Nemám chuť na sex. Čo je so mnou?

rimmel
12. únor 2010

😢 jauz som zufala...poslednych par mesiacov som mala zdrav.problemy, teraz mykozu, ale nepreslo to ,idu mi robit testy ale proste ja mam asi nejaky blok alebo co, nechcem sa bozkavat, necchem mat sex, ked mi muz hovori ako ma chce, potesi ma to ale...ja uz neviem 😢 teraz tu revem, akurat si emalujeme, ja chcem aby to cele bolo ako predtym ale ja to nedokazem, citim sa taka tucna, sex je neprijemny, on to chape ale mna to sere, vcera napr hej- sme kukali film a on ma zacal bozkavat, tak sme sa chvilockubozkavali ale ja som sa stale vracala k filmu, ze sak pozerajme film..apredtym by som srala na film a rozdali by sme si to na sedacke..tak mu hovorim ze neskor ked pojdeme do postele tak daco poriesime(sex nie lebo nemozeme) ale ked sme sli do postele, ja na slub zabudla a chcelo sa mi spat.. ☹ proste neumyte vlasy, sprchu som zabudla, animake up som nemala, citla som sa hnusne a tucne a vsetko. a sex je taky neprijemny ze neprichadza do uvahy, ale v tom neni problem, proste sa bojim uz sexovat, vzdy je to take ze sa aj tesim aj bojim a potom len som taka z toho rozcarovana, sklamana..lebo to bud boli alebo daco ine.
uz chcem byt zdrava...muz nadrzany kazdy den, co chapem, on nerobi natlaky je vyborny ale ja sama v sebe citim ako keby neviem, zodpovednost za to ze on ostane neuspokojeny, dokonca ani "rucne " uspokojit nemam chut, nemam chut na nic 😢
a pritom to neni nim, pritahuje ma, millujem ho, aj ked sa bozkavame tak sa zacnem vzrusovat a v tom momente to stopnem ale neviem preco!!!???

citim sa jak taka krava co ani nevie co jej je, neviem co mam robit, uz som z toho psycho.

proste poradte co je so mnou? muza tu riesit netreba, ten mi je oporou a chape ma vo vsetkom..to len JA 😒

meleri
12. únor 2010

rimmel,

mě takové stavy částečně přešly když jsem trochu zhubla..a taky jak jsem přestala kojit tak ted je to lepší..
nebo se zkuste domluvit třeba si říct tak zítra večer.
nám to trochu pomohlo..
ale mě zas sere ta jizva na břichu..si fakt nepřipadám moc přitažlivě...

rimmel
autor
12. únor 2010

hmm meleri ja sice jazvy nemam ale to brucho 😀 no manzel ako keby bol slepy! bude ma tam chytat a chytat a chytat 😀

a co ja viem, domluvit se ze kedy sex? to je take nasilu, ci ne? neviem...skor sa priklanam k myslienke ze nateraz NO sex a postupne sa uvidi ze co..🙂

a preco je to lepsie ked si prestala kojit??

rimmel
autor
12. únor 2010

a ja ozaj vecer taka unavena, v noci vstavam k malemu xkrat, niekedy si tak pomyslim ze spanok je lepsi nez sex 😅 ale nie ten sex co sme zvykli mat ale ten sex co mame posl.dobu 😒

kalu
12. únor 2010

Rimmel, ale ono by to mohlo být i tím kojením. Dokud žena kojí, tak by měla vylučovat nějaké hormony, které potlačují sex.touhu.
Já jsem před porodem byla na sex hodně a po porodu jsem cca rok měla takový nějaký útlum- prostě nic moc mi to neříkalo- moc jsem se nedokázala vzrušit a když už, tak jsem měla problémy "zvlhnout"- takže ten sex mi potom taky spíše bolel a pálil (podle mě kvůli té suchosti) a spíš jsem se tomu vyhýbala.
Mezitím jsem se stačila rozvést a najít si jiného přítele a světě div se- s ním se mi ten sex.apetit vrátil a všechno kolem toho se v podstatě vrátilo do normálu, jak to bylo před porodem. Já to přičítám částečně i tomu kojení, protože malá byla "kojící maniak" a já jsem defacto kojila až donedávna a odstavila jsem jí definitivně až před měsícem, když začala chodit na zvykačku do školky 😔 .Jo, a taky se mipo rozvodu podařilo zhubnout nějaká poporodní kila,takže to asi bylo jedno s druhým.

beruska2x
12. únor 2010

rimmel my to meli taky takovy "zaseknuty" asi ne tolik ale bylo to divny, 😀 pomohlo mi cvicit, zhubla jsem, bude Valentyn , zkus si dat vinko a uvolnit se, mozna to zbytecne moc resis , trapis se tim a pak je to horsi a horsi... 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

kalu, my s muzom by sa dalo povedat ze sme sex.maniaci 😀 no u nas po porode to bolo dobre..aj chut vsetko, potom nastali nejake problemy..atd..ono to tak hopsa, ale inak to len posledny mesiac max dva to takto zle uz vyzera......

co sa toho kojenia tyka no to som nevedela! ja stale kojim, aj 5-8krat denne, aj viac niekedy, uz sa snazim cez den nekojit, ale v noci si pyta. ale ked mam ovulaciu resp v jej obdobi som strasne nadrzana to jo 😀

a ja patrim medzi tie suchsie damy ale vzdy pouzivame lubrkant, i naposledny ma to strasne palilo, a ked sme skusili bez tak to bolo ovela lepsie, som zvedava na vysledky tetov 😕

pipisek
12. únor 2010

rimmel
Troufám si tvrdit, že to, v čem se teď plácáš ty, zažilo 99%, no..skoro bych dala ruku do ohně za 100% všech ženských, co se staly maminkama ☹
Mě to potkalo taky, jasně! A už dvakrát (dvě děti 🙂 )...věř mi, že se to časem srovná. Jsi už z toho starání se o dítě a nevyspání vyčerpaná. Ať chlap svoje dítě (děti) miluje nejvíc na světě, nikdy ho to tak duševně nevyčerpá jako ženu starost a péče o ně.
Máš teď blbé období, ono se to zase obrátí k lepšímu. Mykozama jsem trpěla hodně po prvním porodu a můžu říct, že v sexu to stálo za houby. Pořád se mi mykozy vracely, až jsem prostě vnitřně sex hodně odmítala, protože jsem měla nepříjemný pocit při sexu samotném a hlavně obavu už předem, že okamžitě po sexu opět přijde mykoza. Manžel se samozřejmě taky léčil, musí oba, ale prostě to flákal a já byla na nervy....protože je to tak nepříjemná záležitost ta mrcha mykoza 😖
I po druhém porodu došlo na krizi, malá je nespavec, byla jako novorozeně a je stále i ve 2,5 letech. Budí mě 3-5x v noci každou noc, volá na mě...někdy to snáším dobře a někdy bych za spánek vraždila 😉 A když večer zalezou obě děti, tak vypínám, užívám si klidu a chlap chce sex !!! 😝 😝 😝
Zkoušeli jsme se i domluvit na nějaké frekvenci styku 😀 , ale podle mě je to blbost, když se mi nechce, tak je to o ničem, že? Na druhou stranu musím říct, že se to poslední dobou, cca půl roku, dost u nás se sexem zlepšilo. Takže myslím, že je to co Tě potkalo, je tak trochu "cyklus", někdy je líp a někdy hůř 😝 A jsme jenom ženské, takže chápu, že Ti vadí změna postavy..ono to chlapovi třeba ani nevadí, přitahuješ ho stejně! Ale když nejsi v pohodě ty, takže někde se to odrazit musí.
Přeji Ti, aby se to co nejdříve zlepšilo a aby se tahle diskuze zase nějak nezvrtla v posmívání...že ???!!!

rimmel
autor
12. únor 2010

beruska ja viem ze trapit sa neni dobre, ale uz som v takej situacii ze vidim ze treba daco robit...a hlavne schudnut!! 😀

valentina neslavime(sme sa rozhodli) a alkohol tiez nepijeme 😅 no sviecky a jedna nova spol.hra ktoru sme si kupili spravia svoje neboj 🙂

niekedy mam taky pocit ze taka dovolenka by vsetko napravila 😔

pipisek
12. únor 2010

dovolenka bez dítěte ...stačilo by pár dní...taky o tom sním 😉

beruska2x
12. únor 2010

ale aby sis nemyslela i chlapi s tim mivaji problem - ja jsem mohla zdravotne i v tehu ale manza byl jak zaseknutej, ten sa bal jak blazen, ze se me nebo prckovi neco stane, kolikrat jsem chtela ja a on byl jak prkno 😀

ale ppak jsme dali prcka k babi na noc na hlidani, sli na vecu, pokecali a doma uz to "jelo" v pohode 😉
hlavne netlac na pilu nebo se z toho sesypes...

rimmel
autor
12. únor 2010

pipisek az som sa rozplakala ked som si precitla prvu vetu 😵 proste ze niesom sama, uz som sa citila ako nejaky freak!
boze dufam ze ta mykoza sa nebude vracat, uz ju mam tak dlho boze je to fakt o hubu..
krizou by som to nenazyvala, pride mi to ako silne slovo nakolko moj vztahs muzom to nijako neovplyvnuje, no co neni moze byt ze ano. 😖

asi to je fakt mix toho bloku , strachu z bolesti pri sexe, mojou postavou, unavou...ach jo!

rimmel
autor
12. únor 2010

beruska no jo..netlacit na pilu to je fakt..len ten pocit viny...musim sa toho zbavit..najlepsie rozhovorom s muzom, po nom mi je vzdy lepsie 🙂

a dovolenka..svokra pride koncom feb na vikend, maly ju zboznuje, tak hadam skusime dakam vypadnut, kazdy den 😝 😀

pipisek
12. únor 2010

uvidíš, jak dopadnou testy, určitě ti podle nich dr. nasadí odpovídající léčbu a bude pokoj aspoň od tohohle problému 😉
říkáš, že to vztah neovlivňuje a není to krize...on chlap sice bude tvrdit, že mu nedostatek sexu nevadí...ale bude to tvrdit pár týdnů ...jenže chlap sex fakt potřebuje 😀
Vidím to doma...je sex, je klid a pohoda...není sex, je protivnej a nervozní až na půdu...je to sranda 😀 oni fakt takhle fungujou 😀

beruska2x
12. únor 2010

no ono se to lehce rika, to je asi jako kdyz se snazis otehotnet a nemas na to myslet, tu vetu jsme taky milovala 😀

hela pokud je chlap v pohode tak se nech od nej hyckat a prijde to samo 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

pipisek no tak to nie, muz narovinu hovori ze mu to chyba, ze ma chape ale aj tak sa citi tak ako sa citi ze zato nemoze..ale samozrejme nic mi nevycita, sme k sebe uprimni.

proste to potrebuju dostat von no ne? 😀

beruska2x
12. únor 2010

pipisek hm to jsem asi chlap - funguju tak taky 😕 😀 😀 😀 😀 😀

pipisek
12. únor 2010

to je fajn, že máš normálního chlapa a ne nějakýho vola, co by tě ještě víc nervoval..tak hlavu vzhůru, psala jsem přece, že se to obrátí, no ne? 😀

pipisek
12. únor 2010

beruska
tak to se má manžel královsky 😀

lebedka
12. únor 2010

Tak i já mám takový problém ☹ 😢
Jsem půl roku po porodu a se sexem je to opravdu na prd. Není chuť, touha, potřeba ☹ Mluvili jsme o tom tolikrát, říkám mu, že i kdyby přišel samotný Brad Pitt a chtěl mě, tak má smůlu.
Doktor mi tvrdí, že je to kojením, mám i problémy, že při sexu cítím pálení. Prý kojením dostává tělo nějaký signál, že by nemělo dojít k pohlavnímu styku, aby náhodou to nově narozené mimi nebylo ohroženo dalším miminkem. Snad jste to pochopily 😅
Změnila jsem i antikoncepci, přešla jsem z Cerazette na Mirenu, začala jsem cvičit a pomalu hubnu.
Nejvíc mě dostane manžílek že mi řekne, že mě chce ve chvíli kdy mám mastné vlasy, chlupaté nohy, neodlíčená a z kojícího pyžama mi vylézá podprsenka s vložkama 😖 a o tom břiše co mi zůstalo a ni nemluvím. Nevím jestli chce mě jako svou ženu nebo jen ten můj spodek, kde se může ukojit. ☹
Ale jak tak čtu tak ten problém je asi všude a uklidňuje mě to.
Jen jsem zjistila, že chlapi si takhle otevřeně o svých problémech nepovídají. Nemluví moc o manželkách a přítelkyních, když se setkají. Spíše mluví o zájmech a o ženských, které třeba vidí v hospodě...
Zrovna dneska mě vyděsila známá, řekla mi, že jí kvůli nesexu doma ztroskotalo manželství 😢 ☹ fakt bych se toho nerada dočkala.
Psala jsem i do poradny a toto mi odpověděli:
http://poradna.dama.cz/sexuolog.php?akce=odpove...

pipisek
12. únor 2010

a já jsem zase příjemná a roztomilá, když mě nechaj vyspat a třeba ještě všichni tři někam na 2 hodiny vypadnou ...to je lepší než sex 😕 😀 😕 😀

beruska2x
12. únor 2010

hele prece nikdo neni stroj, ja jsem cetla nekde ze tehu trva 9 mesicu a stejne dlouhou dobu se z nej telo i vzpamatovava - a to nemluvim o porodu coz je zahul samo o sobe.....

prece nemuzes cvaknout vypinacem a byt "vzdy pripraven" to nejde, kazdej rozumnej normalni chlap to musi pochopit, prece je tak nekdy unavenej z prace ne? a pokud ne tak radim mu nejakou pridat doma a oni ho ty roupy prejdou 😉

pipisek
12. únor 2010

je pravda, že když se sejdeme s kámoškama, tak u vínka probereme hlavně problémy tohoto typu (sex, váha...) a chlapi o tom v hospodě prostě nemluví, proberou sport a ženský okolo ..

rimmel
autor
12. únor 2010

lebedka no..u mna to neni az tak hrozne chut byva, vzrusena byvam, chcem ho , ale nie tak casto ako predtym..ovela menej..rada pocujem ze to bude aj tym kojenim..ja som hak po 7m vysadila uz nechcem brat, no aj tak sa nic nezmenilo.

citim ze mame inychmuzov, moj sa rad porozprava o problemoch rad vypocuje ci nema problem ak ho nieco trapi pokecat s kamosom ale zvycajne som to aj tak ja 😀

stroskotat manzelstvo-to je silna kava, nemyslim si ze manzelstvo moze stroskotat iba preto lebo neni sex, alepreto ze sa nabaluju problemy, nevedia sa riesit, ludia prestavaju chapat, respektovat a komunikovat.urcite nie pre sex. 😉

a zaujmava teoria o tom kojeni a sexe...musim povedat muzovi..aby aj on chapal a mal vsetko vysvetlene..

aj tak planujem maleho o coskoro odstavit, par mesiacov.tak uvidime..

ale dik baby dodali ste mi odvahu a pocit ze niesom sama a ze to prejde 🙂 a ze niesom divna

beruska2x
12. únor 2010

taky si myslim ze manzelstvi i partnerstvi neni jen o sexu ne? lehko se to na to asi svede ale pokud to nema jiny zaklad tak to za moc nestoji 😖

lebedka
12. únor 2010

No měli spolu už 2 děti, byli spolu 13 let a 7 let jako manželé. Zajisté se k tomu přidaly i nějaké další problémy, ale právě protože doma nebyl sex, hledal ho jinde a tak šlo manželství k šípku ☹

pipisek
12. únor 2010

no když ono je to začarovaný ... ženská ví, že když nebude sex doma, tak si ho chlap bude hledat jinde, ale někdy má asi takový blok, že se nepřemůže...ale určitě tomu předcházely i jiné problémy...a je jasný, že jeho nevěru si teď ona může vyčítat jako svou chybu 😖

aleachim
12. únor 2010

rim, žádnou převratnou radu ti nedám. Do ničeho se nenuť a až budeš chtít, užij si to. Pokud jde o tebe, hlavně jde o to, aby ses cítila dobře ty.

Jinak je pravdou, že tohle si prožije skoro každá. Taky mám období, kdy se mi s manželem milovat neche a uleháme spíš jak brat se sestrou než jako manželé. Nedělej si z toho těžkou hlavu a raději udělej něco pro sebe, aby si se zase cítila dobře.

rimmel
autor
12. únor 2010

ja by som aj chcela ..len ten strach ..koli nemu velakrat nechcem..no sak dnes bezim k tomu doktorovi a hadam sa veci pohnu vpred 😉

petja
12. únor 2010

Rimmel určitě bych ti doporučila homeopatika.Podle mě je to hodně způsobeno různými věcmi,které se ti v hlavě a v těle udály během těhu a kolem šestinedělí a kdoví co,prostě už to nejsi ty.Člověka ovlivňují v životě různé události,které ho posunují jinam,ne vždy to zkousne,přitom by měl být přece jen šťastný.Ale není to tak jednoduché! Na tvé stavy je homeopatik hned několik,věřím,že by ti pomohly!

meleri
12. únor 2010

Rimmel,

nevím jestli je to hormony ale prostě co už nekojím tak mi přijde že jsem psychicky i fyzicky víc v normálu. a s tím sexem je to taky lepší..prostě si připadám skoro taková jaká jsem byla před porodem a těhotenstvím. až na tu jizvu teda. a samozřejmě to že máme syna..🙂))
můj manžel taky vůbec mu to nevadí, ale mám s tím prostě problém..