Kojenecké oblečení. Kde nakupujete?

michaela1990xx
23. zář 2020

Holky, kde nakupujete nějaké hezké oblečení pro vaše drobečky?

jjasmina
23. zář 2020

HM, Lindex,

barunka2020
23. zář 2020

@michaela1990xx A nějaký neutrální? Přijde mi že se snad už nedělá 😀

pipi_puncocha
23. zář 2020

Hezké věci z Lindex, Next, semtam Marks&Spencer a na doma a na zničení z Vinted z druhé ruky.🙂

jjasmina
23. zář 2020

@pipi_puncocha Stejně, taky mám na doma z druhé ruky, na to její zasvinění a připosrání to kolikrát stačí a mě se nechce z toho plakat

any2any
23. zář 2020

@barunka2020 Neutralni je trochu problem. Cekame miminko a pohlavi chceme jako prekvapeni, ale fakt se to hodne rozdeluje pro holcicky/pro chlapecky. Koupila jsem balik na Vinted, byl to balik po chlapeckovi, ale ja jsem s modrou/zelenou ok i pro holcicku. Nejake neutralni veci ma Next, ale ty ceny jsou zase vyssi...

jjasmina
23. zář 2020

@any2any Tak to já chtěla vědět , co nejdřív pohlaví, to bych nedala😀

mamikry
23. zář 2020

Lindex a Next

barunka2020
23. zář 2020

@jjasmina kamarádka teď porodila,nechali si to jako překvapení, obdivovala jsem jí. Jen jsme právě sháněli neutrální oblečení a bylo to teda strašný, buď modré nebo růžové 😀😀

hasara33
23. zář 2020

@michaela1990xx H&M, Sinsay, Tchibo a Zalando 😉

similenka
23. zář 2020

@michaela1990xx Tchibo.. neutrální bílá s šedou. Pak HM, bazarky u nás na vesnici, bazar tady na MK.

similenka
23. zář 2020

@similenka burzy u nás na vesnici

dandaa
23. zář 2020

Kupuji Lindex, Newbie, Kappahl, H&M a každá značka má i velký výběr neutrálních odstínů

miki19
23. zář 2020

Z druhé ruky na Vinted nebo tady na koníkovi. Malé děti stejně z toho rychle vyrostou. A snažím se vybírat v opravdu dobrém stavu (což Vinted splňuje 🙂 ). A nové občas kupuji v Pepcu nebo v Lidlu. Taky jsem měla problém sehnat neutrální oblečky. První dceru jsme si nenechali říct. Teď už jsem si nechala říct, co čekám, kdybych náhodou musela měnit oblečení...naštěstí nemusím 🙂

jako_mala_holka
23. zář 2020

Mam rada Lindex, maji i hodne neutralnich veci... navic vydrzi docela dlouho, mivaji casto akce a obleceni se pak da dobre prodat... mam ted hodne vyrazenych veci po dcerce (vel 56 a 62) v neutralnich barvach, tak se zrovna chystam prodavat, kdyby mel nekdo zajem (ne lindex, ten uz je prodany) 🙂

tasimia
23. zář 2020

Kam jdu.. Pepco, Tesco, Kik 🙂

zirafka11
23. zář 2020

Neutrální má občas i Tchibo a CA. Tedy já za neutrální považuji vše, na čem není auto/bagr anebo co není růžové. A osvědčilo se mi nakoupit to neutrální jen do vel. 62-68, pak už jsem nakupovala po porodu. A hodně kombinuji klučičí-holčičí oblečení do 1 outfitu (třeba tmavě modré tričko s opicí k růžovým tepláčkům vypadá luxusně, rozhodně lépe než růžová s růžovou).

michaela1990xx
autor
23. zář 2020

Objednala sem z HM a pak sem se divala na Next a tam sou fakt krasne a ani nejsou drahé. Tak příště z Nextu. Diky za rady 😊

veru181
23. zář 2020

V Lidlu a na jejich eshopu mají dobrý výběr. Sice to rozdělují na holčičí/klučičí, ale přijde mi, že spousta z toho může být pro obě pohlaví 🙂

lenatko91
23. zář 2020

Lindex, Pepco, Tesco, Vinted, HM nebo tady na koni 😊 a hromadu ještě podědí

95newmommy2020
23. zář 2020

Next je úplná TOPKA na kluka. Co jsem prejela očima na holcici, tak se mi nelíbilo nic. Lindex se třeba líbí hodně lidem, ale mě absolutně ne. Každopádně je tam dost neutrálu. CA - jak kdy někdy mají hezké kolekce a někdy moc ne. HM tam se mi zalíbí něco snad vždy. Tesco- jak kdy ale občas moc hezky. Synsay materiál nic moc, ale hezky designy.
Pepco no je to tak ze po chvíli je to na vyhození, ale sem tam se mi něco hodně líbí.

klokanka31
23. zář 2020

@michaela1990xx Tesco, HM, někdy mají pěkné kousky v Pepcu a Kiku

michaela1990xx
autor
24. zář 2020

Holky a ty co objednávate z Nextu, jak je to s velikostma? Sedi? Nebo brát radsi menší, či větší? Děkuji @pipi_puncocha @mamikry @dandaa @jako_mala_holka @lenatko91

mamikry
24. zář 2020

@michaela1990xx Řekla bych, že sedí. U triček, která se prodávají po více kusech jsou většinou o kousek větší, ale ne o moc. Kalhoty a mikiny sedly vždy.

michaela1990xx
autor
24. zář 2020

@mamikry super, dekuju 😊

nika_93
Odpověď byla odstraněná
Zobraz