Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

amon.rea
23. led 2008

kristi, taky jsem chtela zvire, co bych s nim mohla jezdit na vystavu, konkretne jsem chtela perskou kocku.. ale v ty dobe stala asi 3000 a to mi nechteli povolit.. tak si to vynahrazuju ted.. sice mam jiny kocky, a o cene 3000 bych si mohla nechat zdat.. ale je to fajn.. az na ty hotely a tak 😀

amon.rea
23. led 2008

andilek, to si piš. a jednou zapomneli zavrit dvere, a ja jsem šmírovala.. a pak tam bylo neco vtipnýho a neudržela jsem se a začala se chechtat a to vis, ze zjistili ze tam jsem.. tak ty dveře zavřeli a já měla po ptákách 😀 😀

amon.rea
23. led 2008

pokud nemate smysl pro humor, odkaz neotevírejte

jana.m.
23. led 2008

koukam že to bylo všude podobny punčochače to byla katastrofa pamatuji si jak mě naši nutili nosit košilku a ja když šla na rande jak si ji někde potajnu sundavala a schovavala protože jsem se za ni styděla nebo když jsem chtěla jit na disku tak naši seděli v obyvaku ja se šla zeptat a ta doba vždycky než mi to dovolili vychutnavali si mě a ja tam stala jak trubka a čekala většinou sem mohla ale...... 😝
nebo když jsem byla asi v 17ti klukoj na přisaze mohla jsem snim byt třeba do 3-4 do rana ale přespat jsem tam nemohla neměli jsme to k sobě daleko ale v te době jsem je zato nenaviděla a dnes se tomu se segrou smějem a dělame srandu protože brachoj je 16a naši mu dnes dovoli vše ani se neptaj vkolik dojde a ja když přišla pozdě to bylo jo jina doba 😀

lucianka
23. led 2008

Takže co se jídla týče - docela pohoda, jelikož jsem byla a jsem doteď všežravec 😖 Prostě jím skoro všechno...

Ve školce v přírodě v Koutě na Šumavě jsem poprvé v životě jedla šťovík a pak se z toho u večeře totálně zeblila 😅
Pravou barbie jsem neměla nikdy - vždy jen takové ty "neznačkové" - Cindy, Petru a úplně první jsem měla takovou tu, jak měla vlasy jako pankáč. A důvod, proč už mi tu Barbie nekoupili? Jelikož už mi bylo skoro 12 a máme mi tvrdila, že je drahá a já si s ní už stejně dlouho hrát nebudu 😠

Nejhorší zážitek - asi v 7. třídě mi máma koupila fakt hnusný bílý kozačky, protože byly levný 😠

No a v 5. třídě jsem chodila do kroužku, kde jsme si dopisovali s kamarádama ze Sovětského svazu - fakt mě to bavilo 😀 Bohužel za 2,5 měsíce byla revoluce a bylo po kamarádění 😀

lucianka
23. led 2008

Jana.m - nesnášela jsem v zimě košilku, čepici a punčocháče pod kalhotama... 😀 No a když teď bylo -8 stupňů a já šla s malým ven, jak jsem byla vděčná za tyhle 3 věci 😀

kristi
23. led 2008

amon, ty cune...

jana.m.
23. led 2008

lucianka: no přesněnes je to docela jine jenže vte době to bylo hrozny

lucianka
23. led 2008

A ještě jsem si vzpomněla na jednu historku 😀
Kamarádka si půjčila v knihovně Kamasutru - asi někdy v 6. třídě. Do dnes je mi záhadou, že jí to ty knihovnice půjčily... no a pozvala nás k sobě domů, že si to budeme prohlížet (kamarádily jsme spolu 4 Lucky 😀 )

Tak jsme si tak prohlížely kamasutru a kdyby jako někdo přišel, položily jsme si na to sešit s notama co měla na flétnu... přišla její mamka a my tu knížku rychle zavřely i s notama... (Ty se při tom trochu zmuchlaly) Musely jsme ukázat co tam schováváme a do dneška vzpomínáme na památnou větu kamarádčiny maminky: "No Lucko!?! .... Co ty noty??????" 😀 😀 😀 Ještě dneska učůrávám smíchy, když si na to vzpomenu... 😀

Pak nám všem povídala sexu atd. 😀

kristi
23. led 2008

to je ale hezky, ne? kdyz o tom vypravela..... 😉

lucianka
23. led 2008

Jani, přesně tak 😀 Jsem byla vždycky pěkně nakrknutá a tu čepici hned za rohem sundala.. tu košilku a punčocháče ale ne, to bylo už složitější 😀

lucianka
23. led 2008

Kristi, jj. My ostatní jsme měly rodiče vcelku puritány a tahle měla fajn mamku... když jsme šly třeba na "diskohrátky" (na základce od 16,00 do 19,00 hod.), tak jsme se k nim šly vždycky namalovat a ona nám třeba ještě radila... 😀 Já pak smejvala řasenku ve výtahu 😀

anta
23. led 2008

Promiň Gedren, já si neuvědomila, jaká jsem staroba 😀 Vzpomněla jsem si na dětství i v souvislosti s tím, že moje mamina nosila takovou tu chlupatou čepici a my jsme jí doma říkali bazilišek 😀 😀 😀

kristi
23. led 2008

je, my chodili do DDM na patecni diskoteky, ty voe, to byla prca....

anta
23. led 2008

Jé já chvíli chodila do jiskřiček, to už taková prča nebyla.... 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristi
23. led 2008

me vyhodili z Pincka, pac jsem rekal, ze Christova je hnusna miss...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amon.rea
23. led 2008

kristi 😀 😀 😀 je tam vyhoda tech prezdivek 😀 to pak prijemce vi prd, od koho to je 😀 ale jako sranda je to dobrý, taky jsem se nechala nachytat 😀

navi
23. led 2008

Teda holky sem si to všechno pročetla a řechtám se ještě teď 😀 😀 😀

Já si pamatuju v Bravíčku uprostřed dvoustrana Láska, sex, něžnosti, jak jsme to se spolužačkama úplně žrali, ty děsně důležitý problémy 😅 😀

amon.rea
23. led 2008

navi, taky jsem vyrustala na bravíčku a dvojstrane laska sex a neznosti 😕 😀 ted, kdyz ten casak objevim u segry, se tem desne dulezitejm problemum dobre zasmejeme 😀 ale v tom veku 10- 11 let jsme to zrali desne 😀

kristi
23. led 2008

a co poznamky? ja dostala nej poznamku ze jsem polila spoluzaka stavou z ty lahve,co jsme nosili a pak ze jeste nemam nosit rybickovou pomazanku,ze to pak ve tride smrdi

navi
23. led 2008

kristi 😀 😀 😀 😀
si budu muset zapamatovat, až bule Luky chodit do školy, že rybičkovou pomazánku ke svačince nééé 😉

lendy1
autor
23. led 2008

já měla jednou poznámku: Nestihla spartakiádu 😀
vysvětlím: jsme s holkama koukali na TV a kámoška bydlela hned vedle nádraží, tak říkáme, času dost, jenže jim šli hodiny o 10min. pozdějc a my měli jet do sousedního města nacvičovat spartakiádu s dalšíma holkama. Tak jsme mazali v těch sukýnkých (modrá, žlutá, červená, zelená, fialová...) a už jsme jen mávali na vlak, pak jsme chtěli v těch sukýnkách jít stopovat - v 11.letech 5 holek 😀 Úča byla nas... a dostali jsme poznámku.

a měli jste taky ve třídě takovou tu růžovou smradlavou houbu na tabuli? Jsme ji jednou dali našemu oblíbenému matikáři na židli, jelikož on nikdy nekoukal, kam sedá, tak jsme to vyzkoušeli a pak celý den chodil s mokrou prdelí...

andilek
23. led 2008

já měla poznámku: Házela rýží po spolužácích za pomocí vidličky 😅

alcatko.j
23. led 2008

Holkyyy, ja jsem total uz po smrti, z vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To neni mozny todlectoo, ty vase historkyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ve skolce semnou chodil marian a marketa, dvojcata cikani, marian mel levou stranu hlavy bez vlasu, pac se oparil a ja se ho strasne bala, spis to byl respekt, vypadal strasne dulezite, no a tenhle marian(žiga 😅 ) jednou pobede, kdyz jsme lezeli na lehatkach a ucitelka nekam odesla si strcil prst do prdele a vsem ho pak chodil davat cuchat 😅

Muj 1. tabor, bylo mi 6, bylo to hnedka po 1. tride, hnedka na 3 tydny, nikoho jsem tam neznala a nikdy to mamince neodpustim, pri doprovazeni na autobus mi kladla na srdce, at nestatim esus, ze ho mame pujcenej a co myslite, no samo, ze jsem ho dalsi den stratila 😅

V 1. tride jsem mela na svacinu jabko a vubec mi nechutnalo, jednou jse kousla a zahoila do kose a uca ho nasla a pak chodila po tride, kazdej musel ukazovat zuby a ona patrala, mne uplne busilo srdce, ale dobry, nikdy na to neprisla 😀

Jo a mam snad vsechny knizky od Lenky lanzove, vzdycky jsem se vtelila do hlavni postavy 😅

amon.rea
23. led 2008

lendy 😀

ja jednou hodila po jedny holce hrst plážovýho písku a druhej den jsem dostala poznámku: HÁZÍ PO SPOLUŽAČKÁCH KAMENY 😀 😀 😀

jana.m.
23. led 2008

to je opravdu pro pobaveni aspon se člověk nasměje
hlavně ten prst v zadku 😀 😀 😀 😀 😀 super

lendy1
autor
23. led 2008

a jednou asi v 7.třídě jsme si posílaly se spolužačkou psaníčka. Zrovna jsme měli našeho oblíbence, tak jsme ho v těch psaníčkách pěkně zdrbly, každou část jeho těla a obličeje, doplňovali jsme k tomu různé obrázky a karikatury. No co se nestalo, ten učitel si toho všimnul, zrovna, když to chtěla spolužačka poslat. Tak jí řiká, ať mu to dá, ona že ne, mě polil studený pot (bylo to v těch psaníčkách fakt drsný a sprostý 😀 ) a chvilku se takhle dohadovali a zvyšovali na sebe hlasy, když už se jí po tom natáhnul a chtěl jí to sebrat, tak to rychle strčila do pusy, on vyvalil oči a nevěřil, řval na ní, ať mu to okamžitě dá, ale spolužačka to zbaštila a pak dostala poznámku: žere papír a klidně se na mě směje. No celá třída byla hotová 😀 😀