• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
Ahoj děvčátka my jsme byli docela hned rozhodnuti o jméně miminka já měla na starost holčičí a můj přítel klučičí,tak jsme si to řekli až přišli výsledky plodové vody a bude to holčička a bude se jmenovat Simona Mia,pokud by to byl chlapec tak to by byl David :slight_smile: .Líbil se mi význam jmen Simona je v řečtině ta co naslouchá a Mia znamená jedna :slight_smile: Přeji tedy vám všem ať máte snadné rozhodování :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacek: Mně se Tarja líbí, ale muselo by se to hodit k příjmení, je to nezvyklé. A Tarja Turunen je moje oblíbená zpěvačka :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se Tarja nelíbí. Přijde mi to jako zkomolenina jména Darja.
4. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...skuste kuknut stranku babynamer.com mozno si nieco pekne vyberiete
4. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,co holky myslíte máme vybraná jména na holčíčku Ema,Eminka,Emička,nebo Julie,Julinka?Nemůžem se dlouho rozhodnout.Pořát to měníme a zmenšujeme seznam,až máme tyto dvě :unamused: .
4. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: Když ono u holky je to těžké, teď by se to k příjmení hodilo, ale až se vdá třeba za pana Nováka nebo Vomáčku, tak to by bylo hrozný :unamused: Fakt je to tvoje oblíbená zpěvačka? To je bezva :slight_smile: Nám se s manžílkem taky líbí :slight_smile: A co je fakt super, tak je písnička Our farewell, kterou Tarja zpívá s Sharon den Adel z Within Temptation :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mne se moc libi julinka, ale zalezi take na prijmeni.. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.jaro: V souboji Ema x Julie u mě vede Ema :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasek,příjmení Velínská,tak fakt nevím co se hodí víc :unamused:
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema Velínská x Julie Velínská - prostě Ema je hezčí :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacku dovoluji si nesouhlasit! :angry: :grinning:
mne se vic libi julie :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude asi boj,jeden den jsem rozhodlá pro Emu,druhý den zase julii.No jo,jsem narozená ve znamení vah.S tím bojuju celej život.A jinak díky holky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasek: Na nesouhlas máš samozřejmě právo :grinning: :grinning: :wink:
4. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacku :grinning:
jani no proste az se mala narodi, tak ono ti jedno jmeno bude k male pasovat vic, uvidis :wink:
4. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasuji pro Emu :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa tiez viac pozdava Julie Velinska , hoci u nas by to bola Julia
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se docela začalo líbit jméno Marek. Je to sice takové "obyč", má ho v ČR 54 441 lidí, ale nějak se mi zalíbilo... Co na něj říkáte?
4. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, vždyť to taky je finská varianta Darji :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacek, Marek patří k těm, co se mi líbí (čili mít doma fotbalovou jedenáctku, asi by se na něj dostalo) ale vyrojilo se jich teď opravdu hodně.
4. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacku, marek je moc hezky, ja jsem take chtela pro chlapecka, ale jedine minus bylo, ze prijmeni by koncilo take na k, marek gajdik mi pripadalo zvlastni.. :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasek: To máš pravdu, to by asi opravdu nebyla nejlepší kombinace"k" a "g"...
4. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver: Tak to my bychom mohli mít Klabzubovu jedenáctku z holek, u těch se nám líbí víc jmen než u kluků :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasek, znám Marka, jehož příjmení na K končí i začíná a má v příjmení i to R, E, A :slight_smile:
no to by mi ani tak neprislo, spis proste to zakonceni krestniho jmena i prijmeni.. mareK gajdiK vis.. to same treba jako patrik gajdik, jinak se mi moc libi obe jmena.. kdyby to byl u nas chlapecek, tak by to byl asi filipek nebo šimon :slight_smile:
nunacek, no já bych měla obrovský problémy :grinning: , ale došlo by prostě na ty "hezký" jména, který nemám jako favority, ale zbydou při "vyškrtání kalendáře" :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasek, ja jsem to příjmení nechci psát, ale představ si rek krek :wink:
4. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
*nechtěla
4. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver jasny chapu.. :slight_smile:
no je to tezky se jmeny, proste je treba spoustu hezkych krestnich jmen, ale musi se brat ohledy na to prijmeni no.. nekdy to proste nesedi..
4. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasek82: Tak to mě by zas nevadilo to k na koncích, ale spíš to k a g :sweat_smile: :grinning: My máme příjmení na "S" a manželovi se líbí jméno Andreas...ale prostě jméno končící na S a příjmení začínající na S se blbě vyslovuje :unamused:
5. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacku no to je taky pravda, by to splyvalo.. :unamused:
6. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek