Nechali byste si udělat tohle tetování?

lenka080
1. srp 2017

Zdravim 🙂 otazka je jasna 🙂 libi nebo nelibi se vam tohle tetovani?

maretavan
1. srp 2017

Ahoj, barevná tetování se mi většinou moc nelíbí,ale tohle vypadá povedeně a je originální.

lenka080
autor
1. srp 2017

@maretavan dekuji moc za odpoved 🙂

maretavan
1. srp 2017

Já mám jen takového drobečka, ale už dlouho mám v plánu ho zvětšit 🙂

pavcik123
1. srp 2017

Ne

laurinka2016
1. srp 2017

Mě se Teda osobně nelíbí u tetování je pro mě důležity význam toho co si nechávám tetovat, nevidím jen obrázek vidím něco co tím chci vyjádřit. Ale třeba je to zvíře které máte ráda má pro vás hluboký význam a pak je to samozřejmě v nejlepším pořádku, to je pak jedno jestli se to druhému líbí nebo nelíbí 🙂

jaja01k
1. srp 2017

Mne se to nelibi.

cherris
1. srp 2017

Jestli tohle tetování, tak aspoň od jiného tatera, tohle se mi zdá dost amatérské, odbyté stínování, obrázek samotny rozpitý...

lenka080
autor
2. srp 2017

@laurinka2016 je to fenix 🙂

lenka080
autor
2. srp 2017

Je to predelavka stareho tetovani takze tam zas tak kouzlit neslo.

galatea_a
2. srp 2017

Toto konkrétní mi připadá strašně tmavé a rozpité. Ale když je to překrytí starého tetování, tak to je jasné. Ty si chceš udělat něco takového nebo už je to to tvoje?

laurinka2016
2. srp 2017

@lenka080 pochopila jsem že je to Fénix, ale hledám v tom hloubku smyslu proč zrovna Fénix 🙂? Druhá věc je ze je to předělávka starého tetování a to pak i ta kvalita je taková jaká je.

dura175
2. srp 2017

Nelíbí, udělat bych si ho nenechala.

michaela_2
2. srp 2017

Nelíbí - na mě je to moc tmavé 🙂, větší tetování se mi líbí spíš jen obrysová.

Já bych si ale kvůli zaměstnání ani nedala tetování v téhle velikosti na takhle viditelné místo 🙂 Při určitých pracovních jednáních mi to přijde neseriózní, takže já ho do budoucna plánuji na záda - kde ho snadno zakryji i v letním oblečení. Tady je potřeby rukáv až k zápěstí, aby ho schoval.

verkaver
2. srp 2017

Nelíbí,vůbec...je moc velké,hodně viditelné,amatérské,vypadá,jak kdyby ho kreslilo dítě nebo nezkušený tatér... fakt ne. Ale je to samozřejmě každého věc.

misa357
2. srp 2017

Laciné, nevkusné, ohavné.

lisianne
2. srp 2017

Ne

eleonor1978
2. srp 2017

Ne, je ošklivé. Navíc nastálo. Nějak pro tohle nemám pochopení. Dcera by stále nějaké chtěla, hrozím se, kdy s ním dorazí. Teď na léto jsem jí objednala na neplatpostu.cz takové to zlaté a stříbrné, dočasné, je v různých vzorech od motýlků, přes obrazce až po andílky. Vydrzí kupovidu hodně dlouho. Nakonec jsme ho museli doodstranit olejíčkem. Měla ho zezdadu krku a na kotníku a můsím uznat, že toto bylo vzhledem k létu vkusné a velmi pěkné. Snad se modré kerky doma nedočkám :(🌞
Všem přeji krásné léto

babanci
3. srp 2017

Moc ne. Mě vůbec tetování přijde jako takový kaz na dokonalé kůži, jako taková "vada". Bojím se něčeho trvalého, protože vím, že se mi všechno líbí jen chvilku.

stastnablcha
3. srp 2017

mne sa vobec nepaci. a keby som chcela kerku tak by to malo byt nieco s cim sa ja sama stotoznujem a nie polka konika 🙂

mia_von_prag
4. srp 2017

nepáčilo by sa mi to ani na žene ani na mužovi

andiienka
6. srp 2017

Tetování mám 4, také i barevná, ale toto se mi nelíbí. Ale záleží na vkusu každého, díky bohu se každému líbí něco jiného 🙂

cantala
6. srp 2017

Nenechala, Fénix není zrovna konstruktivní symbol.

hedviga2
6. srp 2017

fuj...