• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechci, aby babička přeučovala dítě z leváka na praváka

1. prosince 2010 
@hancazivocich právě,že mě je to taky jedno co bude,jestli levák nebo pravák :wink: ,ale docela mě to spíš od nich zrazilo,že tak zareagovali :astonished: teď už je klid,já ho právě nechávám ať si dělá co chce s jakou ručičkou :sweat_smile: A o těch tkaničkách....ještě naštěstí vyrábějí boty na suchý zip :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich Jo to stříhání máme taky společný, já prostě stříhat neumít :slight_smile:
30. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, tak u nás je přítel levák. Široko daleko v jejich rodině žádný není, jen on. Tak se těší, že náš Adam bude taky levák. Zatím to tedy vypadá, že je obojetník :slight_smile: . Když se mu zachce, tak kreslí levou,jindy pravou. Líp se nají pravou. Takže tatínek je trošku "zklamaný", že není levák :slight_smile: , že bude sám. TAk třeba druhé dítko bude levák. Já jsem zase absolutní pravák, levou ruku mám, abych byla symetrická :slight_smile: . Všechny činnosti, které je potřeba dělat i levou jsem se musela tvrdě učit :slight_smile:
A dřív se říkalo, že v levákovi sídlí ďábel :slight_smile: Tak proto chtěl chlap dalšího leváka v rodině, nechce být čertík sám mezi náma andílkama :slight_smile:
1. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek