Nastřelené náušničky. Šly byste přestřelit?

kukulka01
21. čer 2022

Ahoj holky, schválně nebudu říkat, co se mi nelíbí, jestli je (podle mého názoru) chyba vidět. Šly byste přestřelit??

natysnovec
21. čer 2022

To prvni ousko je nejak divne nastrelene....🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

slecnami
21. čer 2022

Levé ouško asi mohlo být nastřelené blíž k hlavičce, nebo jak to popsat. Ale není to nic dramatického, asi bych to nechala, jak to je... 🙂

martiniquest
21. čer 2022

Kvuli takove drobnosti bych mimino vazne natrapila

hasara33
21. čer 2022

@kukulka01 řekla bych, že jsou každá jiná daleko od hlavičky 🤷‍♀️ nicméně si myslím, že to není nic, co by bylo vidět na první pohled, takže bych to zatím neřešila 😉

hojda
21. čer 2022

neřešila bych to.

petrasipkova1
21. čer 2022

každá je nastřelená v jiném místě, ale neřešila bych to. Myslím, že jak ucho naroste tak se to ztratí, a i kdyby ne a holčičce to vadilo, tak si tam může zajít jako velká a řešit to.

vendes
21. čer 2022

Však uši porostou. Proč to dělat znova, nikdo není symetrický. Nám dr nabízela, že se jedna asi nepovedla, že ji můžeme přestřelit. To jsme odmítli. Když se jí to nebude líbit třeba v deseti, je to rozhodnutí na ní.

kubesovaadelka
21. čer 2022

@kukulka01 náušnice na první fotce mohla být blíž k hlavičce, ale to bych neřešila nebo spíš bych ji netrapila aby si ji to přestřelilo,, jestli to vůbec jde... Máte stejné náušničky jako my☺️😁 ale mě se doktorka zeptala když si naznačovala fixou tečky jestli mi to tak vyhovuje.. ještě druhá věc, jestli je to jako moje dcera, které se nelíbilo jak jsme ji museli pevně držet jestli sebou necukla a tak doktorka omylem nestřelila vedle

jako_mala_holka
21. čer 2022

Naše doktorka si to fixkou nakreslila a pak jednu nausnici strelila trošku mimo, já si toho pořádně všimla až když jsme měnili náušnice za zlaté, no byla jsem z toho na prasky a koupila jiné náušnice, u kterých to není tolik vidět a teď už o tom nepřemýšlím... Jen doufám, že druhé bude kluk a tomuhle se vyhnu 🤣
Jinak mi to nepřijde jako nějaká hrůza, nechala bych to tak, navíc mi přijde, že má malá každé ucho trošku jiné... Naše to tak taky má, ale jak ji narostly vlasy, tak to nevnímáme, nebo je to lepší, nevím

darinka84
21. čer 2022

@kukulka01 každé ouško má dírku jinde.. Půjdu asi proti proudu. Já jako malá měla přesně takto náušnice... A ne nebylo to lepší věkem🧐😂. Právě naopak, jak ucho roste, rozdíl byl vidět víc a víc.. V 18 jsem šla na nastřeleni té jedné dírky.

mandala
21. čer 2022

No jak někdo píše, že si to může nechat předělat sama, až bude starší, tak to si právě nemyslím, protože ta původní dírka už těžko zaroste, kdežto kdyby se opravilo teď, zaroste a nebude nic vidět...

zmrzlinka
21. čer 2022

@kukulka01 naroste ji hlava, uši,vlasy a nebude to tak vidět....určitě bych ji kvůli tomu zase nepichala.....

sirinfirst
21. čer 2022

Pěkně to nemá, ale teď bych to neřešila

jana_zofie
21. čer 2022

Ja bych to neresila, ale pokud resit, tak ted. Za par let to uz nezaroste.

darinka84
22. čer 2022

@mandala to je dost pravděpodobné. Me skutečně i teď hodně po třicítce jde ta původní dírka vidět.. Přece jen do 18 jsem tam měla náušnici... Zvláštní no...

mandala
22. čer 2022

@darinka84 Já jsem někde četla, že pokud je ta dírka čerstvá, tak ještě zaroste, pokud už je tam delší dobu, tak zůstane. Nevím, jestli to tak je vždy, ale věřím tomu 😉

tabii
22. čer 2022

Já nechala dceři náušnice ve čtyřech měsících přestřelit,měla je z porodnice špatně píchnuté. Teď je ji 7,dírka nezarostla ,viditelné je to minimálně.