Meditace s Chobotem a detox čaj - máte zkušenost?

shine2015
22. bře 2018

Zdravím. Mate někdo zkušenost s detox čajem nebo meditacemi s tímto mužem? Můj bratranec, kterého mam rada, s tím přišel a je z něho nadšený.... já se přiznám mam obavy.... pokud mate zkušenosti, prosím podelte se - a ne někde se psalo, myslím od kamarádky, někoho z rodiny, popřípadě osobní....
Díky moc!

shine2015
autor
23. bře 2018

Nebo odkaz na nějaké věrohodné forum....

svetlanalana
23. bře 2018

Ahoj. Mám špatnou zkušenost u manžela. Nejprv začal každý den hodně poslouchat rádio s Chobotem, meditoval, po těch meditacich mluvil divné věci, jako kdyby to nebyl on, proste stal se z něj nějaký fanatik. Pak kupoval různé čaje, mastičky, detoxikační kuru ani nedokončil... Pak mě vyděsil tím, že řekl, že ma bezva nápad, že si bere půjčku 100 000 a jede někam do pralesu s Chobotem a on je tam bude léčit se šamany a pak z něj vylezlo, že je bude učit pomoci drogy iahuasky (nevím, jak se to píše). Začal se nám rozpadat vztah. Říkala jsem mu, že v lecenu drogama nevěřím, on mi říkal, že to je silná rostlina, která člověka posune na jinou úroveň a člověk si hodně uvědomí. Že konečně má šanci změnit svůj život, že až se vrátí, že konečně bude všechno jinak.... Proste bludy a do toho půjčka.... Bojovala jsem s ním a pak ho přemluvila a neudělal to, jsme spolu a ted říká na to, že tehdy byl mimo

labijoux
23. bře 2018

Nemam osobní zkušenost, ale i na netu se asi ještě da dohledat ze před pár lety při hromadné meditaci a požití nějakých snad hub, pro dost lidí přijela záchranka a byl z toho malér

labijoux
23. bře 2018

Ten prales je v Peru jak píše výše paní, byla bych opatrná detoxikovat se dá i českými bylinkami

shine2015
autor
23. bře 2018

Holky díky moc!!!
@labijoux
@labijoux
@svetlanalana
Bratranec je úplně nadšený a jak se mu změnil život a taky chce jet do Peru a ten detox caj pije, mluvím s nim a je v pohodě, ale co jsem našla na netu tak mi ten muž nesedi....i to co se píše viz otrava čajem 2001 a soudním lékařem jemu určena léčba....
Nenašla jsem nikde ale zkušenosti od lidi kde by znali někoho kdo se účastnil viz třeba jak jsi tady napsala zkušenost s manželem atd moc děkuji.
Já jsem primárně neduveriva...a z veškerých bylin apod mam respekt.

ivankapri
23. bře 2018

Moje ségra byla u něj na nějakých meditacích a moc si to pochvalovala, drogy by nikdy do úst nevzala. Ale bylo to jen v praze. Ale slyšela jsem, jak jedné paní nesedla meditace a viděla stále jeho obličej, nějak ji museli dáva dohromady alterantivní medicínou tuším reiki. Ale to se může stát komukoliv kdekoliv. Myslím, že zharmonizovat organismus lze i zde v ČR a mnohem dostupnějšími i cenově přijatelnějšími prostředky.

shine2015
autor
23. bře 2018

@ivankapri to jasné.... on má meditace i na netu, zdarma, detoxikacni čaje za úplně přijatelnou cenu... a bratranec je nadšený už 4mesice - pořad ho poslouchá, úplně se v něm nasel, není unavený.... já mam respekt ke všem - detox bych brala a to ze nebudu unavená taky, ale ten pan mi přijde nevím.... mam strach. Já nejsem silná povaha na to cokoliv zkoušet, jdu ve všem na jistotu a nerada bych se pomatla... já ani na jeho přednášky nechci... mě jen bratranec říkal ze nikoho nenutí do ničeho ze se vše naučí sami a ten caj je bezvadny není unavený.... a upřímně mě je to podezřele - lidi se uci meditace dlouho a ze on by byl vyvolený nevím... navíc jsem četla o otravě v roce 2001 a hlavně ze soudní znalec mu dal dg těžká schizofrenie a to mě přiznám se děsí....i odrazuje. Bratranka mam rada moc. Ale taky dam dost na sebe. On mi nic nenutí ani nepremlouva, je z něho pouze nadšený ....

janall30
25. bře 2018

Má dost fanoušků na facebooku tak mrknete na jeho stranky

shine2015
autor
25. bře 2018

@janall30 díky moc! Mrknu

hudron
6. srp 2022

Petr je frajer. Zavedl jako první v Čechách xenon. Ostatní se po něm bohužel opičí.