• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
To je super tema, spoustu veci jste mi pripomnely :grinning:
Ja taky neco hodim do placu. Kalhoty, ktere se nejdriv zahly, aby mi byly na dylku a pak se postupne prodluzovaly a kdyz uz nesly prodlouzit, tak se na ne nasil pruh treba z uplne jiny latky :grinning: Prsote gate rostly se mnou :grinning:
Jinak Hornak a Melen, to je jasny :wink: A pozdejc Tublatanka. Kdyz jsem dostala poukaz 50,-Kcs ke dni deti, jela jsem s mamou do Kotvy pro desku Tublatanky.
Pak Ctyrlistky-Bobik, Myspulin,Pinda a Fifinka :grinning: Tenkrat stal 7 kacek.
Lucianko, dala jsi sem super odkazy, to je nostalgie :grinning: Poustela jsem si jednu pisnicku za druhou.
26. led 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavzpomínejte, já se tu řežu :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=fJ1_saQIcaE
26. led 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela radsi Team jak Tublatanku :slight_smile:. A Ctyrlistek byl nesehnatelnej!

A taky jsme hrali "Sly tri opice do porodnice" :slight_smile:
26. led 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme hrali asi taky a zas nevím jak, něco mi to říká :slight_smile:
26. led 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren, to je fakt, kdo mel hodne Ctyrlistku, byl buh. Menili jsme je jak cecka a pak se objevili u nas v drogerii, tak jsme jich se segrou hromadu nakoupily :grinning:
Ty opice neznam :confused:
26. led 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mateřídouška, tu mi kupovala prababička a Ohníček babička :slight_smile:
26. led 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky Mateřídoušku pamatuju,abc,Vědu a techniku mládežea samozřejmě Ohníček :grinning:
macanet, to bylo takovy nejaky rozpocitavadlo, placaly jsme se rukama dokola jedna druhou a rikalo se "sly tri opice do porodnice, do jakeho cisla sly, povez nam to ty a ty", no a ta, na kterou vyslo, rekla cislo, placalo se dal a pocitalo (potichu myslim), a kdyz se doslo na konec, tak bud ta posledni stihla uhnout rukou, neb ne, a podle toho bud posledni, nebo predposledni vypadla :slight_smile:
si fakt připadám,jak stará bréca na co všechno si vždycky ještě vzpomenu :grinning:
26. led 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo no jo, to jsme hráli o přestávkách :grinning: My s tátou hráli MASO :grinning: daj se dva prsty před sebe ukazovák a prostředník, ten druhej si nasliní svoje dva a plácne, ten druhej uhne a nebo má šlehu, na konci jsou pěkně rudý prsty :grinning:
26. led 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz bych si ani nevzpomnela nebejt tyhle diskuze :grinning:
26. led 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej a když jsme šli do kina celá třída, nebo z výletu, tak jsme zpívali Raz a dva a tři a čtyři a pět a šest a sedm a osm a devět a deset a Arizona, dopředu dozadu do strany zpět, to se dělalo nohou, celá třída i s účou jak blbci :grinning:
26. led 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musím Adinu naučit :grinning: :grinning:
26. led 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to bylo ještě asi dál, ale moc si to nepamatuju A chleba a sůl a něco a hůl a kamizola dopředu dozadu do strany zpět. nevíte, co je to něco na co si nemůžu vzpomenout? To zas bude noc, pokud na to nepřijdu :grinning:
26. led 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo čepec to je :grinning:
26. led 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsme zpívali cestou, Byl jeden číňánek :grinning:
26. led 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet jooo taky jsme to dělali :grinning: .taky jsme si třkrát museli poskočit,když jsme viděli zelenýho trabanta bo to nosilo štěstí :grinning:
26. led 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A deset malých černoušků :grinning: Joo zelenej trabant, taky tak :wink:
26. led 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme hrávali takový to...den den delí,pojedeme hore dole saša bibi saša bibi mexiko,něco se při tom dělalo rukama pořád :grinning:
26. led 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě si vzpomínám, jak jsme se jak blbky zdravili Páčko, protože to řekla Brenda v BH :grinning:
26. led 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vole pro nás bylo snad nejsprostější slovo na světě,aspon teda u nás na vesnici sme byli docela slušňáci :sweat_smile: :grinning:
26. led 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš já si vzpomněla na kravinu a to jsem oblečená v bundě a chci jít se psem :grinning: Taky se tleskalo a zrychlovalo a zpívali jsme Um baj vany vany vasimbooo um baj kví a umbaj kvooo :grinning:
26. led 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsme delali "meleme meleme kavu pro dedka a babu" a meli pri tom ruce takovy ty pesti se vztycenym palcem napojenech nekolik na sebe a jezdili tak po lavici...

A lode a piskvorky a posilani psanicek behem hodiny po tride, no to uz se tu urcite vzpominalo. A jak byly papirovy podlozky do melinkovanejch sesitu, tak jak byly z jedny strany ctverecky, tak ty jsme vybarvovaly fixkama...jsem si to pak naprogramovala, abych mohla vybarvovat na kompu :slight_smile:
26. led 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pumpovali dvě panenky polámali pumpu, pan domácí kouká z okna spravte mi tu pumpu. To se spojej prsty a kývá se prstama a pak pan domácí, to je palec ve spojených rukách :slight_smile:
26. led 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet ty máš pamatováka :grinning: na tohle bych si už asi ani nevzpoměla :wink:
26. led 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je bomba téma:slight_smile:

A hypnotizovaly jste se?:slight_smile: To se šumělo dlaněma kolem hlavy a hypnotizér vždycky zkusmo rozhodil hypnotizovanému ruce, když byl správně v rauši, tak se mu měly zvedat automaticky:grinning:

A pak takový (jak to nazvat, ono se tomu nějak říkalo, ale nevzpomenu si už, klapačky?) skládanky z papíru, byly na nich napsaný různý slova - láska, peníze atd. (později jména chlapců:grinning:) a těma se věštilo:slight_smile:

No a přebírání vlny...kolíbka, pavouk... :sunglasses: tyjo, to už je dávno.
26. led 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hypnotizování jsme taky zkoušeli a vyvolávání duchů u kámošky ve sklepě :grinning:
26. led 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak taky nevím,jak se těm skládačkám z papíru říkalo,ale říkalo se u toho...nebe,peklo,ráj :grinning: ,hypnoza s rukama taky proběhla a vyvolávání duchů,až sme byly posraný za ušima,když se pak někde něco šustlo :grinning:
26. led 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek