• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
Domácí jogurt, mamka přinesla recept, udělala ho a dala nám ochutnat, Fuj ten byl hnusnej, dostali jsme facáka :grinning:
24. led 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a houpačky a kolotoče, a tam měli ty ovocný žvejky co stál pětikačku celej pakl :grinning:
a dudlik jako lizatko
Labutě, já tahala nahoru, děda dolů :grinning:
24. led 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bráchu poprvé v Praze v metru, když se tlemil stanici Invalidovna :grinning:
24. led 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nejvíc chutnala špenátová polívka a sladký jídla, i krupicová kaše.
Mac, tobě spadlo závaží v posilovně a mě spadnul na palec u nohy siloměr, měla jsem tam borůvku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolotoče, jééé!!! Jedna jízda za 5 kaček, opička na gumě, labutě a řetízkáč :grinning:
Já mám prst dodneška rozpláclejší, ne na pravý ruce, na srazíku ukážu :grinning:
a centrifuga :slight_smile:
24. led 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
žužu nesnáším, nesnášela jsem, ale manžel ho miluje pokaždý ho musím na pouti koupit :grinning:
24. led 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s našima jsme jeli do Prátru, to bylo!!
24. led 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, jo to bylo....si pamatuju dodneska jednu fotku z Pratru, jsem mela dziny, takovy super triko, mikinu Levis z hrabaku a super Gladiatory
24. led 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel taky na škole a pak asi deset chlapů stálo u kanálu a čekalo, co bude :grinning:
24. led 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
. . . . dobrý téma :grinning: :grinning: :grinning:
My se s manžou shodujeme, že jsme úplně nesnášeli, když nám mamky otíraly pusy nasliněným kapesníkem :grinning: brrrrr . . . .
Ale milovala jsem Coca-colu, kterou jsme měli jenom na Vánoce, nebo když se šlo na véču - a hlavně chutnala úplně jinak dneska - byla hrozně vzácná. . . .
Potom Vitacit, po jehož celodenním lízání byl pěkně rozmokvalý a bolavý jazyk . . . .
. . . . růžová žvýka z tuby, která se dala sehnat jen v západním Německu . . . .
. . . . když mi bylo 13, tak začaly šíleně letět legíny - pamatuji si, jak jsem si k nim jednou vzala mamčiny o tři čísla větší lodičky a vyrazila do školy.
. . . . a pak jsem milovala, když jsem byla nemocná, vzala jsem si do postele mamčiny rusky psané Burdy a inspirovala se v líčení - vždycky jsem se zmalovala, že mě naši nepoznali :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamatujete rifle Pyramidy??
24. led 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, já jsem měla legíny, tlustý svetr až skoro po kolena a farmářky :grinning: A účes na hřiba - no kočanda jak blázen! :grinning:
24. led 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, skoda ze tenkrat nebyly digitaly, bychom se asi nasmaly,co? a nejhorsi bylo mit elastaky, tricko a do toho vseho menstruaci a vlozku jak kraaaaaaaava
24. led 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: nee? :slight_smile: Jen hrozně úzký rifle, v kterých se člověk bál sednout aby nepraskli. Já milovala, když jsem byla nemocná šípkovej čas s citronem a strouhanou mrkev :wink: A nesnášela čaj, co nám dělal taťka celou čepovací termosku a do večera musela bejt prázdná, čaj se jmenoval PULMORAN nikdy na něj nezapomenu :confounded:
24. led 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca, to zni hnusne.....ja kamuflovala teplotu na teplomeru, vzdycky jsem prilozila na topeni
24. led 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, ježiš, na ty svoje první vložky si pamatuju, to byl děs :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsme to schovavaly do rukavu,aby nas kluci nevideli
24. led 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teploměr vždycky sklepala obráceně - no ale vždycky se u toho zpřetrhaly ty rtuťový vlákna :sweat_smile: :pensive:
24. led 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LIDIE to byly, myslím vložky, co nedrželi ani omylem a na noc jsem měla tři :grinning: joo taky do rukávu :grinning:
a doma vzdy vymluva: "to samo"..jednou jsem neco jakoby ztratila a zahadne se to samo objevilo za zachodem...
a jak nám je kluci hledali v taškách..
24. led 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lydie to byly....a ten trapas kupovat to ve vecerce
24. led 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nezapomenu na vánoce u babičky, dostla jsem kousací svetr s růžema jako pěst a rukavice kožený s nápletama a malovátka(malovátka z umělý hmoty, ve 14 :angry: () řvala jsem samozřejmě až doma, brácha taky, ten dostal podobné věci, víckrát nám babička nedávala dárky, ale peníze :grinning:
24. led 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela babicku od taty,ktera ctila heslo, ze nejvic potesi rucne vyrobeny darek.....hruza. A pak jsem jednu dostala privesek se znamenim, ale misto Vah jsem dostala Stira..trapas
24. led 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsme šly s kámoškou poprvé na gyndu :grinning:
24. led 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sla sama :wink:
24. led 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek