Náhlý řev. Co si o tom myslet?

k284
22. zář 2008

ahoj, nevím jestli je to normální, tak bych ráda věděla, jestli to taky dělají vaše děti, dcera si hraje na dece s hračkami a z ničeho nic se děsně rozbrečí, je to opravdu pořádný řev, když ji začnu utišovat, je to horší, tak si jí nevšímám a ona do 1-2 minuty sama přestane a pokračuje v hraní, někdo mi říká, že to jsou prdíky, ale ona na ně nikdy netrpěla, a při tom řevu se vůbec nekroutí, jen řve, nevím, co si o tom myslet, takhle silně nikdy neřve, jenom v těchto situacích, stává se to tak 1krát denně

ssaara
22. zář 2008

Tak u nás bylo to samé,rozdíl byl jen v tom,že malej takhle vydržel řvát třeba hodinu. Trvalo to pár dní,pravidelně vždy k večeru,šla jsem s ním projistotu k doktorce,jestli mu něco není. Řekla mi,že to může být od toho,jak se začínaj chystat růst zoubky a zjistila mu v pusince malej aftík,jinak nic. Řev trval ještě pár dní,a pak zas v pohodě 🙂

k284
autor
22. zář 2008

ssaara, dcera má 4 zuby a asi bych to s tím nespojovala, zuby jí vylezly přes noc, vždycky ráno jsem jeden našla, takhle se chová už aspoň 2 měsíce a aspoň 1krát denně to přijde, taky jsem uvažovala, že to proberu s doktorkou

ssaara
22. zář 2008

Já byla s malym dokonce na pohotovosti,vyšetřili ho od hlavy k patě a já měla jistotu,že mu fakt nic není. Do té doby jsem mohla jen polemizovat,proč pořád tak řve. Dojdi s malou k doktorce,budeš klidnější.

dnada
22. zář 2008

ahojky k284 ahojky Soni,malýho to taky občas chytá,třeba "povídá" a směje se a najednou ohrne ret a ječí a z minutu se zas usmívá. Nevím co to je, ale vypadá vždy jako by se něčeho lekl,jako když ho někdo neviditelný bodne jehlou a utišování nepomáhá,je to jen horší.Položím na něj ruku a čekám až to přejde 😠 jak píše Soňa,zajdi k Dr a uvidíš,třeba Ti poradí a když aspoň budeš vědět že holka je v pořádku 😉

coriven
22. zář 2008

ahojky, tak sem si dneska četla vaše příspevky a ejhle malá dneska spustila taky uplně jiný řev a pláč k tomu, jak píšeš dnada - jako by ji někdo neviditelný bodl jehlou, vypadalo to jakoby se lekla a pak se jí to ještě dvakrát vrátilo, ale celá už byla taková nějaká přejítá, tak snad to zase rychle odezní 😨

bajnokova
22. zář 2008

Ahojta holky tak přidám taky něco k tomu řvu u nás to je vždycky takovej jinej řev takovej bolestivej z ničeho nic i v noci a pak tak do týdne vidím že se prořezává zub!Vladka

knobloska
22. zář 2008

A není jenom vzteklá, že se třeba chce otočit, nudí se, nebo já nevim proč. Naše malá takhle řve, když je na břiše a hraje si a neumí se ototčit na záda.

ivusakos
22. zář 2008

Náš malej má to samé. Vypozorovala jsem, že je to z toho, že mu něco nejde a je netrpělivý. Např. hračka nejde sníst ani ukousnout apod. Já bych se neznepokojovala - je to vztek🙂

k284
autor
23. zář 2008

ahoj, taky jsem přemýšlela, že je to vztek, malá bývala dříve dost vzteklá, teď už je to lepší, 2.10. jdeme na půlroční prohlídku, tak se MUDr. zmíním

stvura
23. zář 2008

Ahoj, tak ja som maleho "vymakla" ze rev spusti ked nevie kakat, prdiet alebo si odgrgnut

heppu
23. zář 2008

ahojte tak ja som si vsimla ze nasa mala obcas ked spi tak spusti rev tak na 10 sekund asi sa jej nieco skarede sniva

davulinek
23. zář 2008

ahojte maminy,taky neco prihodim.Uz nam to trva asi tyden.Kazdy den po koupani davam malymu mliko,trosku zataha a z niceho nic zacne strasne rvat,aji,kdyz ho uklidnim mi nechce pit a zacne to na novo,tak ho dam spinkat,tak po pul hodince se mi vzbudi,vypije svoji davku a spinka dal!

kim
23. zář 2008

Davulinek - znám!!!Je unavený a buď je líný sát nebo na to nemá sílu!!!!To u nás taky bylo, občas je i teď, ale dávám kaši a velkou savičku, tak nemusí tolik tahat. když se tak stane, stačí dát do postýlky a tam to dopije a pak usne 😉

bublinkajasminka
23. zář 2008

kočky pridávam svoj príspevok - prvý krát sa to stalo včera - malinká sa hrala a z spustila rev ako tur proste strááááááášnyyyyyyy revisko a neprechádzalo to a trvalo to asi polhodku a nemôhli sme ju ani ukľudniť ničím absolutne nič nepomáhalo ledva sa ukľudnila. a dnes sa to zopakovalo asi pred hodinkou. hrajkala sa chvíľku totálka v pohodke a zrazu reviskooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ a ledeva ju utišujeme - mám to brať ako "vztek" teda hnev alebo čo???? proste ako mám reagovať???? ona sa nemôže vtedy ukľudniť - inak je to krásne, milé, usmievavé bábenko

zuzanocka
23. zář 2008

baby,
aj mne to moja 8-mesacna dcera zacal robit.. ale len v noci... proste z nicoho nic zacne strasne plakat... vacsinou skonci pri nas v postel ia tak spime ako sardinky az do rana 😒 ked ju nezdvihnem a nezoberiem, prechadxa to az do hysterie ☹

zulok
23. zář 2008

My to amme tiež, spinka, a zrazu z ničoho nič.. a musím ho normalne zobuudzať , nech sa preberie... on akoby ešte spal 😨 možnos a mu dačo čudne snííva, ja faakt neviem,. a včera sa nam to stalo aj v kočíku, hajka si hajka a zrazu rev ☹

elenita
23. zář 2008

Nam sa to tiez obcas stane..podla mna sa niecoho zlaknu....

k284
autor
24. zář 2008

v noci se nám to stává taky, ale to přisuzuju špatnému snu, to trvá jen půl minuty

nikuska123
24. zář 2008

my mame to iste, place v spanku a niekedy ju musim nezne prebrat, lebo sa mi zachadza. Tiez sme rozmyslali nad tym, ze to mozu byt skarede snicky, ale kazdy resp. kazdy druhy den?