Najdou se tu snažilky 40ničky?

milu71
13. čer 2014

Ahoj holky, původní diskuze na toto téma byla smazána, protože byla společná pro cz a sk stránky. Pokud jste tu některá co se snažíte o mimčo po 40letech, přidejte k nám a podělte se zkušenostmi 🙂 Jste tu některá?

milu71
autor
15. čer 2014

Opravdu tu nejste žádná? Nikdo se nesnaží o mimi po 40? Já tedy to zkouším...po 2neúspěšných ivf jdu v září do dalšího. O prázninách si dám pauzu a pak hurá do Reprofitu 🙂 jednou to vyjít musí!

nessik
15. čer 2014

@milu71 ahoj, já bych se přidala, ale je mi " jen " 36 a půl 🙂 Každopádně v CAR mi řekli, že můj věk už není žádné terno 😝 Já to ale zatím nevzdám.

maraida
15. čer 2014

@milu71 já se hlásím!!!Je mi 41 a snažím se 🙂 taky chodím do Reprofitu a od včerejška mám u sebe jednoho skvělého bojovníčka z minimálky.

milu71
autor
15. čer 2014

@nessik kam chodíš do Caru? Já jsem už vyzkoušela v Teplicích Pronatal ale nebyla jsem spokojená. Pak jsem šla po doporučení holek z MK do Reprofitu Brno a jsem spokojená...i když zatím nejsem těhotná 😒 Pořád si říkám, že to jednou vyjde 🙂

milu71
autor
15. čer 2014

@maraida tak to ti držím palce 😉 ať máš na testu II. Ke komu chodíš, já k doktorovi Kozumplíkovi. Měla jsem taky minimálku a při prvním ivf jsem dokonce byla těhotná, ale v 6týdnu jsem měla zamlký těhu ☹ Já už se snažím druhým rokem ale zatím se to nepovedlo, je mi 43let, ale nechci to zatím vzdát 😉

maraida
15. čer 2014

@milu71 děkuju 🙂
Já chodím ke Štelclovi.Toto je moje 4.IVF a 5.transfer,jednou jsem měla i KET.Z 1.IVF mám 2letou dcerku.Loni po 3.IVF jsem byla těhotná taky,ale bohužel jsem musela v 10tt na revizi,mimču přestalo bít srdíčko.Toto je asi můj poslední pokus,manžel do toho už jít nechce a nevím jestli bych ho případně ještě ukecala... 😒 Vlastně se mu moc nechtělo už ani do 3. a tohoto pokusu.
Snad se ti ještě zadaří,i když po 35 letech šance prudce klesají a Štelcl mi i řekl,že IVF max. do 43,pak že už moc nemá smysl.Ale výjimky potvrzují pravidlo 🙂

nessik
15. čer 2014

chodím do Reprofitu, jsem moc spokojená, jen posledně jsem odcházela zdrblá, protože mi pan doktor vysvětloval, že po 35 dochází rapidně ke snížení plodnosti, ale nemám se i tak bát, určitě se to podaří. Já vždy otěhotněla přirozeně a celkem rychle, ale za poslední rok 2 potraty a teď se nám nějak nechce zadařit.
@milu71
určitě to nevzdávej, v sousedství je paní, která má 48 a čeká dvojčátka 🙂
@maraida držím pěsti, ať bojovníček zabojuje.

maraida
15. čer 2014

@nessik děkuju 🙂
Takže taky Reprofit 😵 ke komu tam chodíš?
A neboj,mě se zadařilo v 38 i 40 letech.
A upřímně,paní,která čeká dítě ve 48 letech mi už přijde hodně přes čáru 😖 To má přirozeně nebo po IVF?
Já si to dovedu představit tak do těch 43,pak bych se na to už vybodla.Ale to je jen můj pocit.

milu71
autor
15. čer 2014

já to zkusím ještě jednou a pokud to nevyjde, tak se s tím budu muset smířit. Blbý na tom je, že já ještě žádné dítě nemám a můj nynější manžel taky ne ☹

nessik
15. čer 2014

@maraida chodím k dr. Machačovi, je bezva. Ta paní to má přes IVF. Je fakt, že si to nedovedu představit a v tomhle věku už bych ani nechtěla, ale nechci soudit, kdoví, co má za sebou. Děkuju za podporu, taky doufám, že nejsem zase až taková vykopávka, aby se ještě nepodařilo. Jen to pak ještě dotáhnout do konce a mít zdravé miminko.

maraida
15. čer 2014

@milu71 tak to je na palici,pokud děti ještě nemáte žádné.To si nedovedu ani představit. ☹ A neuvažovali jste třeba o pěstounské péči?

@nessik k Machačovi jsem taky chtěla,ale on je tam jen čtvrtky.Štelcl je taky fajn.Dělal mi i OPU a ET mi dělala Pospíšilová.

zuhra
15. čer 2014

Mužů k vám?je mi 37,děti nemám,letos dvě zamlkla tehu😒

milu71
autor
16. čer 2014

@zuhra ahoj, jasně, že můžeš 🙂 byla jsi taky na IVF nebo jsi byla přirozeně těhu?

milu71
autor
16. čer 2014

@maraida o pěstounské péči jsem neuvažovala, chtěla bych raději svoje.

zuhra
16. čer 2014

@milu71 diky moc.prirozene,ani žádné testy za sebou nemám.30.6.navic bez prace,což nám snažení hodne komplikuje,nevim,jestli čekat rok,než si najdu práci a něco odmakam...

maraida
16. čer 2014

@zuhra já měla taky ZT v 10tt loni ☹

milu71
autor
16. čer 2014

@zuhra no moc bych nečekala, šance po 35 letech na mimi klesá a do 39 letech ti hradí pojišťovna IVF (nevím jestli celé nebo jen něco). Já už si vše musím platit sama.

milu71
autor
16. čer 2014

já měla v loni ZT v 6týdnu ☹

zuhra
16. čer 2014

Ahoj,ja měla ted před 3mi týdny v 8. Holky nevim nevim s tím necekanim mate určitě pravdu,ale jít na md z pracaku? Přítel ma lehce podprůměrnými plat.drzim sestinedeli,hledám práci,ale rozjednane nemám nic,tak za tři týdny se budu muset rozhodnout,jestli se mám chránit, vázne nevim.

martulle
2. zář 2014

Ahoj holky,tak co?jste tady?snažilky?

petruse157
17. říj 2014

Taky bych se ráda přidala. 🙂

hojda
10. bře 2021

Plaga jedna o maturitach, zapisy do skol nejspus bez deti.

elefteriadu
5. dub 2021

@milu71 My se nesnažili..A v 41 letech se narodil synček..Dnes je mu 11let..

treasurka
5. dub 2021

@milu71 Já - 38+, termin mam prelom 7/8 🤰🏼