Nejsem těhotná, ale z bradavek teče něco jako mléko

mifinka
30. čer 2008

Ahojek všem.. mám takový problémek a chci se zeptat jestli to někdo zná a nebo ví o co by se mohlo jednat.. Těhotná určo nejsem, ted mi zkončila MS, ale při lehkém zmáčknutí bradavek mi přímo vytryskne asi něco jako méko.. nevíte čím by to tak mohlo být nebo co to vůbec je? dííííííky

elana
30. čer 2008

Bývá to u zvýšeného prolaktinu-zjistí se to rozborem hormonů, nemine Tě cesta k dr a ten vše zařídí🙂

mifinka
autor
30. čer 2008

jejda a co to jako je? se ze mě stává chlap jo? 😀

meleri
30. čer 2008

mě to někdo vysvětloval, co to je ale nějak jsem to zapomněla a nechtěla bych to poplést..nějak se zblbnou hormony a snad že ten zvýšený prolaktin může snížit možnost otěhotnění? Ale nic víc už nevím..jsou na to nějaké léky, zase hormonální..prolaktin je látka, kterou žena vylučuje myslím při kojení a tím pádem nemůže otěhotnět, jestli se nepletu... radši zajdi na gyndu. 🙂

mifinka
autor
30. čer 2008

heh, tak já sice vůbec nemám tucha co to ten prolaktin je, ale myslím že že je jen pověra že žena nemůže otěhotnět když kojí ne? teda, ve svém okolí mám pár lidí co při téhle antikoncepci znovu "zapadli" 😀 no a nemůže to být způsobeno jen třeba tou MS? no, k dr se mi s tímhle teda zrovna moc nechce.. vyapdá to jako capina, jsem čekala že to nic nejni ale teda ted jste mě celkem vyhukaly.. ☹