Bolestivé bradavky, zpoždění, negativní tt. Mohu být i tak těhotná?

22. bře 2021

Dobrý den. Mám 30 dní zpoždění, dělala jsem si tři tt a všechny jasně negativní, ani duch. Dnes mě začaly na dotyk bolet bradavky, ale z důvodu nemoci se teď nedostanu na gynekologii. Nevíte, co by to mohlo být? A myslíte, že mužů být těhotná i přes tři negativní tt? Děkuji

ellyem
22. bře 2021

Zavolej si k doktorovi.

pampeliska1313
22. bře 2021

Měla/ mám problémy s hormony a vím, že před jednou ms mě najednou začala bolet prsa..přestože jsem to třeba 15 let neměla.:D myslela sem si, že to bude těhotenství, ale testy negativní a rozjela se mi ms asi až po dvou měsících.. pak se přišlo na to, že nemám hormony v pohodě. Zkuste zavolat lékaři, ale těhotenství to nejspíš nebude (ale člověk nikdy neví, někomu se opravdu druhá čárka nemusí ukázat, ale často to bývá právě proto, že v hormonech může být problém.)

pepickovapavlinka
23. bře 2021

To nebude těhotenství.Víš kolikrát mě při spoždění bileli prsa?Je to jen hormonální nerovnováha.A při měsíčním spoždění už jsi dávno měla být na gyndě

autor
23. bře 2021

@pepickovapavlinka tak jsem byla dnes na gyndě. A je to hormonální nerovnováha.
Na Gyndu jsem nemohla jet, protože byl syn nemocný a neměla jsem hlídání.

autor
23. bře 2021

@pampeliska1313 dali mi injekci na vyvolání ms a když se to nerozjede, tak nějaké léky na srovnání ms.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru