• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

20. listopadu 2016 
nikanika28: Z výběru Nina a Klára bych zvolila Nina :wink:

andrejka10: Sára je krásné jméno. Nenech si do toho nikým kecat, je to vaše dítě :wink:
25. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Sára je nahodou super jmeno :sweat_smile: je to muj favoritek kdyby jsme meli holcicku a pak jeste mozna Ema.
26. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
janulla, myslím,že máme rovnaký vkus. Mne sa tiež ešte veľmi páči aj Ema :slight_smile: :slight_smile: O chlapčenskom mene nemusím uvažovať, nakoľko vieme s určitosťou, že to bude dievčatko. Hoci 23 týždńov sme moje rastúce bruško volali Ľudo :grinning: :grinning: :grinning: (po manželovi)
26. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
co poviete na meno Vivien? mne sa paci aj SOfia,Sara, Nina, Nella, Emma,...
26. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
nella1: Vivien je hezké, ale nehodí se mi do našich končin...
26. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
my budem mit sabinku :wink: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
andreasek82: Mám neteř Sabinu :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a my budeme mat Lejlu :slight_smile: aj ked doteraz sme to babo volali Macko :grinning:
ale pacia sa mi aj mena Ema, Nina, Klara, Laura, Lea,....
26. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nunacek: :wink:
my jeste premysleli o kristynce a leonce, nakonec zvitezila sabca :grinning:
26. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj Sabinka je pekunke, mam kamosku Sabinku...........a nie je ho tak casto pocut, tak je aj vzacne....... :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme zvolili kompromis.manzel chtel klasicky italske jmeno,ja takove,aby bylo i u nas.tak to vyhral Thomas :slight_smile:
moc se mi libili-Max,Alex,Patrik a taky Valerie,Viktorie,Magdalena.kdybych zila v cesku,tak by to byl Matej nebo Matyas
26. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jajkar diky :slight_smile:

Význam jména Sabina
Jméno SABINA znamená Sabiňanka, ze kmene Sabinů a je to jméno původem latinské. Nosí jej celkem 8.498 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 22. říjen.

Význam jména Lejla
Jméno LEJLA nosí 39 obyvatel České republiky. Jeho význam ale zatím v naší databázi není zanesen. :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.Aj moja dcerenka sa volá Sabína a mám ešte syna a ten sa volá Šimon.
26. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
stanko tak to je teda fakt nahoda, protoze kdyby to u nas byl nahodou chlapecek, chtela bych moc simonka, akorat tomas je spis pro filipka, ale to bych snad zmakla ukecat :wink: :grinning:
26. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
andreasek,
dakujem, a kde kukas tie vyznamy?? Na sk stranke v rozsirenom kalendari ma meniny 21.6, a je povodom myslim z Arabie :wink:
26. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jajkar jukni sem a do leveho horniho rohu zadej to jmeno ju :slight_smile:
http://krestni-jmena.cz/
dobrou noc :wink:
26. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=oliver
pipii koukalas na odkaz?
prošmejdila sem tam kdejaký jméno a dost mě překvapilo že jich je v čr tolik
27. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
andreasek82: Sabina je z tvého výčtu jmen nejhezčí :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nunacek: diky moc :wink: :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak konecne sme sa dohodli po 7 mesiacoch a budeme mat Ninu :slight_smile:))
28. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
bastika: Gratulace k dohodnutí :wink: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no, bol to problem uz som ani nedufala.aj toto je vraj moc rusacke ale uz upustil:slight_smile:)).a paci sa aj manzelovmu synkovi 14-rocnemu tak mame vyhráno :sunglasses:
28. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ono dohodnout se na jmenu, to neni jen tak :slight_smile: :wink: taky to u nas nebylo hned..
29. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
andreasek82: To máš pravdu, není to někdy jednoduché se na jménu jednoznačně shodnout :grinning:
1. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak priddam sa k vam aj s nasimi menami pretoze som t utake este ani necitala a su asi netradicnejsie:
chlapcenske Marco, Marcus, Nathaniel a dievcenske Melissa zatial.. :slight_smile:
2. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Líbí se vám jméno Tarja?
2. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tara ano, tarja je madarsky cast hovadziny :slight_smile: ale Tara je velmi pekne, povodne som aj ja chcela, nepreslo mi to.
3. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tarja je krásný, moje oblíbený :slight_smile: Ještě hezčí než Darja.
3. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tarja je jako spatne vyslovene Darja. Pripomina mi to z toho duvodu, ze jedna kamoska se jmenovala Denisa a jeji sestrenice - Australanka, ktera nemluvila cesky ji rikala Tenisa, prej to s D vyslovit nemohla :wink:
3. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm, to ze nevedela vyslovit D urcite nema nic spolocne s tym, ze je Australanka :grinning: :grinning: :grinning:. anglicky hovoriacich krajinach je dost rozsirene chlapcenske meno Dennis a este som nikoho nepocula vyslovovat ho "Tenis" - a to som dost dlho zila v Australii a v UK :grinning: :grinning: :grinning:
Tarja je dost nezvycajne meno, ale pekne. Mne sa paci aj Zoe, Zoja, skoda ze mojej polovicke nie, tak snad ked sa zadari druhe dieta, bude znova chlapec ...
3. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek