Náplasti od Detox Pharma, máte zkušenost?

clifik
24. dub 2013

Zajímá mě, jestli máte někdo zkušenosti s detoxikačními náplastmi firmy detox pharma?

http://www.detoxikacni-terapie.cz/default.aspx
http://mhxcz01.medicine-health.net/Default.aspx
http://fp420.detoxikacni-terapie.cz/?utm_source...

Zde jsou odkazy, které jsem na ně našla.

Předem díky všem za názory 🙂

lucyvivien
24. dub 2013

nemám,ale kdesi to testovali , myslím na čt a je to blaf 🙂

clifik
autor
24. dub 2013

super, děkuji 🙂

hyundaika
10. črc 2014

Všem, nenaleťte jako já, je to podvod, zkuste malinko namočit kapesník ve vlažné malinko oselené vodě a máte stejný výsledek jako ráno, když jej sundáte z chodidel. Jsou to obr šmejdi a tak neutrácejte, je to opravdu na h.....- Hyundajka

fisnarovar
12. lis 2014

Fisnarova: Nikdo to už nekupujte! I když jsem nikdy nic podobného,ať prášky nebo cokoliv na hubnutí nekoupila jsem se nechala zlákat.Jednou za život jsem si říkala že to risknu. Neočekávala jsem žádné zázraky a nemýlila jsem se! Nestalo se vůbec nic! 😀 Napsala jsem jim pěkný mail že můžou být na sebe hrdí jak jim ty podvody jdou.Snad se oněm lidem kteří slibují zdraví, každou noc hezky usíná a přeji jim ať se jednou vzbudí s
ukrutnou bolestí všeho! 😀 😀 😀

mjth
12. pro 2014

já naletěla 😠 a myslela jsem si po 5 dnech. že příjdu o nohu, jak ukrutně mě bolelo chodido, jen díky své intuici jsem jim to vrátila..ovšem peníze za kusy na 60 dnů si nechali... 😀 jasně, proč by měli vracet trubce, která jim naletěla, jejich zisk...cca 2 měsíce jsem si chodidlo léčila Sněhurkou..naštěstí zabrala... 🙂

milde1
21. říj 2015

Mam cukrovku typu 1 To je pichám si INZULÍN. Na nohou mám otevřené rány ze kterých vytékají
toxiny.Po využívání 60sáti náplastí mám už jen jednu malou ranku na palci nohy,ta se pomalu
zatahuje.Takže dobrá náplast!!!!!
Pozor...Při dodání balíčku většího množství chybí nějaké kuse.Nevadí,nohy se uzdraví.

milde1
28. říj 2015

Pokračování:Náplasti v současné době lepim na okraje chodidel kde mam necitelné a bolestivá místa,
bolest ustupuje a k mému překvapení,po deseti létech,vyjdu kopec na přímo ne bokem
jak jsem dříve uhýbal bolesti. Ten kdo má problémy s nohama nech do toho jde.VŠEOBECNÁ
POJIŠT"OVNA BY TO MĚLA HRADIT

bakroup
29. dub 2016

Nevím, proč ti, co jsou neznalí, nebo to nevyzkoušeli dští oheň a síru. Já sám jsem na takovéto věci opatrný a když mi manželka přinesla sérii náplastí a vyprávěla co to umí, nechtěl jsem jí zklamat a náplasti jsem poctivě využíval. Po sérii 30 náplastí jsem sledoval změny v organismu a řešení obtíží, o kterých jsem nevěděl, jak se jich zbavit. Především překyselenost organismu, která se ozývala brněním prstů u nohou (neklamná známka počínající dny) zcela odezněla a moje fotbalistické klouby, bolící při každém pohybu, prostě přestaly bolet. Artróza v horní polovině těla (lokty a ramena), která mě v noci budila, je také pryč. Dokonce spím spánkem spravedlivých a to srovnání organismu není způsobeno nějakým propagandistickým nátlakem, protože na takové věci prostě nevěřím. Popisuji je to, co cítím. Respektive to, co už necítím. Jediné co jsem cítil, byl ukrutný zápach u prvních náplastí, které byly úplně černé. Teď jsou po použití světle hnědé. A pro zdejší odpůrce, nevykládejte o vojně, když jste na ní nebyli. Nazdar!

ambrulka
30. dub 2021

Z výše uvedených odpovědí jsem jaksi v rozpacích. Zkusit, nezkusit? V roce 2012 mi poslali nějaké vzorky, které jsem vyzkoušela a nic zásadního se nestalo. Náplasti z chodidel nebyly černé ale hnědé a světle hnědě flekaté. I když mi nyní nabízejí cosi zdarma, cena je pro mě, jako samotnou důchodkyni, vysoká. Už jednou jsem naletěla na podobné přípravky na vylepšení zdraví a tak tento detox oželím. Všechny své problémy pokud možno řeším přírodní cestou a řídím se zdravým rozumem.