Nápady na dárky pro dítě staré 2,5 roku. Máte tip?

nanyh
22. lis 2022

Ahojky.
Jdu s prosbou, jestli nemáte nějaké nápady co by u nás Ježíšek mohl donést. Už teď mi přijde, že máme vše. Odrážedlo, teepee, houpačku, albi tužku…Objednala jsem jí kuchyňku a do toho chci dřevěné potraviny. Ale dál jsem bezradná.😒😅

klokanka31
22. lis 2022

@nanyh Naše miluje lego, oblečení, vláček...

zmrzlinka
22. lis 2022

@nanyh lego Duplo,Minipedie od Svojtky,dřevěné kostky

ai30
22. lis 2022
pipi_puncocha
22. lis 2022

Nějaké jednoduché Puzzle od Djeco - spojují se k sobě dva dílky, my máme třeba zvířecí mláďátka a jejich maminky. Nebo samolepkovou knížku. Myslím, že ke kuchyňce s jídlem bohatě stačí nějaké dvě maličkosti a radost bude velká.

areh
22. lis 2022

Budu dávat ještě deštník.

qistyna
22. lis 2022

Ahoj, nas syn ma take uz snad vse, ale dostane kolobezku a dostal lyze a lyzaky - ty uz dostal ted, tak jen takovy tip

ekou
22. lis 2022

Pexeso pro nejmenší

klokanka31
22. lis 2022

@nanyh Jak tady už někdo psal, i puzzle je fajn 😊 naše dostane puzzle s krtkem a s mumínky

jjasmina
22. lis 2022

@nanyh lego, puzzle, nalepovaci sesity, ciselnou vkladacku, doktorsky kufřík

liduci
22. lis 2022

ahoj, my se s babičkama letos domluvili na dětským zlatým řetízku a ta druhá kupuje přívěsek a bude to mít malá i na památku, vybrali jsme tady ten https://www.sperky-nm.cz/zlaty-detsky-retizek-a...

dasipe
22. lis 2022

Jestli můžu NEdoporučit tak rozhodně rachtačku, xylofon a tamburínu 😀 jinak bych se zaměřila asi na to, co zrovna konkrétně má dítě rádo, jaká je jeho oblíbená postavička, pohádka a tak, podle toho bych pořídila 🙂

jako_mala_holka
22. lis 2022

Dřevěné pexeso, doktorský kufřík, navlékací korálky, nalepovací nebo vybarvovací knížky, případně knížky s magnetkama, já teď kupovala knížku a hrníček s Bingem, oblíbené je i puzzle s Peppou, různé kostky, na vánoce pořizujeme kočárek a babyborn, zdravou lahev třeba... Furt je co vymýšlet 😁

evawest
22. lis 2022

Letos holkam porizujeme jen velikej domek pro panenky a par panenek k tomu. Loni toho mely tolik, uz se nemuzu dockat na letosni cistku hracek.