Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechci manželovi dělat orální sex, je neuvěřitelně slaný

jessi13
20. kvě 2013

Ahojki holki, mám takový netradičný dotaz na Vás zajímá mě každý nazor.. Když chci s manželem provozovat orální sex na jeho straně, ak je manžel pokaždé neuvěřitelně slaný až je mi z toho zle.. Nechci tedy manželovi dělat orální sex a už mu to začalo vadit a tak bych se vás chtěla zeptat, nevíte čím by ta jeho slanost mohla být''?? a co na to ??

zamilovanadonej
20. kvě 2013

@jessi13 Pokud bude pořádně umytý alespoň sprcháčem, tak by být slaný neměl. Jedině, že by se u toho hodně potil?

andy80
20. kvě 2013

A co je to za chlapa, že mu vadí, že nechceš orální sex? Copak to je povinnost?

rumburacka
20. kvě 2013

Já ho chápu,že ho vyžaduje orální sex,já sama ho mám ráda a který chlap ho nechce??Já nevím,ale jednou jsem slyšela názor,že to může být i ze stravy??? 😒 ,ale to jsem jen slyšela......

risanek
21. kvě 2013

Ahojky možna jen se vic poti, ja svemu manželoví kupuju Lactacid na intimni hygienu a naučila jsem ho ten gelik použivat, občas spolu jdeme do sprchy a ja ho sama pořadne umyju a rovnou tam sexujeme

maximka33
21. kvě 2013

počkej, jako slaný na povrchu nebo sperma slané? na sperma - chuťově pomáhá třeba jíst banány a mléčné výrobky.

terinaf
23. kvě 2013

Banány opravdu pomáhají. Když se manžel "nadopuje" banány, jsem čas od času ochotná.... 😉

jessi13
autor
28. kvě 2013

@risanek my mame piďi vanu takže to jen na stojáka 🙂

jessi13
autor
28. kvě 2013

@terinaf
@maximka33 jako jak má jíst banány? jako přes tím ?

terinaf
28. kvě 2013

já myslím, že stačí sníst tak 2-3banány během dne před tím... 😉

jessi13
autor
28. kvě 2013

aha, no tak to zkusíme 😀

iluss
3. čer 2013

Opravdu prý pomáhá jíst banány a pít bílé víno a vyhnout se kořeněným jídlům a ostatním dosti výrazným jídlům (plesnivé sýry, apod.)

Sem začni psát odpověď...

Odešli