inak, risuldo prave zbodol 250 ml mlieka (jedol to asi hodinu a pol, ale predsa!!!). takto bude mat 2 metre, pritom ja som krpec, no ale aspon muz je vysoky ... ywonne - zobud vsetkych, babku, muza, a hybaj do porodnice, keby daco, neporodis predsa doma!!!

zuzka11
autor
10. únor 2010

Ywonne - ja mam teda nervy jak spagatky! Ze by UZ?Drzim a mackam vschny palce co mam!Bordel taky nesnasim 😒

Ali - ja driv mela s tchyni skvely vztah, fakt, do niceho s enepletla, respektovala me, ja ji...a ted po porodu se to fakt podelalo, dela jako by Adam byl jeji a ja jsem asi takovy debil, ze si to nechci nechat libit.....tak uplne citim, jak spolu bojujeme a to je pak atmoska na prd....

I ja si vlasy fenuju a jeste zehlim, ale strikam si je predtim sprejem na ochranu a vsemozne blbinky a kadernice rikala, ze nejsou ponicene, tak aspon to....jinak porad padaji, ted uz snad min.....

Ali - zavidim ten spanek....tygr dal dneska jen dopo pul hodiny a odpo 40min:(((pak i on byl zpruzenej, protoze byl unavenej a ja mlela z posledniho...Petas prisel domu asi ve 14 a rovnou skocil do postele, bylo mu spatne aprobudil se az kdyz byl tygr v postylce...a tvoje tchyne zaslouzi metal.....

alexandrah
10. únor 2010

zuzi, veru, ja som 2 noci nespala, a dnes mi mama volala, ze nepride (mala dojst), lebo ju boli noha ... ja ze "supr!!", tak ficim este dalsiu noc, risko uz spi, ja snad zalahnem coskoro, a snad sa nezobudom, dnes som sa zobudila, leborisko zamrncal o pol 5, ja hore, panika, a on nic, chrnel do 6 (od 10 vecer), no ja som uz nezaspala (a to som sla spat o 1)!!. 😢 aj ja chcem zehlit vlasy, len este nemam zehlicku, ale viac mi to sekne, podla mna 😀 😵 a so svorkou bojuj a bojuj, je to tvoj syn, nech sa spamata!!! inak, moju mamu som v zivote nepocula "sislat", a na riska, normalne z nej nechapem ...k nam sa tak nechovala ... 😖 na riska najnovsie skusame, ze ked je este hore, dame ho do postielky, ked mrnci, este ho dokrmime, a potom vytuhne, a hajde spat, a zaspi!! (zatial). 😎 no kocky, tak zase zajtra 😀 svokra snad dojde, a nebude ju boliet noha... 😕

zuzka11
autor
11. únor 2010

Cusik, ja jdu padnou nekam, fakt umiram, asi nejaky blby den nebo jeste dozniva to ockovani? Ale uz do pulnoci byl Adam vzhuru asi 4x, pak asi milionkrat a konec v 5h a od te doby si hraje v obyvaku.....Petas jede na cely den pryc, vrati se zase az bude Adam spat a ja fakt nevim, jak to preziju....no jak, nejak musim 😉 😀 Ale priznam se ve slabe chvilce, ze jak jsem na to porad jenom sama, tak zacinam byt fakt unavena...hlavne vecer, kdyz tygra ulozim, to ani nejsem schopna vstat z gauce pro vodu 😖

Ali - to mi pripomina - fotka gauce!nedosla 😉 😀

zehlicka je super, ale fakt s tim sprejem nebo kremem, at si vlasky neznicis.....ja ji mam uz asi 4 roky a spokojenost nejvetsi........

Ywonne - klasicka otazecka - TAK COOOOOOO? 😀

alexandrah
11. únor 2010

zuzka, aj ja som mrtva, dala som si polku lieku na spanie, zabrala o 2 hodiny, cize som sla spat o polnoci, risko o 10, a vstal az o 6, ale liek doznieva, (bez neho nespim vobec), takze som uuuplne hotova, stipu ma oci, je mi zima, potkynam sa o vlastne nohy!!! no inak, jak som vcera pisala, ze bol pokakany az na ruke a rameni, tak dneska zase super, som ho prebalovala, a v sekunde, jak mal rozbaleneho pisolaka, sa pocural, pisolak hore jak antena, a ten maly cloviecik si fakticky nascural do pusy, do oci, usi, proste celu tvar si pocural, kym som stihla vobec v soku zareagovat ... som ho prezliekla, umyla, a ten maly chudacik sa z tej "stanky" potom pogrcal, takze som ho prezliekala znova ... boze, ale este tam neni taka kyselina alebo co, ze? (to som este nepocula od nikoho, taketo daco!!).
zuzi, zehlicku si planujem kupit od vianoc, ale vzdy su nejake rifle, a tricka a podobne, co si kupim skor ... a urcite aj tie kremiky a vsetko!!!

alexandrah
11. únor 2010

jej, marceli, foto som poslala, aj zuzke nove na maila, ja som teraz taka unavena, ze ani nevladzem ist k riskovi, je v spalni na posteli, a eeka tam, neplace, len sa tak prevaluje, inokedy zaspi v pohode, a teraz spal po rannom krmeni hodinu, do pol 8, (ja som samozrejme nezaspala), a odvtedy vobec!!! a svokra pride az o 3 pm, tak neviem, ako to vydrzim!!!!!!!!!! pomoooooooooooc!!!!!!!!!! zuzi, ako to ty vydrzis?? spis cez den? necha ta tygr trosku oddychnut??

zuzka11
autor
11. únor 2010

Ali - ja pres den nespim, tygr taky ne, vcrea za cely den pul hodky dopo a pul hodky odpoledne:((((dneska rano jsem uz malinko chytala nerva ☹ ale uz je svetlo a uz je lip....nevim, jestli je rozhozeny po tom ockovani,a le nejak chce byt chovany, vyzaduje vic pozornosti, proste je takovy trosku vic zpruzeny.....ja ti fakt zavidim, spiciho Riska.....

I ja si rada dopravam radustky🙂))ted bych potrebovala kozacky jako sul, ale v tech amo chvilkach co mam na nakup, vetsinou letiiiiim s kocarkem a koukam jen do vyoh - se mi nic nelibi......potrebovala bych takovy ten "rozumny"podpatek, aby byl v poho na chozeni a zaroven prodlouzil me ladne nozky 😀 Zehlicka je fakt super investice, nedam na ni dopustit...uz si to bez nic fakt nedovedu predstavit, ty vlasy jsou o hodne upravenejsi.....

Marci - tys tusim psala, ze mas nove kalhoty z mimibazaru? jak ti jsou, jak vypadaji? prodavas tam taky? ja mam par veci, ktere nenosim, tak jsem uvazovala......jsou pekne, kabat, svetry, kalhoty.....

Ali - fotky moc krasne! Moc moc!!!a pekny byt co tam prosvita 😉 Btw.co ten gauc, ja jsem zvedava jako veverka 😀

ywonnee
11. únor 2010

ahoj este som cela 😠 😠 😠 vecer som zacala trosku krvacat ale potom nic.... a kontrakcie som uz mala kazdych 20 min na sekundu presne a nejako som o 3 rano zaspala a az teraz som vstala a nic.... teda az na tu prisernu bolest v krizoch ktoru som myslela ze nevydrzim.... az som sa rozplakala.... boze taketo bolesti som este nikdy nemala... no uvidime co sa bude diat do zajtra ak nic uz doobeda nastupujem do porodnice....

a som hladna ako pes... ozaj od zaciatku tehu mam len +4kg.... no je to normalne??? doki vravi ze je to urcite tou stitnou.... no idem sa najest a potom Vas pridem docitat....

zuzka11
autor
11. únor 2010

Ywonne - to napinani je strasny! Ale rikej si, ze nejdyl zitra mas maxika u sebe....vydrz, kocko, jsme s tebou....

ywonnee
11. únor 2010

no na Maximka cakat este vydrzim ale so starkou to uz doma viac nevydrzim!!!! kriste snazim sa vychovavat dieta ako najlepsie viem som na nu aj prisna a ma to svoje ovocie ale od kedy je tu mi diriguje pred nou ze takto jej to nehovor a nedvihaj na nu hlas a nechaj ju a toto a hento a moja mala si somnou robi teraz co chce.... teraz pred chvilou spadla od toho ako sa jasila tak sa velmi udrela a uz zacala zajakavat a nevedela dychat, mame s tym problem od malicka niekedy od toho az odpadne a starka??? ze nechaj ju a zacala Laura povec tomu prahu nech Ti nezavadzia a take a mala uz skoro fialova co nevedela dychat tak som do starkej tak vyletela ze ma to az mrzi... s placom odisla ze ako som si to dovolila ze som zla vnucka nevdacna a ze aj matka som priserna.... no ja ju uz asi dnes pobalim a poslem do piiip.... uz mam toho dost, do toho tie bolesti a vsetko....

este ze tu dnes bola svokra tak ma pohladila po chrbte a povedala nech to este par dni vydrzim ze potom pride ku mne mi pomoct... bola aj ona nahnevana na starku lebo zacala do nej no ja som im kupila drahu obyvacku a vy im kupte toto a toto a ked sa ohradila ale ze oni nemaju az tolko penazi ze by to naraz kupili tak starka do nej ze akoto ze nemaju pre syna a tak... boze bolo mi az do placu... nastastie to svokra vycitila ze sa citim strasne neprijemne a usmiala sa a ked odchadzala dala mi prvy krat pusu a povedala vydrz dcerka moja pridem buduci tyzden ja a oddychnes si.... ja ju snad zjem

alexandrah
11. únor 2010

zuzi, tak gauc odfotim 😀 , aj byt ked chces, minule sme konstatovali, ze na fotkach vyzera fakt dobre 😀 😀 ja som bola doteraz tuha, a snivalo sa mi, re mi riska berie cert, som ho nedalááááááááá!!!!!!!! risko este spinka, idem sa hodit k nemu, svokra uz nastastie dosla, asi dnes prespim cely den, a to som 2 dni upratovala jak blazen, a naplanovala si aj na dnesok, no nic z toho asi, ja mam veru tiez vyhliadnutych kopec veci, ale este nam nedosla poistka na auto, tak chvilu nejazdime, je to dost obmedzujuce!!! 😢 no sisulko uz trochu kvici ... zuzi, ja ta obdivujem, ja by som odpadla unavou!!!!
ywonne - ked si kravacala, mala by si ist do nemocky, asi by ta mali dat na rizikove!!!!!!!!! ta svokra jak sa super zachovala. inak, je super, ked niekto zacne komandovat aj "cudzich", kupte to a to, ako to ze nemate pre syna, no niekto proste NEMA A HOTOVO!!! ona len dochodok, alebo co, nikde nemina, tak sa jej vravi!!! a pobal ju veru, lebo stres maxikovi neprospieva!!! no ja idem do postele, k milacikovi (riskovi), ale uz asi nezaspim, o 3 si pozriem serial 😀

zuzka11
autor
11. únor 2010

ali neni nic k obdivovani, ted tu brecim unavou ☹

alexandrah
11. únor 2010

zuzi, to mi je velmi luto, fakticky!!! ale si sikula, a hrdinka, takto to zvladat, aj ked ti place, si casto nad vecou, to vela mamin nedokaze. neboj, o chvilu z toho adamko vyrastie, a budes mat pohodove a sebavedome dieta, to sa ti vyplati!!!!!!!!!!!!!!!! risulko sa zlutoval, a spinkal pri mne v spalni od 11 do teraz!!! uz mi ten diazepam odznieva, uz si ho asi nedam, lebo som hotova ...

marcela22
11. únor 2010

Ywone starká sa chová teda hrozne! len ju pekne pošli domov lebo takto Ti ešte priťažuje a nie pomáha. čo by potom robila s Laurou keď bdueš v pôrodnici??? Ved by ju totálne zdeptala, chudátko... Tá krv mohla byť aj odídená zátka, nie? Už je to táááák blíííízko vydrž zlatíčko naše, všetky na Teba moc myslíme, ešte si pamätáme aké to bolo ku koncu a plne Ťa chápeme!!! Musíš uznať že Maximko je tu najočakávanejšie bábo-posledné z našej témy 😉 Možno preto na seba necháva tak čakať - naťahuje nás 😀

Zuzi ja na MMB len kupujem lebo na predávanie aj na aukcie musíš mať platené členstvo a platiť sa mi nechce...existuje totiž veľa iných stránok s inzerciou a sú zadarmo, napr aj tu na koníkovi, tu mám inzerátov najviac. Tie nohavice sú ružové menžestráky od Next a ešte neprišli, ale dúfam, že budú nositeľné, na foto vyzerali pekne a všetko mám len rifle a všetko v modrej a čiernej tak som chcela zmenu...
Dnes mi prišli 3/4 nohavice od Athmosphere, ale docela presvitajú tak neviem-neviem 😅 A aj pre Sonku mi prišli 3 tričká sdlhým rukávom za 1€, bolo v popise že skôr na doma, ale vyzerajú super, bez chybičky🙂
Moc ma mrzí že Ťa Adamíno nenechal vyspať, dúfam, že si zasa dá na dlho pokoj s tým budením! A keď si na všetko stále sama tak to musí byť naozaj hrzne vyčerpávajúce ☹ Už aby bol aspoň víkend a bol s ním chvílku aj manža, že? Dúfam, že Ti to Adámek raz stonásbne vráti, to že s ním toľko vydržíš bez spánku a oddychu 😔

Alex mne to foto stále neprišlo ☹ A ja som stále viac zvedavá 😀 A super že Ti prišla svokra zasa pomôcť, škda že Zuzka má všetkých tak ďaleko 😖
Ja sa teda nejak zvlášť moc nevyspím, ale zasa to nie je až také hrozné a keď zalahnem tak väčšinou do 5min vytuhnem ani neviem ako. Ale má mi kto pomôcť, takmer každý deň si aspoň na chvílku niekto vezme Sonku a s Adamkem sa dá, aj keď sme spolu 24hod denne.

Žehličku na vlasy mám tiež, ale použila som ju len 2krát, nejak na ňu nemám čas 😅 A hlavne sa mi nechce 😝 Ale odkedy mám vlasy docela dlhé, tak s ami vyrovnali viac-menej samé, keď som ich mala kratšie tak sa mi krásne točili a teraz mám sem-tam vlnu ale väčšinou ani to nie.

marcela22
11. únor 2010

A ešte k tomu predaju vecí-začínam byť z toho už na nervy, pretože sa len sem-tam niekto ozve, pritom predávam krásne veci za totálne nízke ceny - myslím že Ywone môže potvrdiť, že sú to pekné veci 😅 . Všade sa mi to kopí a je mi z toho do plaču, keď vidím to krásne oblečenie čo tá moja opica mala len párkrát oblečené a teraz neviem čo s ním 😢

zuzka11
autor
11. únor 2010

marci a co aukro?

alexandrah
11. únor 2010

😀 marceli, ja som tie foto zmensila, tak na cca 200 kb, tak nechapem, ze to nepreslo ...
zuzi, u mna je zase jdeno, ci tyzden, ci vikend, muz pracuje stale rovnako ädo noci - to som nikoho na svete fakt takto nevidela, na rande sme neboli ani nepamatam, a ani tak ze hodinku denne pre seba na pokecanie nemame, pracuje, pracuje, pracuje ...!!! 😖 😢 😨 ).
marceli, zavidim ti spanok, moja mama teraz nebude chodit, boli ju noha, tak neviem ...mam kamosku, co jej mama chodi kazdy den, a este aj svokra 2 krat do tyzdna, parada!!!
kocky, vy si takto nakupujete veci cez internet, to je docela odvaha, mne by urcite nesedeli, ja nosim take male cisla, ze to asi nikto nema (XS, XXS...). tak obieham vypredaje!!! 😀
kocky, pol kilo je dole - mam 46 kg ... (a to mame zre kolacik, a spagety, a chlebik, a cevabcici ... nechapem, asi z tej unavy ... jej, a obcas vinko, aj svokra je vinova, tak si dame do nosa poharik jeden 😀 ).

zuzka11
autor
11. únor 2010

hm, tak ja jsem urcite v plusu, tech cokolad co za posledni dny jim...ach jo....ale jinak bych to asi proste nedala.....ja uz fakt jedu na velkblouda, P.prijede snad ve 20,00...

Ali - XXS - to je pro panenky? 😉 😀

A Ali nezavid, mas taky podporu, co bych ja za to dala......fakt......Adamíno je asi hotovy z toho ockovani, strasne uz druhy den place, skoro porad....a ja uz jsem na nervy...kdyz jsem se rozbrecela, tak se zacal smat, jakoze co je to za novou hru.....

alexandrah
11. únor 2010

no my pojdeme na ockovanie o mesiac, tak to aby som sa uz teraz bala!! zuzi, co to je "jedu na velkoblouda??". XXS, to je niekde XS, proste poznas to, v kazdom obchode ine cislovanie, niekde Sko ok, inde velke jak slak!! ale mam 2 gate XXS, tak preto, z terra novy, tam su aj tak male veci. baby, ja asi dneska pojdem skorej spat, len ci zaspim?? svokraq a muz kupali, ale muz zahucal, daj mi veceru, no som sa nasrala (vecera je navarena - cevabcici a zemiaky + kolacik, iba dat na tanier, alebo si urobi zemlicky so sunkou a tak, no proste a nedam!!!).

zuzka11
autor
11. únor 2010

ali - jet na velblouda znamena jez na rezervy......

holky a ted vazne, co mam delat abych nepribirala? vim, ze jim sladke, ale nejak bez toho nemuzu fubgovat....je nejaka jina rada, nez proste prezit? abych jedla zdrave potrebovala bych spat a to teda nespim, ze.....i kdyz dneska zacinam s odnaucovani buzeni tygra, ted ho petrunka chova a ja surfuju, hcceme protahovat intervaly...drzet palce....

marci - nechapu. urco mas pekne vecicky...kdyz bys mela na chlapecka, ja bych urcite byla zakaznik....

ali - jsinuzasna, zes tak navarila! i kolac!!!jsinuzasna amanzelovi to nedoslo nebo byl taky utahany z prace, neres to.....hlavne se vyspi.....

marcela22
11. únor 2010

Alex tak ja neviem prečo mi to foto nechce prísť. Asi náznak že "nebuť zvedavá, babo" ??? 😀 😀 😀

Mne teraz malý hodinu v kuse reval, ale tak až sa pridúšal a kašlal a hekal, proste des:(Má to každý večer ale niekedy to trvá o dosť kratšie dnes to bolo hrozné, už ledva dýchal až od únavy zaspal. Aj to ho samozrejme hojdám lebo inak sa stále budí. Okolo pol jedenástej ho prebalím, nakrmím a ideme do hajan.

Alex neboj, možno bde očkovanie v pohode, niektoré deti to "rozhádže" hodne,iné ani nevedia že boli očkované...my sme mali trošku viac plaču ale inak skoro žiadny zmena.
Manžel poňal dnešný večer nanajvýš optimisticky, čo? 😠 Chlapi sú niekedy fakt na zabitie 😝 Nič mu nedaj, veď má oči aj ruky zvládne to aj sám 😉

Zuzi aukro som mrkla ale ak chcem aukciovať, musím im vyplácať provízie 😝 Kde zarobia-tam...ale vdaka Tebe mi napadlo vyhľadať si ešte ďalšie inzercie a registrovať sa, čím viac tým lepšie🙂 Dnes večer sa mi ozvala jedna pani na ohrievač stravy, tak sa teším🙂
Zuzi mne hodne pomáha pri "nepriberaní" to, že aspoň od osemnástej hodiny už nič nejem. Dpvtedy papám všetko možné, dnes tiež padla polovica 300g Milky a okrem tho ešte koopec iných dobrot, ale ked sa od tej šiestej udržím, tak mi to pekne vytrávi a nepriberám. A keď chcem schudnúť, tak nejem už od štvrtej, ale to teraz nerobím kvôli mliečku. Ale keď nespíš potrebuješ hrozne veľa energie aby Ti telo fungovalo tak ako má a niesom si istá, či by Ti teraz obmedzovanie stravy skôr neuškodilo, keďže to je jediné čo Ťa drží na nohách...mne pomáha hlavne káva, ale pijem len max. 2 denne, aj to len zo šálky. Bez kávy by som to ráno väčšinou "nerozchodila"...

Holky, písala mi zrovna kamarátka, tá čo s ňou stále chodievam von. V poslednej dobe sa u nich dejú divné veci, najmä večer a v noci, začnú im samé od seba hrať hračky čo má ich dcérka atď. Proste des a oni nevedia čo robiť, čo sa to deje...asi by som zcvokla ☹

Zuzi a moc moc držím palečky na to odnaučovanie Adamína, asi to nebude ľahké, ale skús vydržať, určite sa to vyplatí!!! A cez víkend Ti sná´d manžel pomôže s tým predlžovaním intervalov, tak moc dúfam, že si aj oddýchneš!

Dobrú noc kočky a Ywone moc na Teba myslím, dúfam, že v noci nájdem SMS o Tvojom Maxíkovi 😉

zuzka11
autor
11. únor 2010

Marci! Moc diky za podporu....to jsou divne veci, uplne me z toho mrazi.....samy hrajou hracky 😕

A diky za tipy na to jidlo, ja ted fakt jim hodne sladkeho...dietu drzet nehcci, jen jist min nez ted, tzn.neprezirat se a omezit sladke....a zkusim tu 18h....ja nejak vim v cem je zakopany pes, proste jsem fakt na dne se silama a telo si dela rezervy jakoze jeste muze byt hur...az zacnu dobre spat, tak to podle me pujde dolu....aspon doufam...

Ted jsem si myla vlasy...holky,jsem jak opicka, rostou mi nove, kratounke, u cela, hruza...a ty moje dlouhe porad padaji...trosku min, ale prece....a jak jsem dneska byla fakt down, tak jsem s eobjednala na sobotu ke kadernikovi, at jsem aspon pekna 😀

marci - Adamek tak place? a po te pul 11 uz spi az do rana nebo jeste jednou v noci kojis? My ted zkouseli tygra uspat - pri prvnim probuzeni, neslo to, tak jsem ho nechali vyrvat, vztekly rev, klasika...nedelam to rada, rve mi to srdce, ale nic jineho nepomaha, takze zkusim kojit "ob jedno"....

a ohrivac stravy si nenechas pro adamka? nepordavas vlastne nejake chuvicky ci vysilacky? shanim🙂))

ywonnee
12. únor 2010

ahoj kocky nestiham Vas citat lebo mam dnes este roboty vyse hlavy... sa mozem vys...t na taku pomoc od starkej ked celu noc je hore a potom cele doobeda spi.... pritom vie ze dnes mam nastup do nemocnice a miesto toho aby mi pomohla teda aspon upratat nachystat detom obed, okupat malu(vcera som nestihla) este poprat pradlo(lebo muz nevie) pozehlit co je vyprate tak si len rano obriadila macicku a zmizla spat.... ako jej mozem nechat takto malu na starost ked vidim co robi??? vcera ma sice nechala spat aj muza ale malej ani zuby neumila ani najest jej nedala... az kym som ja nevstala a to bolo uz skoro obed.... boze ja sa snad rozplacem.... muz si nemoze este vziat volno a doma bude az zajtra a v nedelu a to tu nastastie bude aj Dianka ale co cez tyzden??? keby som to bola vedela radsej zavolam ex nech si malu vezmu na par dni...

marcela22
12. únor 2010

Zuzi, aj ja si myslím, že Tvoje telo siproste robí zásoby na ešte horšie časy, ale moooc dúfam že tie nebudú!!!!!!!! A pomohlo keď ste nechali Adamína chvílu čakať? Koľkokrát sa v noci zobudil? Mne malý tak plače každý večer, ale včera to bola sila, normálne už som mala slzy na krajíčku, bol úplne vysilený, červený, spotený a ten nešťastný výraz tváričky.. ☹ Ale jednoducho sa musí vyrevať a potom zaspí, nič nepomáha, proste reve a reve. O pol jedenástej potom prebalíme, papáme a potom sa ide spať, tak okolo jedenástej v poslednej dobe. A papá potom až okolo piatej plus mínus hodinka. Len sa celé dni desím večera... 😝
S kaderníkom výborný nápad, určite Ti to aspoň trošku zdvihne náladu 😉 A stými krátkimi vláskami nad čelom som to mala aj ja po Sonke, sranda keď to začne trčť na všetky strany 😀 Už aj ja sa chystám ku kaderníčke, je to moja sestrenka, tak hneď dáme kafčo a keď je čas pokecáme...chodievam tam vždy v sobotu okolo jedenástej, to už tam väčšinou nikto iný nie je a je to super 😉 Len mi zasa odfikne tak 5cm z vlasov a zasa budú "krátke" 😅
Ohrievač stravy vzdávam, dlho mi to v ňom trvalo a večne som musela kupovať destilovanú vodu🙂 Malej som v tom ohrievala vodu na mlieko, ale keď malého kojím, tak ho moc nevyužijem. Presndávky budem zohrievať v horúcej vode a keď nebude čas tak "lenivomatsky" v mikrovlnke 😅
Vysielačky žiaľ zatiaľ nepredávam, tie plne využívame pre oboch prckov, inak by sa nám Sonka asi zbláznila 😅 Jak nevydrží sama, tak musím nabehnúť do spálne hneď ako začujem prvý zvuk, inak plače donekonečna 🙄

Ywone tak Ty dnes nastupuješ do nemocnice??? Aspoň už to konečne čoskoro budeš mať za sebou. So starkou ma to hrozne mrzí, chová sa otrasne, ešte aby si sa nad ňou ročulovala, ako keby si toho nemala aj tak dosť. Nemohla by si ex aj tak zavolať či si nevzeme malú? Asi by si bola kľudnejšia a keby si ju vzal od pondelka, dovtedy by si sná´d nejak vybavil voľno aby mohol byť s ňou...Posielam Ti všetky sily čo mám a hlavu hore, čoskoro už to bude všetko za Tebou a Ty si budeš doma spokojne túliť svojho Maximka. Hrozne moc na Teba myslím, keby niečo kľudne píš SMS aj z nemocnice, rada uteším, pomôžem,....Drž sa nám!!!!!!!!!

alexandrah
12. únor 2010

no kocky, vcera sialena hadka s muzom, peklo!!!!!!!! som ho nenavidela!!!!!!!! (akoze ked uz pred svokrou zahucal drz hubu, tak som po nom skoro daco smarila, aj som to povedala!!! no sila ... (to neni bezne, nebojte, inak mame fakt uzasne manzelskto, akurat furt pracuje a pracuje, a nemame na seba vobec cas ... najviac mi vadi, ze casto syna ani nevidi, dojde domov, ked uz spi - akoze o 10 vecer z roboty a podobne ...). dnes uz ok (my mame obaja vybusnu povahu, a za chvilu je vsetko ok, aspon nebudeme mat vredy, ze to drzime v sebe 😀 ). alôe som sa vyspala, po 3 dnoch konecne, a od rana ficim jak na toluene, a upratujem, varim, kupem sa, mam tááááááááááky kopec energie, muz slubil, ze 2 dni vstane on, ja zase v nedelu!!!!!!§).
ozaj kocky, ywonnin mobil mam, co keby ste mi zuzi a marceli napisali mobil do IP? na oplatku poslem moj, keby daco ... 😀
marceli, kocko, nemas iny mail? alebo skusim poslat link na facebook, a dam tam nejake moje foto s riskom, to ti snad dojde ... vyskusam 😎 😵
zuzka, a ked adamko place, tak za ako dlho zaspi? to si neviem pri riskovi predstavit, on tak zacne pomrnkavat, a ked nechapem, a nerobim napravu (akoze jedlo, alebo tak), tak to nabera na intenzite, a neprejde, az kym nedostane jest, nastastie mi neje kazdu chvilu, ale pospi vela ... ale on proste nezaspi, ze sa vyreve, jak niektore deti, preto ho ani nenecham ...
inak, ja som cela opacna, ja casto nejem DO 18, fakticky, a potom sa najem ... inak, ja chudnem prave, ked som unavena, kopec roboty, ked sa nudom, tak priberam, tu si dam, tam si dam ... proste ked idem spat o polnoci, tak nemozem nejest od 18 ... a priberam, ked jem pravidelne (to fakt, ja cely zivot jem nepravidelne, tak pri pravidelnosti dostane sok, raz som chodila pol roka z roboty na obedy s kolegami, a pribrala som 10 kilo!!!).
zuzi, ja by som jedla take potraviny, ze ryza, mäso, salaty, ovocie, aj cokolady trochu, ked sa neda bez nej, ale nie celu, daj si napr. polku, tretinu, a taki ... tmave pecivo, nie biele, ja som zacala kupovat tmavy prirodny cukor, tak aj to pomoze, lebo ja napr. kopec cukru do kavy, do caju ... 😀 zuzi, a chiod veru k tej kadernicke, ked je clovek v strese, potrebuje si niecim urobit radost, zasluzis si, hned ti bude lepsie, ked budes este krajsia, aspon mas krasne zdrave vlasy!!!
ywonnka - je mi luto, to je hrozne, preco niektori ludia proste nemozu nezistne pomoct, a potom dat pokoj, to by som sa radsej vysrala na celu obyvacku, keby to znamenalo mat babku pol roka v dome, a komandujucu!!! no nie??!!! oni si myslia, ze musime byt NESKONALE VDACNIí!!! pocuj, napis babke pokyny, co kazdy den treba, moznio to zafunguje, a muz nech skontroluje!! drzim palec v nemocnici, urcite napis sms!!! STRAAAAASNE SA TESIM NA MAXIKA!!! jak napisala marcelka, posledne "nase" babatko!!!
zuzka, este ma napadlo, jedna detska lekarka poradila, ze v noci daj babu cajik, miesto mliecka, bude sa (mozno) menej budit, nie vzdy, ale tak, keby chcel jest kazdu hodinu, tak aspon nech je kazde 3 hodky ...
pocujte, aj nam risko posledne 3 dni place vecer pri papani, sice iba cjhvilu oproti vam, ale pomoze, ked ho polozim na chrbatik, a papame tak, ma vystrete brusko, a boli ho to menej, mozno skuste ... pa, idem, su tu svokrovci na chvilku!!! drzte sa vsetkýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!

alexandrah
12. únor 2010

marceli, poslala som foto, daj vediet pls, ci ti prisli, duuuuufam, ze uz tentoraz hej!!!!!!!!!! pa
caves!!!

ywonnee
12. únor 2010

ahojte kocky tak som este doma, rozhodla som sa tam ist az zajtra rano na 8h ked tam bude moj doki aby sa mi tam nesmatral nejaky cudzi lekar ktory to tam berie ako na pase... ozaj necitim sa moc dobre ide mi roztrhnut hlavu a vobec sa mi nic nechce ani tu sediet za pc... mozno neskor dojdem... a idem pridat par foto co ma vcera kamoska nafotila tak sa kuknite ale este niesu dokoncene a niesu vsetky...

alexandrah
12. únor 2010

ahoj ywonne, moc na teba myslim, drz sa moja, nech to mas skoro za sebou, budes mat vyhodu, lebo ked cosi bude treba poradit, tak my uz mame väcsie deti, aj ja som to vyuzivala, sak zuzka aj marcelka maju väcsie babatka ako ja, tak taham rozumy 😎 inak, kocky, teraz som kukala vsetky vase fotky este raz, mam pocit, ze sme vyzorovo podobne typy, co myslite, a tie vase deturence su nadherne!!! ivanka aj sonja, a aj babatka - adamko a adamko!!! ked si predstavim, ze vtaka ivanka ma iba 3 roky, ani sa mi verit nechce, ze risko bude taky velky, ale asi to ubehne ako voda. dnes sme tu mali nechtiac kopec navstev, svokra, svokor, svagor, moj oco, chudak risko rozhaseny rezim, spal iba tak po pol - 3/4 hodinkach, teraz zalaho, snad pospi, potom ked cez den nespi, aj v noci spi horsie, tak snad uz bude ok.
baby, ja dnes beham jak rintintin - ani som jest nestihla - zuzi, navod (ale to musi peta strazit prcka), som vyluxovala detsku - od prachu a tak, aj spalnu, upratala skrine a sufliky v psalni, aj prach, povysavala cely 120 m byt, okupala sa, urobila jest, upratala kuchynu a obyvacku, idem teraz pracovat za pocitacom, samozrejme, maly bol na mne, a furt, ze do coho by som este pichla, a to som si myslela, ze neni som upratovaci typ, ale ked som taka stastna, ze som konecne vyspata, ani lieky blbe nedoznievaju, ze mam pocit, ze mam kopec energie, tak do noci toho este postííííííííííííííííííham!!!!!!!!!!!§ nechcete niekto upratat, alebo tak??? 😀 😀 😀