• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechci antikoncepci, jen to "hlídat". Dítě zatím ne

2. února 2009 
Ahoj holky,

ať hledám v tématech jak hledám, nikde jsem nenašla diskuzi o "problému", který teď řeším já (momentálně my s manželem). Momentálně dobírám poslední plato HA, o miminko se zatím snažit nechceme, protože není vyřešené bydlení a tak kvůli tomu musíme počkat. Plánovali jsme si, že bysme se mohli začít snažit v létě, jenže situace s bydlením nevypadá tak růžově, jak jsme si to představovali a tak ani nevíme, jak se to vyvine. Nevím, jestli si mám nechat předepsat další HA na tři měsíce a pokračovat s práškama a nebo jestli mám vybrat tuhle a pak si to prostě "jen hlídat" a nechat tělo pomalu, ale jistě očistit od hormonů a až budem chtít opravdu začít, tak na to pak už je vlítnem a bude :grinning: ráda bych znala vaše názory, popř. jestli jste některá v této situaci, že HA neužíváte, jen to "hlídáte" a ono to funguje,...... díky moc :wink:
30. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vysadila HA a vlítla nato žádné čištění ono když to nechce jít tak to nejde a tělo smao ví kdy jak se zadařit. :grinning:
hlídat to bych tedy nedělala,ale je to věc názoru. :slight_smile:
30. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mia: myslím že už si novou HA neber - alespoň si vyčistíš tělo od hormonů :wink: přestaň brát HA, dopuj se vitamínama pro snažilky a s manželem si dávejte pozor. My s manžou si dáváme taky pozor, páč prezervativy pro nás nejsou :wink: a v pohodě :slight_smile:
30. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už tu je jíný názor. :slight_smile:
30. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prášky už beru pomalu 8 let a mám takový obavy, aby nám to potom šlo :confounded: slyšela jsem o nějaké mastičce jako antikoncepce, ale moc bych tomu teda nevěřila :confused:
30. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mia: ja bych byt tebou vzala jeste jedno baleni - ty 3 mesice uz te po 8 letech nevytrhnou, ne? (a asi byste z toho byli zbytecne ve stresu) Ja jsem brala ruzny HA skoro 10 let a otehotnela jsem asi 2 mesice po vysazeni (nektery HA se davaj, aby se srovnal cyklus a teda pro podporu otehotneni)
30. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem otěhotněla okamžitě po vysazení - sylšela jsem, že tělo je "nadržené" a že se snadněji otěhotní. Proto bych si to vysazení asi rozmyslela, pokud nemáte situaci vyřešenou a jakmile se to vyřeší, tak šup na to :wink:
30. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky za názory, zatím jsem slyšela jenom, že bych měla vysadit a alespoň 3 měsíce se nechat jakoby očistit a pak se teprve začít snažit, jenže když nevíte co bude. Kdybych věděla, že to klapne na 100%, tak bych klidně přestala, ale takhle budu v HA asi pokračovat :unamused:
2. únor 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miia4 - ptala jsem se na to čištění doktorky a prý se to doporučovalo dřív, když byly antikoncepce ještě trochu jiné. Dnes není nutné po vysazení 3 měsíce čekat, ani se to nedoporučuje. Já jsem brala HA 10let a otěhotněla jsem měsíc po vysazení :wink:
2. únor 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je brala též dlouho vysadila jsem a nic a stejně to nebylo léky. hele než riskovat a žít v napětí a při milování mít hlavu zda se to náhodou neseklo v době civilizace bych jako neřešila. Já otěhotněla u dr. hned po vyndání tělíska. :slight_smile:
2. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala HA 9 leta otěhotněla jsem 3 měsíce po vysazení, žádné čištění, jen jsem brala kyselinu listovou
2. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mio ta mastička se jmenuje Pharmatex. Já jsem vysadila a hned jsme na to vlítli. Nějaké čištění od hormonů je babský drb. Mě ale bohužel stávkovalo tělo. Neměla jsem MS ani ovulaci. Trvalo rok než se zadařilo.
2. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mobi: z toho mám taky strach, že tělo bude stávkovat a než se to dá do pořádku bude to trvat :sweat_smile: ale jelikož jsem měsíčky měla vždycky pravidelně (a to i před tím, než jsem začla brat HA), tak snad to bude OK
2. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vysadili, dávali si 3 měsíce pozor, abych se očistila, pak jsme na to vlítli a hned jsem byla v tom:slight_smile:)
2. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mia4 - já vysadila HA, protože už jsme chtěli baby, ale nezadařilo se a my se vrhli do podnikání a tak jsme snažení stopli a používáme globule Pharmatex a nemůžu si je vynachválit. Pač se mi znovu do HA nechtělo, protože se mi skoro rok srovnávala MS. Takže já radím čípky :wink:
2. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek