Náhlá smrt maminky - jak to zvládat?

betnika
6. únor 2019

Ahoj holky,
ve svých 46 letech mi umřela náhle maminka na trombozu. Zítra jsou to dva měsíce. Máte někdo podobný osud? Jak jste to zvládali?
Moc děkuji...

eviicka
11. únor 2019

@s_elianna každá ta situace je jiná... ☹ u nás byl poslední den ve spánku, takže ta jakási úleva tam byla - nebo to byl možná vděk, že to přes to těžké předtím bylo takto... Ale nic to nemění na velikosti té bolesti, která byla je a bude u každého, komu někdo blízký předčasně odejde.

mrav
11. únor 2019

@pavlak5 Nesmířil jsem se s tím nikdy, spíš nemám čas o tom moc přemýšlet - starám se o malou dcerku. V listopadu jí byly 3 roky.

zerog
15. lis 2020

Mne umrel tata letos 4.11.Cili je to par dni.62 let,necekane.Tolik jsme si toho chteli jeste rict,rozumeli jsme si,byli jsme dobri pratele.Presne jak tu nekdo pise vyse stokrat se pristihnu tohle mu chci jeste rici,to mu napisu,zavolam a uz nemuzu.Ale svym zpusobem si s nim povidat muzu a vim,co mi odpovi.Verim,ze svym zpusobem je pobliz nejak.Chce to cas,ale sok to je,jakoby s rodici ztracuime kus sebe a korenu.A musime uz sami za sebe.Tak to vnimam a to je mi 37 a mam par let uz rodinu.