• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
ano ano ano, reklama na brooklyn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naprosto bozi pisnicka tam byla :dizzy_face:
26. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
barevné tablety do vany jsme měli taky, nejradši bych tam naházela všechny, akorát to byla vlastně sůl, takže pak škrábal zadek.Jo a bublifuk to byla věc a maminčin jar totálně vyplácanej jen na bublifuky :slight_smile: Skákání po postelích, když se mělo spát, následné domluvy od maminky a sekec na zadek od táty, kterej nedomlouval, ale rovnou jednal :grinning: Pamatuju si, jak nám naplácal, zavřel dveře a my s bráchou na sebe mrkli a začali to ze sebe tlačit a buleli a buleli a jen jsme slyšeli, jak mamka nadává tátovi, proč nás seřezal, jestli neslyší jak řveme :grinning: :grinning:
26. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
limonáda Top Topic s příchutí hroznového vína, i dnes ji dělaj, ale je cítit umělinou :confounded: Limonáda, žlutá ooo to bylo bublinek :slight_smile:
26. led 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Top topic a písečák v mléčném baru :slight_smile: na to sme chodili s babičkou a taky na ty klasický šlehačkový poháry ve kterých bylo ovoce z kozervy :wink:
26. led 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo jahodovej pohár a koktejl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jahodovej pohár s polárkou, jahůdkama z plechovky a poctivou vyšlehanou šlehačkou posypanej grankem a dlouhá lžíce :grinning: Jo a ten koktejl jsem si dala nedávno u nás v mlíčce a taky , samej prášek hnus a pěna nikde a poloviční sklenka a o polovinu vyšší cena :grinning:
26. led 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
brikety, nosili jste brikety, boty jako Lucka Bílá, vysoká podrážka nejmíň 4cm a tlustej podpatek a velká spona na nártu, děs, chodit se v tom nedalo, natož utíkat na bus :grinning: k tomu zvonáče :grinning:
26. led 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vitacit, hlavně malinovej. Sypali jsme si ho do ruky a lízali, mňam :dizzy_face: :grinning: . A taky ráda vzpomínám na ty sodovky ve sklince - žlutý, oranžový, růžový :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
26. led 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíííš vitacit :grinning: já měla od toho úplně rozežraný jazyk, ale mohla sem to pořád :grinning: zdravá vyživa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
26. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krémáčky,bylo to stejný balení,jako nugety,ale na obalu byl takovej míša a rohlíky za 40 halířů...úúú,kde je ta doba :grinning:
26. led 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
termix hněděj, žlutej a růžovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes děs běs samá chemie :unamused: Ještě vzpomínám na sušenku LINDA byla ve stříbrným obalu s jahodovou příchutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo citronové sušenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
žvýkačky Hubba Bubba a celý balík v hubě až mi bylo zle. Nebo u babičky jsem si nasypala jedlou sodu do pusy, začalo to bublat, jak jsem to zapila vodou oo jak vzteklej pes.Joo a šumivej celaskon do pusy a nechat rozpouštět :slight_smile:
26. led 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já si pamatuju, že jsem si hrála na paní doktorku, vzala jsem si krabičku od zápalek a tam jsem dávala mrtvý mravence, který jsem před tim zabila a dala jsem jim tam trávu a různý byliny a druhý den jsem se šla podívat jak to vypadá a oni byli živý :grinning: docela BRUTÁLNÍ CO, dodnes to nechápu...

Taky jsem byla zamilovaná do Horňáka, psala jsem mu i zamilovaný dopisy :slight_smile:

Když mi bylo asi osm a segře 4 , tak jsme byly samy doma a já jí čistila uši, měla je pěkně špinavý, ale nakonec jela se sousedem na pohotovost, protože jsem jí málem protrhla bubínek, pak jsem hrozně brečela a nakonec jsem si říkala - vždyt má ještě jedno ucho, tak je to dobrý - naštěstí ale dnes slyší na obě uši....

Hráli jsme stojkovýho krále a občas jsem se celá převážila a málem si vyrazila dech....

Taky jsme sbírali céčka, měli jsme jich doma hodně, plný džbán a taky z nich udělaný závěs do pokojíku...

Ségra jednou na Vánoce zkoušela, jestli má "pravou " barbínu s ohejbacíma nohama....bohužel nebyla pravá a noha byla zlomená....já jsem dostala krááásnou s růžovýma šatičkama a na nich byly ve tmě svítící hvězdičky....

taky si pamatuju na jiskřící káču - hračku, dneska ani není snad k vidění a na mojí panenku mluvící, ze zadu se do ni vkladaly malý desky a ona zpívala "holka modrooká, nesedávej u potoka"

Kámošky máma dělala tehdá v Německu a měli doma friťák, takže jim máma dávala ven hranolky a ona byla hrozně nafoukaná a nechtěla nám dát

:unamused:
26. led 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na káču taky vzpomínám, točila se a házela světýlka. Vpom,ínka mého dědy, nedávno se přiznal, že za druhé světové, to mu bylo aso osm našel za barákem granát , i vzal ho milý chlapec a házel s ním k nim na dvorek, viděla ho máma a přestala dýchat, ještě, že byl zajištěnej, jinak by celá ulice i s Ládínkem vylítla do vzduchu :grinning: Stejnej dědeček si prošil prst na šlapacím stroji a srazil se na kole s ciklistou, půjčil si tátovu ukrajinu, sotva dosáhl na šlapky a zapomněl, že k jeho babičce je to z kopce, celou cestu prej řval babičko zastav mě!!! Babička samozřejmě v baráčku neslyšela a děda sejmul ciklistu, kterej mu v dobrý víře zatarasil cestu, dodnes má škváru zarostlou v čele :grinning:
26. led 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a žvýkačky Pedro, byly úžasně tvrdý a dalo to práci, než se rozžvýkaly :grinning:
a tem luxus, když jsme si u kolotočů koupili nějaký zahraniční žvejky :wink:
26. led 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme hráli...hary šoumen stop,ale už nepamatuju pravidla a taky skáču to jsme si šlapali po nohách :grinning:
26. led 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo skákaná taky po O o polední přestávce a autíčko stop, už ani nevím, jak to bylo :confused: A deset slepičích, cukr káva limonáda čaj rum bum :grinning: Mě švihne, já jdu na procházku a budu přemýšlet, počkejte až se vrátím.Obejdu sídliště, tam se nehraje nic, jen vole atddd a demoluje se , co se dá, bych je zlískala a ještě mi řeknou dobrý den :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
26. led 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet to si pamatuju ty hry sme hrály taky :grinning: :grinning:
26. led 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bylo autíčko stop, mě to nedá, abych na to nemyslela :grinning:
26. led 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
macenet my to hrály tak že když jelo třeba červený auto tak se muselo vyskočit na něco vyšího tčeba na schod
26. led 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to asi jo, já bych řekla, že my se přibližovali k baráku od bodu A do bodu B :grinning: Tak a můžu jít ven a pokud mě nějakej 15 letej smrad řekne "brý den" tak ho fakt zlískám :grinning:
26. led 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mu řeknu" umíš autíčko stop vole? ne tak nemachruj :grinning:
26. led 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo teď si hrajou hlavně na PC. A hráli jste na Sochy? Nebo na Šipkovanou a Na četníky a zloděje? :slight_smile: To už se dneska asi taky nechytá :cry:
26. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bábušky z Ruska :sweat_smile:
26. led 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj matriošky :grinning: to byly myslím :grinning:
26. led 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo :grinning:
26. led 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to tady čtu, tak si připada nějak moc stará, ale stejně jsou to všechno krásný vzpomínky. Ty dnešní haranti si budou pamatovat ledatak jak pařili na kompu :unamused:

Taky si vzpomínam, jak jsme z holkama pořád skákali gumu, to mě dost bavilo :grinning:

Céčka jsem sbírala taky, ve škole jsme s nima hráli čáru a když nás chytil školník, tak nám je zabavil a za odměnu je rozdával prvňáčkům :slight_smile:
26. led 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
punčucháče, mončičáci a céčka
26. led 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky panáka jsme skákali a ve škole místo ,aby sme dávali pozor,hráli piškvorky a lodě :grinning:
26. led 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek