• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápisy na trička, body. Jak je vytvořím sama?

7. září 2012 
Maminky...určitě znáte takové ty humorné nápisy, obrázky...na trička, dupačky, overálky...nemáte někdo zkušenost s tím, jak bych si to mohla doma vytvořit sama? Líbí se mi docela dost "hlášek" no a kdybych měla všechny pořizovat, tak se asi nedoplatím :unamused:
Máte nějaký tip?
12. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja3.s existuje papir na ktery si to natisnes a pak sama nazehlis. Dokonce si myslim,ze jsem to videla kdysi v tescu. Jak maji papiry do tiskarny. Ale zkusenost nemam :unamused:
13. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa
Jééé...děkuji, zkusím se tam podávat. Možná bych zkusila i fix na textil..no uvidím
13. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, zda jsou lepší fixy na textil, barvy na textil nebo voskovky na textil? Nemáte někdo foto? Díky.
30. črc 2012 v 16:41  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkoušela jsem foukací fixky na textil, jde s nimi krásně psát. Mají tenký hrot;)
29. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lundenburg u nás určitě barvy, máme z tchiba a ty jsou super, ani se nezažehlujou a nikdo nepozná, že to není originál, ale na tenké linie to moc není, to chce tenký štěteček a hodně pevnou ruku, voskovky také jakž takž, ale nedělá se s nima nic moc- resp musí mít stále ostrý hrot a tím ořezáváním dost rychle ubývají a fixy se mi rozpíjej a vypíraj :frowning2:, ty nemám ráda. Teď právě uvažuju o těch fotofóliích, ale je to docela drahá sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás se osvědčily fixy na textil. První nápis byl- VŠECHNO NEJLEPŠÍ, PRABABI .
4. zář 2012 v 18:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto papír mame vyzkoušený, manžel dostal od sestřeny triko ke 40 a po 5 letech stále hezky drží i fotka je na tom krásně vidět, jen záleží na jakou barvu trika tisknete, pokud nechce čék mít doma jen bílý :slight_smile:
7. zář 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
26. lis 2013 v 15:21 • lenka5kk
Tvůj příspěvek