• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nákupy přes fler.cz. Máte zkušenosti?

16. března 2015 
Ano, to je presne to, co jsem popisovala na predchozi strance :frowning2:
24. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
je tam opravdu řada moc pěkných výrobků, ale dost mi tam vadí, že to má být kreativní svět a najdete tam prodejce, kteří prodávají materiál, bižuterní komponenty....
A někteří to opravdu mají jako živnost a Flér mají jen jako jednu z dalších možností výdělku.
Ale celkově se mi tam líbí, hlavně když vidím v profilu vykřičník - tedy že si někdo něco koupil :grinning:
25. říj 2009 v 06:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve svém Flér obchůdku - nick zonoro mám předvánoční akci: při nákupu dvou a více kusů zboží poštovné zdarma.

Jde o náušnice, přívěsky, řetízky. Všechny mé náušnice jsou ošetřeny osvědčeným, ale tajným receptem, který zaručuje, že nedojde k žádné alergické reakci, uši nehnisají, ani u těch, které normálně bižu nosit nemohou

:dizzy_face:
9. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Víkend 11.-13.12.2009 - sleva 25% na veškeré zboží (sleva je již nastavena). Zboží skladem, ihned po připsání na účet zasílám poštou!

Zboží rozděleno podle barev a podle typu obličeje : http://www.fler.cz/zonoro
11. pro 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, jak funguje Fler, pokud chce někdo prodát a jaká kriteria jsou ohledně nabízených věcí? Může se tam vkládat vše co kdo ušije, uháčkuje atd atd?! Nějak jsem moc nepochopila jak to tam chodí....
6. lis 2012 v 00:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, nakoukněte i do mého obchůdku na http://www.fler.cz/mylittlefeltart

Vánoce se blíží a malé milé dárky budete určitě potřebovat:slight_smile:
6. říj 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Co se týče Fléru,tak pokud potkáte nepoctivého prodejce a zboží zaplatíte a on Vám je nepošle,jste v háji a on na Fléru dál vesele prodává.

Flér Vám pošle kontakt na prodávajícího a tím to pro ně končí a nechává ho nadále aby okrádal.
16. bře 2015 v 00:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@flikova - pokud by se taková situace stala, tak se obrátíš na flér tým a ten ti to pomůže řešit. Pokud se to nedořeší, zablokují mu účet apod. Napíšeš negativní hodnocení prodeje a to je varování pro každého dalšího nakupujícího. Osobně už jsem tam koupila hodně věcí a první na co koukám je hodnocení od ostatních nakupujících. Nikdy se mi nestalo to, že by mi zboží nedošlo. Vždycky jsem byla maximálně spokojená.
16. bře 2015 v 11:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek