• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci :dizzy_face:
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......
23. led 2008 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, skvely tema :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:hearts:Pamatuju si na hnusny bezovy puncochace, ktery mely vytahany kolena a slapky jsem tahala za sebou :grinning:
:hearts:Mela jsem 3 moncicaky-ruzovyho, bilyho a ruzovyho, ruzovej si dokazal strcit palec do huby :grinning:
:hearts:Kdyz mi bylo tak 5, jezdila jsem nahata na hromade pisku u babicky a pak me vecer, kdyz me maminka sprchovala, palila pipina :grinning:
:hearts:pak jsem milovala snidane u babicky-hrnek mleka s krajicem namazanym maslem :dizzy_face:
:hearts:Rukavice na gume, ktera se vytahala a rukavice se souraly po zemi :grinning:
:hearts:moje dlouhy nazrzly vlasky , denne spletane do francouzkeho copu :dizzy_face:
:hearts:maminka mi obcas nalakovala malicky :dizzy_face: :dizzy_face:
:hearts:spolecne koupani ve vane s mladsi sestrou :dizzy_face:
:hearts:guma - hra, se kterou jsem travila vsechny prestavky
:hearts:pytlik na papuce a v nem me plesnive schovane svaciny :sweat_smile:
:hearts:kazdy vecer nam maminka cetla pohadku :dizzy_face:
:hearts:Tatinkovi mini snehulaci na parapetu okna :dizzy_face:
:hearts:privazovani pytliku se strouhankou na strom pro ptacky :dizzy_face:
:hearts:dusena mrkev a moje poblinkani :sweat_smile:
:hearts:besidky ve skolce, hrala jsem mysku v "boudo budko" :grinning:
a spousty spousty krasnych vzpominek :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten 3. moncicak byl modrej :grinning:
23. led 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alci :grinning: :grinning: :grinning:
-puncochace vedou, mama me do nich vzdy soukala tak hodinu

- krupicna kase, sezrala jsem ji snad vagoooon, a to umeni to jist od kraje a zasadne nemichat

- nemocnice - mesic v Litomysli se zloutenkou, musela jsem tam pak nechat vsechno, pac infekce

-vsechny moje tety, u kterych jsem spavala atd...

- nase Rychla Rota - byla jsem Gedzitka

- vypravy na cizi zahradky a zrani vseho,co se tam dalo ukrast....
23. led 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, těch vzpomínek by bylo :grinning: Ale ty punčochy vedou asi u všech a hlavně ještě, když mi přes to rvala máma kamaše, modrý a dole se ještě ohrnuly, páč mi byly velký :grinning:
Dodnes si pamatuju na hrůzný zážitek z roku 90, kdy mně, co by 8leté, brali nosní mandli, tři dny v nemocnici, no hnus, je to pořád jak živé :frowning2: :frowning2:
Ve školce, když jsem nechtěla jíst maso a házela ho pod stůl :grinning: A jeden kluk zase miloval škraloup na mlíce, tak jsme mu ho všichni dávali :grinning: A když bylo hezky, tak jsme se chodili koupat do bazénku, nahatý, ve školce :grinning:
Ve škole jsme zase hrávali pořád "céčka", to bylo dobrý...
Mončičáky jsem taky měla a taky si strkaly prst do pusy :grinning:
A taky mám pěknou vzpomínku, když jsem s našima byla na dovče(než jsem šla do první třídy) na Nových Mlýnech, bydleli jsme v Pohořelicích a tak...k snídani jsem jedla super palačinky a u N.M. jsme si dávali rizoto, se až divím, že si to všechno pamatuju. A to jsme byli na výletě v jeskyních v Krasu a jeli jsme na lodičkách a oni tam zhasli, jsem řvala jak kdyby mi chtěli zavraždit :grinning:
A na vesnici u rodičů jsme taky chodili krást na cizí zahrádky jahody a večer jsme chodili zvonit na zvonky, a schovávali se, aby nás nikdo neviděl :grinning:
Vzpomínek je určitě hodně, ale ne a ne si teď na všechny vzpomenout, ale to přijde :grinning:
23. led 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela moncicaka ruzovyho regulerniho (piskala chrastil) a malyho hnedyho :slight_smile:

A co digihru vlk a zajic, to jsme taky hraly vsechny, ne? :slight_smile:

Dobry bylo vybaveni komousskejch domacnosti, jsme se ted s manzelem bavili, ze jsme meli stejnej zelenej koberev pokoji, pak takovy ty kvetinace, bily a hnedy s takovym zlatym diratym paskem kolem byly asi taky vsude stejnym takovy to nastenno-stropni pritapeni v koupelne...
23. led 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je srandy kopec, ja uz mam zas svy rezavy vlasky a nudli u nosu :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

:hearts:Jeste si pamatuju jak jsem vylezla u babci na desne, ale desne vysokej orech a apk uz jsem neslezla a volala jsem o pomoc, ale zahrada byla velika, strom nejdal a ja se mohla uvolat k smrti a kazdej se na me tak akorat vysrala a ybla jsem tam az do tmy, dokavad me nezachrnil az deda a jak jsem na nej skakala, tak jsem se zahakla a rozthla jsem si teplaky(modry, s gumou dole) :grinning: A byla mi videt prdel :grinning:
:hearts:Pak jsem se jednou prezrala srdcovek(tresne) a pak jsem se zeblila a zsrala uplne z podoby :grinning: :grinning:
:hearts:A lezla jsem na pudu, po zebriku a nahore jsem se otocila, takze jsem nebxla zebriku celem, ale zady a dzuchla jsem, asi ze 2 metru, pac se ten zebrik jak v pohadce naklonil a padal a ja triskla primo na dlane a rvala jsem, ze jsem asi ochrnutaaaa :grinning: :grinning:
:hearts:A moje prvni navsteva Prahy, s nasima, o prazdninach pred 1. tridou, skakala jsem po "koni" a furt jsem se chtela fotit :grinning: A pak jsem se chtela fotit i u kazdyho znamyho hrobu na Vysehrade :grinning:
A metro, to bylo opravdu neco :grinning: :grinning:
:hearts:A skraloupy jsem Vencovi Mastilovy ve skolce taky vytahovala, on byl desny prase :grinning:
:hearts:A Mikulas ,kterej byl ve skolce, to byl peknej smejd, asi nekdo zaloval, musela jsem pred vsema detma(3 oddeleni)rikat nejakou stupído basnicku a rict, ze uz budu hodna, az ja zjistim, kdo bonzoval, bude mazec, to totiz jeste neni doreseny, todlecto :grinning:
:hearts:A vinilova deska Dalibora Jandy, desetibarevka v ruce, nahrazujici mikrofon a moje arie :grinning:
:hearts:A holky z nasi skolky v Bota jmenem Melichar, pak jsem si predstavovala, ze jsem taky jolana a taky me tak nekdo bude milovat a bude to velka laska trebas s devatakem :grinning:
:hearts:A olympiada v hodu kryketakem, ve skolce, trenovala jsem tydny a rano pred soutezi jsem se mminecce sverovala, ze jako nevim, jak vylezu na ten stupen vitezu :sweat_smile: (nakonec jsem byla treti :dizzy_face: :grinning: )
:hearts:A pak ta libezna vune u babicky, kdyz chystala zradlo prasatum, mne ten srot s horkou vodou a repou proste desne vonel :grinning:
:hearts:A sbirala jsem takovy ty hnedy, tvrdy obdelnickovy, puvodni jizdenky na vlak :grinning:
:hearts::hearts::hearts::hearts:
23. led 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Digihra!!Gedren, jeste ji maaaam, ale vlk chytal do satku vajca od slepic :grinning:
23. led 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty brďo, boudo budko-to si pamatuju, guma, svačiny... :grinning:
mončičáka jsem taky měla -žlutého, malého hnědého a duhového :dizzy_face:

vlk a zajíc - tý jo, to ještě někde mám :grinning:

a pamatujete v úterý a ve čtvrtek dávali Vegu a Magion (magický oko) , jsem měla ráda Čáryfuka a zlou TV Ednu

a taky jsem musela mít šmoulí abecedu s fosforovýma barvama na penálu, sešitech... :grinning:
23. led 2008 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem triposchodovy penal, hec :grinning:
vega v utery, magion ve ctvrtek - vega Jancarik, magion nevim :grinning:
23. led 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, ja mam normalka, asi tak aspon o 1000 % lepsi naladu :dizzy_face:
23. led 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky sbiraly jste Lutru? :slight_smile:
23. led 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lutru:grinning: a pak taky něco podobnýho s obrázkama Barbie a Kena nebo Beverly Hills 90210 :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magion byl takovej ten chlapek s knirkem jak delal videostop, jak von se ty vole menuje...? :slight_smile:
23. led 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš Rosáka?
23. led 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A telefon do televize byl 42 26 95, ale my jsme se segrou teda volat nemohly, by nas nasi zabili.

A na Triagel jste koukaly? A pak na Eso? :slight_smile:
23. led 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lutra?Neviiiiim????
No jo Rosak jasne :slight_smile: Ale pak tam byl myslim Hlozek..?
U esa jsem poprve dostala periódu :grinning:

Gedren, ty si pamatujes telefon?? :grinning: :grinning: :grinning:
Jasne, Standa :grinning:
23. led 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v nedeli Rano Studio Rosa :grinning: :grinning:
23. led 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
alci no super, to ja na dovoleny v Italii ;)

Ja si pamatuju spoustu cisel, treba pi na 100 mist :slight_smile:
23. led 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a o čem byla Bedna Edna? já si totiž pamatuju jen: jsem zlá bedna Edna :grinning: :grinning: :grinning: a nikdo kolem mě si to nepamatuje :sweat_smile: myslela jsem, že jsem blázen, ale asi to dávali, když si to pamatujete taky :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
-šmoulové na všem a všude, album samolepek Barbie, kdo je neměl byl blb a kdo měl stejný, ještě větší, takže se kšeftovalo, tátův obří sněhulák s prsama, parukou a babiččinou zástěrou postavený směrem k silnici :grinning: pak sněhule hnusný sněhule s vložkou, gumový, do kterých nešlo normálně vlízt, natož chodit, takže brácha cestou do školy šmajdal půl metru za mnou, dále každovečerní vysypávání tašky a svačiny v žákovský značně zmaštěný, každovečerní otázka, jak bylo ve škole. Noční psaní úkolu, kdy jsem si ve 3 ráno vzpomněla na úkol z matematiky, psal tatínek po půlhodinovým snažení mě probrat. Mončičák :grinning: :grinning: vzpomínka na bratra, kterej si vystavyl mončičáky, řadu na peřiňák, když byl nemocnej a vedle postele měl kýbl, no a v noci blinkal a mončičáci mu tam napadali, joo od těch dob jsou všechny plyšáci blitkové. Legíny, děsná moda legíny a dlouhej svetr, kdo byl malej vypadal jak skřet, ale byl super důležitej. Pavel Horňák láska největší :wink: pak přišel Axel Rose a mamka šílela, že tu umečenou kozu nebude poslouchat, tak jsme si s tátou pustili Black Sabath :grinning: Sbírání bylin, na který v pubertě chodila místo mě moje prababička, já vyhrála knížku a pak jí z ní předčítala, to musela mít radost :grinning: Cihličky, hra, která nás ovládla i na WC jsme stavěli zeď.
23. led 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako, v Edne mmam taky mezery :sweat_smile:

A moje prvni pusa a pak kdyz jsem porve sahla klukovi na pero, pak jsem netrpelive cekala 14 dni asi, jestli nejsem tehotna :grinning: Na to pero jsem sahla pres obleceni :grinning:
23. led 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac :grinning:
Ja mela leginy s krajkou dole, leskly a fialovy :grinning:
23. led 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee s tim Pavlem Hornakem, to byla taky moje laska nejvetsi, no tuhle jsme si ho nasli na youtube a manzel z toho naprosto nemoh, prej jak se mi takovy mimino mohlo libit, tak povidam "vidis, rok 86, mne bylo tech 6!" :slight_smile:

Pak byl teda Palo Habera moje laska nejvetsi a pak Roxettaci :slight_smile:
23. led 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
alci, no ja mela teda prvni pusu v 6 letech a na pero jsem sahla az nekdy ve 20 :slight_smile: (ale uz bez obleceni ;))
23. led 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roxettaky jako ja lavinuju furt :grinning: Hau du ju důůůdu ju důů
školka, vylívání mlíka do šuplíčků, následně šuplíčky oddělali a my hnojili květinky, stejně tak pomazánkou a ostatním :grinning: manžel nosil domů maso v tepláčkách, rožvejkaný :grinning: ači? Jak vznikla Nelinka? :grinning: :grinning:
Gedren, ja to pero ve 13 a to jsem byla sama pero :grinning: A pak az v 18 :grinning: :grinning:
23. led 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 33
Tvůj příspěvek