Nakupujete přes bazary a platíte předem?

toluma
27. črc 2017

Holky,chci se zeptat.Nakupujete přes různé bazárky a platíte předem na účet prodávajícího?A všechno vždycky bez problémů?Za jak dlouho vám pak to zboží dojde?Já jsem z tohohle měla vždycky spíš strach a kupovala jsem jen věci,kde bylo možné osobní předání.Teď jsem ale sháněla věc,která zrovna v našem městě nebyla v nabídce,tak jsem to riskla.Bylo to teda na jiném bazárku ,než tady,ale to je v podstatě jedno.Paní mi psala v úterý,že má peníze na účtu a ten den ,že to odešle a zatím pořád nic nepřišlo.Já vím,že to není zatím až tak dlouhá doba,ale na druhou stranu,když člověk neustále slyší o nějakých podvodech....Proto se chci zeptat,za jak dlouho by asi měl takový balíček dorazit ,a nosí to doručovatelky nebo je to automaticky uložené na poště a hodí vám jen lísteček do schránky?Jinak počkám jestě do zítra,max.do pondělí a zkusím paní znovu kontaktovat.

kacireksro
27. črc 2017

Kupuju pres bazarky,platim predem jen tem co maji kladne hodnoceni,posta mi to nosi az domu,nikdy se mi nestalo ze by mi balik nedosel 🙂

plksv
27. črc 2017

Dávám vždycky týden, ještě jsem neměla problém.

silviepeskova
27. črc 2017

Stalo se mi již 1x že jsem si přes bazar ne přes tento koupila mikinku a už je to 3/4roku a nic nepřišlo, paní nereaguje, měla mraky kladných hodnocení a nic, pozastavili jí účet a mě odkázali na polocii, ale s 80,- Kč tam budu pro smích, od té doby už moc na bazárkách nekupuji:(((((Držím palce, ať Vám balíček brzo dojde.

terezia10
28. črc 2017

mě jednou okradli o 120Kč paní měla taky kladné hodnocení no do ted nemám nic :(

jipe
28. črc 2017

@toluma kdyžtak popros panío podací číslo zásilky, ono na Českou poštu občas není spoleh. Jinak já platím předem na účet, ale nejsou to obvykle vysoké částky a zatím ok. Nejvíce nakupuji tady, třeba na bazos nebo sbazar bych chtěla dobírku

pecakopec
27. zář 2017

Dobrý podvečer,také jsem koupil na s bazaru částku jsem zaslal dopředu a od té doby se prodejce neozívá nereaguje na nic je to částka 2500kč je nějaká možnost to řešit?