Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

skuli
13. led 2009

Tak nám to zamkli 😅 Škoda.Taky si myslím,že tady to téma je o něčem jiném,protože ta holčina která to založila vyrůstala v jiné době než já a my starší.

titkovamiriam
13. led 2009

skuli asi tak a to nas tam uz bolo dost,obcas sa zamknu tie nespravne temy no co uz 😠

skuli
13. led 2009

titkovamiriam-Tak co si vymyslíme nového? Hlavně že je tady asi sto diet a nikomu to nevadí 🙄

erikasadek
13. led 2009

tiez sa pridavam skoda ze to zamkli, videli ste akou rychlostou sme tam davali prispevky, este som nevidela jednu temu tak rychlo postupovat...

ano, to boli casy,, aj ja si spomonam, na rady ktore sme stali na mandarinky, a a kiwi, ktore boli naozaj exotika pre nas a ako sme si to vazili...

aj spominam, na mensika a jeho silvestrovske , programy, dokonca aj na bakalarov, alebo slovenske inscenacne pondelky...
spadla s oblakov, navstevnici arabela, lucia postrach ulice...

titkovamiriam
13. led 2009

tak pokracujme ked nas sem supli -len asi vela babam to nevitvori ten obraz co sme malovali 😀 .inak za totaca som sa tesila ako decko nenormalne kinder vajciam a arasidom co sa lupu 😀

marika80
13. led 2009

este som vsetko neprecitala, ale my sme hravali vybianu pred barakom, farara a sedmu. A kto prehral tak sme mu kazali sa ist opytat 3x po sebe :kolko je hodin 😅

skuli
13. led 2009

erikasadek-když se tady objevilo poprvé kiwi,bylo to před vánocemi zrovna,tak bylo drahé jako prase.Naši koupili jedno a rozdělili jsme si ho na 4 díly si vzpomínám 😝

Holky pojďte stávkovat,ať nám to otevřou,třeba se to povede.Kdo je pro otevření,ať napíše kristě do ip.

marika80
13. led 2009

opytat sa nejakeho suseda. na kiwi spominam aj ja, ako sme si ho delili.

titkovamiriam
13. led 2009

mne sa kivi nepacilo ani vtedy ani teraz no som rada ze prezila taka kofila,kaštany,lednacek,kofola,sojova tycinka,a som rada ze su ine vlozky 😀 ,mokre obrusky 😀 a pod

marika80
13. led 2009

no vlozky, tie gazove, s tou sietkou na vrchu. To bol horor. Som sa bala v skole aj pohnut. Som si davala 2 vedla seba a na telesnu az 3(na vrch), a to keby som sa aj chcela pohnut, tak vlozky uz neumoznili 😀

skuli
13. led 2009

marika80-o vložkách ani nemluv.Když jsem s menzes začínala,tak jsem si ty obyčejné v té síťce dala naopak-tou růžovou stranou k tělu a strašně jsem se divila,proč nesajou 😀 A když jsem chodila na učňák do druháku,tak nikde vložky nešly sehnat a náš spolužák jel zrovna v té době do Prahy,tak jsme ho poprosily,aby nám nějaké z výletu přivez.Byly jsme ve třídě 4 holky a 26 kluků 😝 Když se vrátil,každá dostala 2 balíčky vložek od něho,to bylo radosti 😀

monkula
13. led 2009

no, a ja píšem a píšem na pol strany a keĎ som to chcela odoslať, tak v tej sekunde to zamkli, a ja som vyšla na psí tridsiatok... 😠

a my sme ako deti skákali cez gumu, hrali badbington ,č oako sa to píše 😀 😀 a ešte sme si stavali rôzne bunkre a robili tajné spolky 😀 a viazali sme sa pokrvným putom ako Winettou s Oldou Šetrným 😀 😀

skuli
13. led 2009

titkovamiriam-Tak kiwi u nás jede.Ta prostřední by snědla snad kilo najednou.Má ráda i ty přezralé kousky,to já bych nedala do huby.Já spíše ty tvrdé,nakyslé.

monkula
13. led 2009

skuli ,že pozdravujem Denisku.. ja jedine přezrálé, ak oblato 😀

marika80
13. led 2009

gumu sme skakali aj my. A mali sme aj klubovnu v baraku.

monkula
13. led 2009

jasnéé, klubovne... 😀 😀 my sme v našej mali vylepené plagáty Brandona z BH 902 10 a tancovali sme na MR. Presidenta 😀

monkula
13. led 2009

a písala som kriste ,či by sa to znovu nedalo otvoriť... 😉

skuli
13. led 2009

monkula-Já už psala kristě,tak uvidíme 😝 My taky hráli různé hry,taky kolem sušáků na prádlo škatule,škatule hejbejte se a na prstýnky a hlavně honzo vstávej-kolik hodin.a taky s balonem jsme pořád mlátili do baráku,soused nás políval vodou z okna.A taky jsme hodně hráli na obchod.Natrhali jsme před barákem co se dalo,rozdělili to do misek a jeden prodávala a ostatní stáli v řadě a kupovali.A pak jsme s toho všeho vařili,to byly šlichty 😀

marika80
13. led 2009

my sme v tej klubovni hrali ping-pong, a to aj ping-pongovy kolotoc 😉

titkovamiriam
13. led 2009

gumu ,gulicky,hry na obchod,ping pong sa hral snad vsade,pexeso,clovece,

skuli
13. led 2009

monkula- vyřídím 😀

marika80-klubovnu jsme měli taky.Měli jsme tam starej koberec a taky stůl a lavice.Z domu jsem natahala věšáky na bundy a nějaké poličky.Byli jsme strašně důležití.Dělali jsme si tam karneval a někdy jsme tam psali úkoly.Ale hlavně když pršelo,tak jsme si tam hráli.Pak nám to rodiče zatrhli,protože děcka,který jsme mezi sebe nechtěli,tak nám tam házeli přes takové to malé okýnko hlínu a písek a byl tam strašný bordel 😀

krista
13. led 2009

Ještě k tématům o dietách, jak jste zmiňovaly - ty diety jsou taky každá o ničem jiném tak to taky neni jednoduchý 😉

skuli
13. led 2009

hOLKY UŽ JE TO OTEVŘENÉ,TAK POJĎTE 😀