Nakupování věcí přes internet? Je to spolehlivé?

pajmis
4. zář 2008

Ahoj holky, tak se chci zeptat (nevím tedy sice, jestli tady takové téma už není,ale...) jestli některá máte zkušennost s nakupováním věciček pro mimi přes internet?? Chceme ted kupovat postýlku a rozhodli sme se, že přes internet... ale nevím, jestli je to spolehlivé... Jestli je dodání včas a jestli jsou všechny díly pohromadě a nic tam nechybí... napište mi prosím své zkušennosti a prosím i nějaké spolehlivé stránky, se kterými jste třeba spokojené...A platit chceme až po dodání zásilky...je to možné??? Předem bych to platit nechtěla... Díky moc za vaše příspěvky 😉 Těším se...

mysinka
4. zář 2008

Pajmis, platit po dodání je asi utopie, leda bys to vzala na dobírku 🙂
Mám s objednáváním přes net jen ty nejlepší zkušenosti... bohužel se mi smazaly záložky na ověřené obchody, takže Ti asi moc nepomůžu ☹ Ale spoustu jsem toho nakoupila na www.branakdetem.cz nebo na mimibazaru 🙂

kacka.va
4. zář 2008

já pokud kupuju přes internet, tak jedině na dobírku, nikdy neplatím předem.

cazadora
4. zář 2008

tak já na netu začala nakupovat až pro mimi ale musim říct že od tý doby kupuju přez net tak 99%věcí a nejen na malou v internetových obchodech se platí buď na dobírku nebo převodem(při předání máš možnost zkontrolovat jen krabice nikoliv obsah) na MMB a MMA se platí předem převodem z účtu. V int obchodech je dobré sledovat třebas na seznamu ve vyhledávači kolik má obchod hvězdiček to znamená spolehlivost, no a na mmb a mma pak hodnocení nakupujících. já musím za sebe říct že doposud mám jen dobré zkušenosti a doufam že to tak i zůstane. tak držím palce a neboj se toho i přez internet je možnost zboží vrátit, nepoužité do 14 dnů(patí jen u obchodníků nikoliv u soukr osob na MMB)

katchula
4. zář 2008

Ahoj,
tak já stejně jako kacka.va nikdy neplatím předem, ale objednávám pouze na dobírku. A to i z MMB (www.mimibazar.cz) - tady jsem objednala zatím asi nejvíc věcí, oblečení, zavinovačku, hrací deku atd. Dále na www.lekarna.cz - tam jsem objednávala několikrát drogerii a kosmetiku pro mimčo i pro mě (např. věci do porodnice, pleny...). Jinak mám zatím jen dobré zkušenosti s objednávkami přes net, ale je fakt, že třeba postýlku budeme asi taky objednávat a z toho mám trochu strach. Raději bych jí nejdřív viděla, ale tu co chceme nikde v Praze nemají...

pajmis
autor
4. zář 2008

Holky dík...katchula - no já mám vybranou postýlku, viděla sem ji v obchodě za 3.000,- a ted sem ji viděla na netu za 2.300,- tak si k tomu ještě koupím matraci a vyjde mi to cenově stejně ale za 2 věci 🙂 a holky, co si myslíte o této firmě?? http://www.slune-cz.cz/
je to spolehlivé?? nemáte někdo zkušennost s objednávkami od téhle firmy??? tam sem si tu postýlku vybrala.... dík moc

spetra
4. zář 2008

ahojky, já běžně objednávám přes internet, dokonce i platím předem a musím zaklepat, že jsem dopsud neměla žádný problém... ze slůně jsem neobjednávala, ale byli jsme se v kamenné prodejně podívat na kočárek...

ilci
5. zář 2008

já nakoupila např. pro mimi přes net skoro všechno, platím předem a zatím všechno v pořádku
třeba u větších částek (např. kočárek) bych musela mít doma v pohotovosti víc peněz, to mě přijde pohodlnější platit předem, zvlášť u prověřeného obchodu

smardik
5. zář 2008

pajmis malý má 99% procent věcí přes internet, platím předem a zatím vše v pohodě, dobírkou se to zbytečně prodraží tak si tak 🙂. jo a na slůněti jsem nějaké věcičky objednávala a spokojenost 🙂

mirka755
5. zář 2008

ahojky, mám s obchůdkem přes net velmi dobré zkušenosti. Už jsem takhle i kupovala kočárky (sporťák a golfky). Mám i dobré zkušenosti se zaplacením předem a nikdy nenastal žádný problém. Většinu oblečků má Anetka přes webové stránky, dokonce i bačkůrky jsem jí takhle už kupovala

marselina
5. zář 2008

také nakupuji přes internet uplně všechno,telefon,věci na mimi,kameru,foták prostě všechno,zdá se mi to být na netu levnější a také opravdu pohodlnější,nechce se mi lítat po obchodech.zatím jsem naprosto sokojená a nikdy jsem neměla žádný problém,dokonce ani z převodu peněz na učet nemám strach jeden den pošlu penízky a druhý den jsou na učtě a já mám zboží druhý den doma.

luckahr
5. zář 2008

pajmis, také mám zatím naštěstí jen samé dobré zkušenosti a většinou platím předem. Kupovali jsme i kočárek (ten teda na dobírku) a zkrátka spoustu dalších věcí, třeba pračku. Pokud je to spolehlivý obchod, tak bych se nebála. Slůně bohužel neznám.
Jo a na mimibazaru nakupuju taky a super, včera jsem zaplatila tričko, dneska už ho máme doma🙂. Koukám samozřejmě na hodnocení těch prodávajících a zatím fakt v pohodě.
Tak přeju příjemné nákupy 🙂

pajmis
autor
5. zář 2008

Holky dík.... já sem trošku nedůvěřivý člověk... a tak raději zůstanu u té dobírky 😉 ale objednám si něco ... at to prubnu 🙂

kacatko03
5. zář 2008

pajmis: s topu firmou slune-cz mám zkušenost já, objednávali jsme tam kočárek, platba až při odběru, pan jednatel po telefu staršně příjemnej a vyšel se vším svtříl a byl ochotnej...

pajmis
autor
6. zář 2008

kacatko - díky... ještě se tě zeptám 🙂 je to teda uplně mimo mísu, ale všimla sem si, že čekáš chlapečka a chceš mu dát jméno Tobias... my taktéž... ale nevíme, kdy slaví svátek?? navíš to náhodou??? 🙂

lucka13
6. zář 2008

Ahojky, pokud budete mít zájem, můžete mrknout na: www.bazarekpavoucek.cz 🙂

kacatko03
6. zář 2008

Pajmis: Tobias/ Tobiáš : Jmeniny: 12. září (starší kalendář ) , našla jsem to na netu 🙂

lendy1
6. zář 2008

pajmis, o tom, kdy má Tobiáš svátek tu je přímo diskuze 😀 :
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

k tématu: na netu objednávám naprosto vše, do obchodu už chodím snad jen pro potraviny 😀 . Objednávám i ze zahraničních servrů, platím vždy předem, dobírka není nic pro mě-hrozně to prodražuje obchod a na druhou stranu, když prodávám nějaké věci já, tak neumožňuji zaslání na dobírku z důvodu např. nepřevzetí apod.
Nikdy jsem s ničím neměla potíže, vždy došlo vše jak má, pokud jsem nebyla spokojená a objednávala jsem nové zboží, není problém to poslat bez udání důvodu do 14dnů zpět samozřejmě nepoužívané.

renatak
8. zář 2008

Ahoj,
mé zkušenosti s nákupama přes internet (nejen mimi věcí) je pozitivní. U některých věci je možná lepší se podívat na prodejně jak to vypadá "na živo" a pak si objednat po netu za nejvýhodnější cenu. Konkrétně sortiment postýlek je víceméně o stejných značkách.

kamiska
8. zář 2008

hojte, s objednavanim pres internet mam docela pozitivni zkusenost. byla jsem bez obav do doby, nez jsem objednala kolekci dvd na http://www.dvdedice.cz/ . Dodnes nemam ani dvd ani 400, ktere jsem zaplatila. Pres kontaktovani mailem a doporucenym dopisem s zadosti o vraceni penez. Nesolidni jednani, vzivote uz nic od nich neobjednam 😖 .

poupe
8. zář 2008

poradte,kde nakoupim slusny veci pro nase ditko 🙂 velikost 86 a 92,v anglicky bazarech vetsi velikosti uz nejsou moc hezky

gedren
8. zář 2008

Poupe, ja kupuju casto na bazarcich krtecek.snadno.cz a nebo www.kvitko.cz, a poridila jsem moc pekne vecicky i v techhle velikostech 🙂 Nektere vypadaji skoro nepouzite... A kdyz pak fakt uz neco konkretniho nemuzu sehnat, jdu na mimibazar.

A celkove k tematu: ja nakupuju na internetu prakticky vse krom zakladnich potravin, je to super, clovek si v klidu vybere, vsechno az domu.. Nakupuju jak v obchodech novy veci, tak na mimibazaru ruzny matersky zalezitosti, kseftuju i s holkama tady a tak 🙂. Kupovali jsme uz vsechno mozny, elektrospotrebice, nabytek... Platim temer vzdy (vyjimecne to obchod nedovoluje) predem, protoze me nebavi machinace s hotovosti. Jeste me nikdo neokradl, vyjimecne jsem mela treba na MMB spatnou zkusenost, kdy vec nevypadala tak, jak mela, ale v klidu jsem vratila a dostala penize, a nebo obcas eshop sliboval, ze neco bude brzo skladem a nebylo, ale bud to bylo holt casem, a nebo taky vratili penize. Ale 99 % obchodu uplne bez problemu, pak tech par drobnych problemu, co se vzdy vyresilo, jak rikam, nejaky vylozeny podvod na mne nikdo zatim nespachal 🙂

sarkal
9. zář 2008

Ahojky tak náš prcek má téměř vše z internetu.Mohu vřele doporučit,člověk to objedná z pohodlí domova,lépe si to prohlédne,nemusí proběhnout pět krámů kvůli jedné věci a ještě k tomu ušetří!!Můžu doporučit internetové obchody - www.babyexpert.cz , www.promimi.cz , www.kojenecke-obleceni.eu a www.brumlik.cz z těchto obchodů já objednávám a super. 🙂

zabula
9. zář 2008

ahojky,zdravim vsechny
z netu objednavam,mam toho projityho dost,ze uz vim jak je to cenove i s kvalitou.
Jak kamiska psala objednavala sem si z dvd edice na dobirku a zatim poho,penize napred nedavam
malymu sem objednavala oblecky z www.antony.cz a spokojenost i pekny veci a levny
www.obchudekprorarasky.mimishop.cz tam objednavam hracky,taky levny obchudek,prijemni
www.knihy.abz.cz maji porad nejaky slevy na knizky,taky spokojenost
nejvic objednavam v popronu,tam je vse mozny
kdyz maji akce www.vlacek.cz vyplati se tam hracky,maji velky vyber
jinak se da prihlasit na hami ,kde sem zkousela objednat caje,stavicky atd. posilali mi i vzorecky
ale netroufla bych si koupit asi kocarek

luca83
8. říj 2009

Ahojky, tak ja mam jeste dobre zkusenosti s touto strankou: www.bublinkashop.cz

ejaja
8. říj 2009

Ahoj, ja nakupuju skoro jen na internetu, protože furt jen pracuju (zatím 😝 ). Mam skvělý zkušenosti. Dokonce jsem dvakrát platila i předem. Doporučuju - www.krtecek.com,www.uberusky.cz, www.sapito.cz, www.babies.cz. Stojim si za tim.

marcelkad
9. říj 2009

Přes internet nakupuji skoro všechno,protože u nás na maloměstě se věci dají těžko sehnat za přijatelnou cenu
doporučuji
www.branakdetem.cz, www.mamaja.cz, www.sijemdetem.cz www.radi.cz
na mimibazaru koukám na hodnocení a podle toho u té které osoby nakupuji, ale zatím 100%spokojenost

platím většinou na účet, jen když je to za stejnou cenu tak na dobírku

jijitka
9. říj 2009

Ahoj, tak se taky přidám - přes net už jsem nakoupila spoustu věcí - elektro, pneumatiky, granule pro psy, nábytek, oblečení pro mimi a spoustu dalšího, přítel zase různé nářadí atd. a vždycky bylo vše OK. Platíme jak kdy - ale ať už to bylo předem nebo pak na dobírku, nikdy nebyl sebemenší problém. Nemám konkrétní společnost, u které nakupuju, vybírám podle ceny (někdy je při srovnání dost rozdílná) a jak říkám - naprostá spokojenost 😅