Nakupujete na Fashion Days? Co je dobrý?

ia.
31. led 2013

ahoj holky, nakupujete na fashion days? co je dobrý a čemu se vyvarovat? dnes jsem si něco poprvé objednala, tak jsem zvědavá, ale znám lidi, co tam nakupují téměř denně 😅 nicméně by mě zajímaly vaše zkušenosti co je originál a co ne?

lrg
31. led 2013

Nakupovala jsem tam dřív hodně často a krom toho, že to trvá dlouho, než ti zboží dodají, vždycky všechno v pohodě. O originalitu jsem se vůbec nebála, není to aukro 🙂

1luciferka1
31. led 2013

ahojky, já tam nakupuju už víc jak rok, celkem trvá teda než zboží doručí (cca měsíc), ne vždy jsem byla spokojená, ale vždy bez problémů vrátí peníze. Ovšem musím podotknout že i na zjevné padělky jsem narazila...je třeba si taky vychytat velikosti, třeba boty Ed hardy kupuju vždy o číslo větší...

lrg
31. led 2013

@1luciferka1 Fakt? Já jim vždycky bezmezně věřím 🙂 A botky taky musím větší, Ed Hardy a CK mě v mé velikosti dost tlačí.

zelva
31. led 2013

Já tam také párkrát nakoupila. Byla jsem spokojená. Akorát jednou jsem čekala na osušku Disney snad 2 měsíce, to byla doba.. 😒

1luciferka1
31. led 2013

@lrg já třeaba trika Pepe jeans měla jednoznaně šmejdy, pepeko je typické celkem pevnou neprůhlednou látkou a přes tuhle bylo teda vidět 😝 ale rifle mi seděly skvěle 😀

ia.
autor
2. únor 2013

no holky já si teď objednala spodní prádlo od Celvina Kleina, tak jsem zvědavá. Třeba sousedka si objednala kabát z Benettonu a já si ho koupila v krámu a ten můj je prostě v detailech úplně jiný než ten její, takže to není originál....