Nedokážu mít orgazmus a sex už mě ani nebaví

eculi
20. bře 2010

Ahoj, poslední dobou čím dál víc uvažuji, zda nenavštívit nějakého odborníka. Tady se řeší kde co, tak zkusím, jestli byste mi nejdřív neporadily vy.
Nikdy jsem nedosáhla orgasmu. Partnerů jsem měla celkem dost, někteří špatní, někteří hodně dobří, ale u mě stejně nic. Manžel se snaží, co to jde, ale mě to pak začne nudit a je úplný konec. Nejraději mám teď rychlovky, abych to měla co nejdřív za sebou. Zní to hnusně, ale to počáteční vzrušení je skvělé, ale pak už nic. Myslím si, že chyba bude ve mně. Neumím se uspokojit ani, když si to dělám sama. Nyní to řeším hlavně proto, že dřív jsem si aspoň uměla užít tu blízkost a ten pocit z milování, ale teď už ani to ne. Asi jak se pořád mluví o tom, jak je to skvělé a jak bez toho to nejde, začala jsem mít pocit, že z toho stejně nic mít nebudu, tak proč. No a už to doléhá i na manžela. Z legrace mi začal říkat frigida.

hankamila
10. dub 2019

Verim, to vztah opravdu posune na jinou uroven, chce to velkou duveru.

zindy
15. dub 2019

Kazdy nato nema, ale muze se nato jit pomaloucku polehoucku. Take jsme zacali s lubrigacnimi gely ze stranky e-kondomy a te si kupujeme uz pikantnejsi sexualni pomucky.

hankamila
22. dub 2019

Ano, jak rikas A hodis sem nejaky typ na sexualni hracky?

zelenaesmolda
22. dub 2019

@klarunkapus ta diskuze je 9 let stara,autorka uz ani nema profil na MK

zindy
24. dub 2019

No typu je hodne a hlavne kazdy je na uplne neco jineho, na e-kondomy je velky vyber a i stydlin si tam neco vybere. 🙂

hankamila
26. dub 2019

No 😀 to jsi mi to nijak moc nespecifikovala 🙂 ale nevadi, juknu se na e-kondomy sama a vyberu.