Nebe pro handicapované děti. Sponzoring akce

jiy
13. dub 2011

Dobrý den,
jmenuji se Jitka Súkupová a tou to formou bych chtěla oslovit hodné lidi/firmy, které by chtěli sponzorovat akci: NPHD - Nebe pro handicapované děti.
Jedná se o druhý ročník akce pořádané NCA o.s ve spolupráci s mnoha subjekty na letišti v Prostějově, směr Brno,vjezd od obce Žešov, v areálu firmy JUMP - TANDEM s.r.o. Pod záštitou náměstka ministra obrany Michaela Hrbaty. Datum konání akce byl stanoven na 4. 6. 2011
Cílem akce je handicapovaným dětem zprostředkovat nevšední zážitek v podobě vyhlídkového letu letadlem či vrtulníkem. Navazujeme tak na delší tradici pořádání podobné akce v Čechách, kterou pomáhal zakládat jeden z našich členů. Akce je koncipovaná jako jednodenní záležitost a kromě vyhlídkových letů je zajištěn doprovodný program včetně ukázky hasičské a vojenské techniky, možnosti svést se vojenskými vozy, zúčastnit se soutěží apod. V současné době jsou zajištěny letouny soukromých provozovatelů a probíhají jednání s Armádou ČR, která je už historicky se svými vrtulníky tradičním účastníkem podobných akcí. O úspěch celého dne se stará speciálně vyškolený tým pořadatelů, kteří již nyní úspěšně rozvíjejí myšlenku NPHD ve spolupráce i s celou řadou sponzorů.
V průběhu dne je postaráno jak o organizaci letů, doprovodů dětí, stravování, tak i o jejich další zábavu. Mezi doprovodný program patří vystoupení známých herců, zpěváků, atrakce, hudební doprovod, divadlo, jízdy terénními vozidly a jiné. Akce se stává i dětským dnem spojujícím handicapované děti se zdravými.Samozřejmostí je zajištění lékařského dozoru a celé řady dalších nezbytných záležitostí.
Více informací dostanete na stránkách NPHD: http://nphd.noldca.eu a nebo na telefonu: 725 806 333 (p. Bednář).
V návaznosti na tento informační materiál bychom rádi domluvili osobní setkání, na kterém vysvětlíme podrobněji náš záměr.
Děkuji mnohokrát.