Nemám chuť na sex. Čo je so mnou?

rimmel
12. únor 2010

😢 jauz som zufala...poslednych par mesiacov som mala zdrav.problemy, teraz mykozu, ale nepreslo to ,idu mi robit testy ale proste ja mam asi nejaky blok alebo co, nechcem sa bozkavat, necchem mat sex, ked mi muz hovori ako ma chce, potesi ma to ale...ja uz neviem 😢 teraz tu revem, akurat si emalujeme, ja chcem aby to cele bolo ako predtym ale ja to nedokazem, citim sa taka tucna, sex je neprijemny, on to chape ale mna to sere, vcera napr hej- sme kukali film a on ma zacal bozkavat, tak sme sa chvilockubozkavali ale ja som sa stale vracala k filmu, ze sak pozerajme film..apredtym by som srala na film a rozdali by sme si to na sedacke..tak mu hovorim ze neskor ked pojdeme do postele tak daco poriesime(sex nie lebo nemozeme) ale ked sme sli do postele, ja na slub zabudla a chcelo sa mi spat.. ☹ proste neumyte vlasy, sprchu som zabudla, animake up som nemala, citla som sa hnusne a tucne a vsetko. a sex je taky neprijemny ze neprichadza do uvahy, ale v tom neni problem, proste sa bojim uz sexovat, vzdy je to take ze sa aj tesim aj bojim a potom len som taka z toho rozcarovana, sklamana..lebo to bud boli alebo daco ine.
uz chcem byt zdrava...muz nadrzany kazdy den, co chapem, on nerobi natlaky je vyborny ale ja sama v sebe citim ako keby neviem, zodpovednost za to ze on ostane neuspokojeny, dokonca ani "rucne " uspokojit nemam chut, nemam chut na nic 😢
a pritom to neni nim, pritahuje ma, millujem ho, aj ked sa bozkavame tak sa zacnem vzrusovat a v tom momente to stopnem ale neviem preco!!!???

citim sa jak taka krava co ani nevie co jej je, neviem co mam robit, uz som z toho psycho.

proste poradte co je so mnou? muza tu riesit netreba, ten mi je oporou a chape ma vo vsetkom..to len JA 😒

aleachim
12. únor 2010

holky, k tomu kojení.... možná si budete myslet, že jsem divná, ale když jsem kojila, tak mi moje prsa přišly tak strašně asexuální, že jsem se před manželem styděla i převlékat. Teď už je to zase v pohodě, i když mi zůstaly prsa tak nějak velká, že bez podprsenky se necítím dobře.

moravanka
12. únor 2010

podle me je to strach, ze to bude bolet. asi to chce prvni vylecit tu mykozu.

rimmel
autor
12. únor 2010

aleachim presne aj ja, ja ich vidim ako zdroj potravy, mliekarne, a take su velke a fuj...nepozeram na ne ako na prsia 😀 ale muzovi sa velmo pacia ale tiez ich neotrcam 😀

bola som inak u doktora, mykozu uz asi nemam, robili mi vyter, aj pozeral dnu aj von aj prstom hmatal, a ze nic zle nevidi, uvidime co povedia vysledky , dal mi masticku do vnutra nakokko TAM ma to pali pri sexe, ze mozno mam daco bacterial daco neviem, a ze ked to nezabere, aspon vieme ze to nebolo ono..ale aj tak podla tych vysledkov sa ukaze..a kto vie, mozno fakt ta mykoza furt.....a moravanka, ano strach isto mam...

rimmel
autor
12. únor 2010

ALE kupila som si dnes saty a svetrik a hned mi je lepsie 😀 😀

berenika39
12. únor 2010

rimm, nejsi těhule?

rimmel
autor
12. únor 2010

berenika nestras...to by si dok hadam vsimol pri prehliadke ci nie??? 😕

rimmel
autor
12. únor 2010

ale skor nie, mavam pravidelnu menstruaciu uz dva + mesiace a toto sa so mnou taha tak mesiac a viac..

berenika39
12. únor 2010

při prohlídce bez hormonu hcg z krve nemusí poznat nic, max zvětšenou dělohu. ms můžeš mít i v začátku těhu...
rimm, rozhodně tě nechci strašit, jen mě to napadlo, není nic jednoduššího než si koupit testík...
držím palce, at se z toho vyhrabeš....nemám jinou radu. podle toho co píšeš to možná má souvslost s nějakou hormonální nerovnováhou, když kojíš a dostaví se ms,zase je v těle zmatek...prostě to není ani tak ani tak...chce to čas, než se to srovná. A nebo je to prostě obyč depka, kdo ji kdy neměl? Zima, bez sluníčka,dlouhý dny....v hlavě to šrotuje...v létě by tě takový myšlenky ani nenapadaly....

rimmel
autor
12. únor 2010

ohh depkovat nedepkujem, na mna to tak dneska prislo, lebo sme vcera v noci nedoriesili veci , zaspala som a rano uz bolo neskoro...no tak zajtra kupujem test 😀

berenika39
12. únor 2010

fajn,napiš 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

ale ne, nemozem byt. ten cipok a krem ozaj uplne zabrali, len vnutri to stale pali ale nie ako pred liecbou, takze pravdepodobne ne, ale test si aj tak kupim, pre pokoj duse

rimmel
autor
12. únor 2010

napisem 🙂

rimmel
autor
12. únor 2010

idem hajat zatim papa

dagina
13. únor 2010

Ahojky,
rimmel, nevím jestli se pletu, ale ty jsi přeci problém se sexem neměla vůbec..., a teď takový zvrat.... . Jinak já takový problém mám už přes rok, až na tu mykozu 😒
Tak ať je vše co nejdříve OK. 🙂

rimmel
autor
13. únor 2010

AHOJ dagina nie nemylis sa, problem nebol vobec! a vzdy som si myslela ze ani nemoze nastat a teraz toto..aj po porode to bolo super, az na pociatocny strach a tupu bolest ale to odislo aj s mojim strachom...a potom toto no...a dakujem 😉 odkedy som to tu vsetko napisala inak sa citim , celkovo, taky iny pohlad nato mam a dokonca sa na sex aj inak pozeram a po muzovi nesmierne tuzim! i ked sa aj tak stale bojim, ale aj tak chcem vsetkym podakovat , vazim si to 🙂

janulazaynab
13. únor 2010

rimmel - asi Ti neporadím, ale můžu Tě uklidnit, že nejsi vůbec jediná, kdo má doma tenhle problém.. Manžel úž je ze mně nešťastný, ale mně postě na sex přejde chuť, ještě než k něčemu dojde. Spíme spolu asi jednou za měsíc snad od loňského léta a od porodu v říjnu to teď bylo jednou (dvakrát jsem mu pomohla rukou).
Problémy se sexem jsme měli, ještě než jsem otěhotněla. Byla jsem pořád v práci, doma akorát přespat a zas do práce. Navíc jsme se odstěhovali o 150km dál, takže jsem tady neměla vůbec nikoho. Pak jsem otěhotněla a musela jsem asi na pět měsíců zpátky k rodině, aby mohl manžel dodělat omítky a jiné věci v baráku. Pak to bylo před porodem a všechno mě bolelo.. Po porodu to bylo ještě horší - sešili mně kapku víc (malý šel s rukou u pusy a dost mně potrhal zvenku i uvnitř) a manžel se do mně nemohl dostat, povedlo se to až po skoro pěti měsícíh od porodu s půlkou tuby od lubrikačního gelu.
Nejsi třeba strhaná z mimča a práce kolem něj? Nebo ho máte v místnosti a Ty pořád jedním uchem posloucháš, jestli se nebudí apod?

rimmel
autor
13. únor 2010

janula nie nie...ako my sexujeme casto ale to len v poslednej dobe co mam tie zdrav.problemy tak chut mam fakt menej a menej, sex tak raz za tyzden, teraz uz vobec dokym sa nevyliecim.....a malym to nieje 😉 spi vo svojej izbe, zavrety..my praveze sexovali vela pred, pocas tehotenstva aj po porode, to len teraz......posledne dva mesiace asi? neviem rpesne, pride mi to ako vecnost, ale viem ze to neni zas tak dlho, niekedy taketo veci sa zdaju ze su tu furt a pritom niesu 😅 😀

rimmel
autor
13. únor 2010

btw niesom tehotna 😵

berenika39
13. únor 2010

wd 😉 😉 😉

rimmel
autor
14. únor 2010

babyy pomoccc

co mi dok dal taku masticku do vnutra, masticku, ktorou sa lieci bakt.infekcia vo vnutri vaginy, tak v letaciku je napisane ze konzultovat doktora ak kojim...moj lekar nevie ze stale kojim resp nezmienila som sa o tom a on sa nepytal.

cize masticku som si nedala, pockam do zajtra, volam mu.

ale moj problem je ze vcera sme mali skusobny sex, a hned na zaciatku sme pouzili lubrikant odporuceny mojim doktorom, muz si natrel, a este sme ani nezacali, este ani nebol uplne dnu iba na zaciatku no mna to palilo! najpr take teplo a ptom palanie..tak mu hovorim umy to a zacneme znova. a haluz!! vobec nic ma nepalilo, ani nebolelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak teraz rozmyslam, krem ci vobec potrebujem, potom rozmyslam ze co mi vlastne je, ci som sa na mykozu vyliecila ale som co ja viem alergicka na lubrikant aine, lebo aj ked sa utrem mokrouutierkou prebabatka tak to neni nic moc..alebo stale mi daco je..ale ked ten sex bol super bez palenia tak potom kde je problem? uz do zajtra nevydrzim tak sa pytam vas 😉

a tiez este nieco, ked ma doktor kontroloval a dociahol az na koniec krcka maternice, bolelo ma to dost, ale bolest nesla az do bruska, bolelo ma to len na mieste kde ma chytil, zevrajvela zien to ma je to tak? aj ked muz ide prihlboko citim bolest..aj vy???? dokonca sa mi zdalo ze ta bolest trosku sla aj do podbruska no neviem ci uz sito nevymyslam, strasne som vsetko pri sexe pozorovala, skumala, muzovi nariadovla, pomaly, stoj, tu tam 😀 abysom mohla potom doktorovi povedat.

moravanka
14. únor 2010

rimmel, ja lubrikant nesnesu, strasne me to pali a pak se mi udelaji i kvasinky. nastesti ho nepotrebuju, ale sestra ano a taky ju to pali. tak ji dr. rekl, at pouziva misto lubrikantu masticku canesten na kvasinky. ona ze super a normalne se pred kazdym sexem dole trosku natre. a to uz zkousela i lubrikacni gely pouze na bazi vody a palilo to. me to pali jen si na lubrikant vzpomenu.

moravanka
14. únor 2010

jo a pri sprchovani si nesmim sprchacem nebo mydlem umyt pipinu, to pak pali. pouzivam pouze penu na intimni mista koupenou v lekarne.

rimmel
autor
14. únor 2010

hmm a preco to tak odrazu mam a predtym nebol problem??

moravanka
14. únor 2010

nevim, ale napr. nejaky krem (kosmetika) muze clovekovi vyhovovat a potom uz treba nevyhovuje. zkus vysadit nebo koupit jiny a uvidis.

rimmel
autor
14. únor 2010

stale to iste pouzivam, nic som nezmenila 😕

rimmel
autor
14. únor 2010

aha teraz som pochopila..no nateraz aj tak pre istotu tam dole nepouzivam ziadnu, iba vodu. 😉

moravanka
14. únor 2010

bych to vysadila. kdyz to jde i bez toho, tak na co to pouzivat. ale treba tady na konikovi jeste nejake holky poradi. ja bych si tam nic nemazala.

rimmel
autor
14. únor 2010

no baby, teraz sme mali nadherny sex 😵 citim sa ako "vyliecena" 🙂 🙂 🙂 dufam ze sa to nevrati.. 😖

rimmel
autor
26. únor 2010

baby hlasim ze furt vse super, ziadna bolest, no zistili sme ze nemozem pouzivat absolutne ziadny lubrikant 😕 ci ziadne mydla proste nic, iba voda a na utretie ak sa nemozem osprsit iba mokry uterak ci suchy.

ale inak je uz vse ok 😵

k tym liekom do vaginy co som mala brat-nakoniec som ich nebrala nakolko problemy uplne zmizli.

s chutou je to tiez ovela lepsie nakolko viem a uz aj verim tomu ze to boliet nebude, uz ma neprenasleduje ten strach, i ked niekde podvedome mam stale obavy ci sa to nevrati, co sa kludne moze-myslim tu mykozu-ale s tym nic nenarobim ze ano..iba prevenciou, ale dakedy ani ta nepomoze.

takze zdar sexu!
papa 😀