Není zatajování vazektomie důvod k anulaci manželství?

hronka
3. zář 2008

ahoj všem,
nevím jak začít - mám nejlepšího přítele (už od dětství), vím o něm "téměř" vše, když začal chodit s mojí mladší (o 4roky) sestrou, byla jsem spokojená, je to hodný, spolehlivý člověk (- neměl to v životě jednoduché - matka ho vychovávala sama, měl spoustu náhradních tatínků, kteří občas pili, občas uhodili .....atp.) takže vím, že cca v 18-ti letech podstoupil vasektomii (nevím jestli jsem to správně napsala) - nechěl by prý jednou zklamat jako rodič....vím to, myslelal jsem, že to ví i má sestra, nikdy jsme se v tom nepitvali ani jsme o tom nemluvili - před 4 roky se vzali - a od tý doby sem tam někdo nadhodí, kdyže bude miminko a takový ty kecy, ségra vždycky odpověď zahrála do autu, jako že má spoustu zvířat, který jí stačí , nebo že si půjčí děti moje, nebo že má ještě spoustu času....atp.
Nedávno mi při vaření povídá, že by příští rok chtěla vysadit antikoncepci a že by se začali pokoušet s manželem o mimi - byla jsem jak v jiříkově vidění, ona nic neví, neví, že její manžel nemůže mít děti (aspoň si teda myslím, že tento zákrok je nevratný...), já to vím a co teď....mám jí to říct, nebo ne, jsem strašně zmatená, přítel a sestry manžel se o tom se mnou odmítl bavit, ale potvrdil mi, že ona to neví....Není to třeba taky na anulování manželství - zatajení zdravotního stavu ???

jabber
3. zář 2008

hronka - jenže nechat si udělat zákrok a nemít děti je něco jinýho než bejt nemocnej a nemít děti....v tom zas hraje roli mužská ješitnost, si myslím

jabber
3. zář 2008

to je právě to, co nechápu - proč by se na něj vyprdla, když dítě nechtěl ani jeden z nich....

hronka
autor
3. zář 2008

já nevím, a nebudu řešit proč nemůže mít děti -jestli kvůli tomu, že je nemocnej nebo že je blbej a nechal si udělat ten zákrok - mě jde o to, jestli mám něco říct ségře nebo jak nebo jestl mám lidově řečeno držet hubu....

kitty68
3. zář 2008

jab - ale ona ho ted chce a najednou po 4 letech manzelstvi zjisti ze jeji chlap nemuze a bude chtit vedet proc

kitty68
3. zář 2008

ja js nejdriv chtela napsat at drzis hubu ze ti je prd po tom, ale kdyz tak uvazuju a kdyby segra neco takoveho vedela o mem manzelovi tak bych chtela aby mi to rekla 😉 i ja bych ji rekla 😉

hronka
autor
3. zář 2008

no jo jenže to je podobný jak píšeš - "nechtít" je něco jinýho než "nemoct mít"

jabber
3. zář 2008

hronka - no to je právě dost podstatný, protože jen tak si ho nechat udělat asi vážně nemohl.....takže pokud si to vymyslel, tak máš držet hubu 😉

hronka
autor
3. zář 2008

jabb -a jak to zjistím ???

kitty68
3. zář 2008

proste ji rekni pravdu at si to prebere 😉 , jako neco o jeho zdravotni stavu snad vi

hronka
autor
3. zář 2008

kitty - no něco by snad vědět měla - teď tak přemýšlím v čem dalším by mohl třeba ještě lhát 😠

kitty68
3. zář 2008

no asi to neni tak svaty panacek jak na prvni pohled vypadal 😉

ty ja si fakt myslim ze tou havarkou nejak prisel o plodnost a proste si vymyslel story 😨 , kdyz u toho ukapne slzu az to bude segre vykladat tak bude vse ok 😉

jabber
3. zář 2008

kitty - no jasně, já jen prostě nechápu proč jí to neřekl v době, kdy byla i ona přesvědčená, že dítě nikdy....

kitty68
3. zář 2008

jabber proste tak jak pise gedren veril ze proste nebudou mit dite tak se proste asi neobtezoval ji to rict 😅

nobody
3. zář 2008

kitty ..taky by mě zajímalo, esi stříká

jabber
3. zář 2008

hronka - no to právě nevím, no... 😒

kitty - to pochybuju, že bude vše ok, protože tohle prostě tajit NEMĚL!

kitty68
3. zář 2008

no tys tady chybel nobody 🙂 rikali ze pry jo

nobody
3. zář 2008

😀 tak jo 🙂

kitty68
3. zář 2008

nemel ale kdyz to poda v nalezitem duchu tak se segra slituje a vezme ho na milost, zenske maji rady chudacky , to je ten matersky instinkt, ochranovat slabe 😉

kitty68
3. zář 2008

no co si ty o tom myslis nobody, jako zastupce opacneho pohlavi ?

nobody
3. zář 2008

kitty ..no co na to mám říct, kdyby měl nějaký dětičky, tak bych to pochopil --ale takto .. no nebudu sprostý

kitty68
3. zář 2008

takze jako ze je to sobec? 😉

nobody
3. zář 2008

pokud tam nebyl jiný problém ... po fyzický stránce, tvorbě spermií, váčky, no nebudem to pitvat ...pokud byl fyzicky v pořádku, tak je to sobec

nobody
3. zář 2008

sobec je mírný slovo

kitty68
3. zář 2008

no ale pokud mas problem s tvorbou spermii tak nejdes na vasektomii ze jo? 😉

mobina
3. zář 2008

Já bych to asi ségře řekla. Jako ať si každej dělá se svým tělem, co chce, ale tohle se zrovna týká obou, takže jí to myslím, měl před svatbou říct. To by bylo férový.

nobody
3. zář 2008

jasný
ale mám pocit, že u nás je to provádí jen kvůli zdravotním důvodům

no to je jedno, to ho neomlouvá
a navíc pokud to věděli jiní .........

no škoda slov

nobody
3. zář 2008

mobino -- prý jsou 4 roky manželé ... 😕

jabber
3. zář 2008

kitty - tak já bych ho na milost teda nevzala....a chlapi chudáčci mě taky neberou 😀 , ještě abych musela ochraňovat chlapa, to by mi tak chybělo 😕 😀

nobody - jo, ale má slepý náboje 😉

nobody
3. zář 2008

😀 😀 😀 to je ochranka navzájem

no slepý náboje jsou někdy ve výhodě .... sakra, třeba to chutná jinak, co já vím 😀
tak pravil nobody

kitty68
3. zář 2008

ja furt myslela ze musis rict na urade pred svatbou ze jste informovani o svem zdravotnim stavu